PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اد ممبر در تلگرام

sabilak
February 9th, 2017, 21:21
سلام وقت بخیر یه خط چدید خریدم 1000 نفر از شماره های همکارام رو توش اد کردم اما میخواد اد کنم 3-4 نفر رو بیشتر قبول نمیکنه مینویسه ببخشید شما در حال حاضر فقط میتوانید مخاطبین خود را به گروه اضافه کنید

راه حل بگید

هدفم اینه این 1000 نفر رو تو گروهم اد کنم حالا با یه خط یا 10 خط فرقی نمیکنه تهیه میکنم

فقط بگید چطوری میشه

هم میتونم خط مجازی بگیرم هم ایرانسل و غیره

8110829
February 9th, 2017, 21:50
درود دوست عزیز چک کنید ببینید ریپورت نشدید

sabilak
February 9th, 2017, 22:27
نه خط جدیده

sabilak
February 10th, 2017, 00:36
سلام وقت بخیر یه خط چدید خریدم 1000 نفر از شماره های همکارام رو توش اد کردم اما میخواد اد کنم 3-4 نفر رو بیشتر قبول نمیکنه مینویسه ببخشید شما در حال حاضر فقط میتوانید مخاطبین خود را به گروه اضافه کنید

راه حل بگید

هدفم اینه این 1000 نفر رو تو گروهم اد کنم حالا با یه خط یا 10 خط فرقی نمیکنه تهیه میکنم

فقط بگید چطوری میشه

هم میتونم خط مجازی بگیرم هم ایرانسل و غیره

arazit
February 10th, 2017, 09:45
فقط اشخاصی را ادد می کند که شماره شما در گوشی آنها دخیره شده باشد با خود آنها اضافه شدن به گروهها را باز گذاشته باشند

sabilak
February 10th, 2017, 17:48
نه اونا من و تو گوشیشون سیو ندارن

sabilak
February 11th, 2017, 02:23
چطور میتونم کسایی که شماره منو ندارن اد کنم ؟

jamal
February 11th, 2017, 16:59
چطور میتونم کسایی که شماره منو ندارن اد کنم ؟

به فهرست مخاطب ها توی تلگرام برید و از اونجا روی Add کلیک کنید. البته این دکمه توی نسخه های مختلف تلگرام می تونه فرق داشته باشه

مثلاً توی تلگرام ویندوز ADD CONTACT هست.

در هر صورت نام و نام خانوادگی و شمارۀ شخص رو وارد می کنید و به فهرست مخاطب های شما اضافه میشن.

حالا اونا رو می تونید توی گروه اضافه کنید.

alirezakaj
February 12th, 2017, 12:49
سلام
دوست عزیز تا زمانی که اونها هم توی تلگرامشون شمارو ادد نکنند امکان نداره که شما اونا رو ادد کنید جایی مگر اینکه توی تنظیماتش باز مونده باشه که احتمالش 1 درصد هست