PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست دانلود با ویژگی های hostdl

ALI CVB
December 15th, 2010, 15:53
سلام خدمت دوستان
خب همانطور که همگی عزیزان مطلع هستید شرکت بسیار عالی hostdl دیگه قادر به سرویس دهی نمیباشد

و ما هم دنبال یه هاستینگ خوب با ویژگی های این شرکت هستیم که البته به نظر شخصی خودم پیدا نمیشه :(
امیدوارم این تاپیک نظر منو عوض کنه ;)

خب اما درخواست ما :

1. هاست دانلود با این ویژگی ها :
1. از دیتاسنتر Leaseweb
2. قیمت خوب و مناسب مثل هاست دی ال
3. قابلیت استفاده از رپیدلچ
4. پورت 1 گیگ
5. سی پنل
6. استفاده از نرم افزارهای امنیتی و استفاده از رید سخت افزاری برای تضمین نگه داری اطلاعات و جلوگیری از نابود شدن انها در اثر مشکلاتی همچون هک و سوختن هارد و ...
7. آپتایم قوی

ویژگی های شرکت سرویس دهنده :
- داشتن شماره ثبت
- نداشتن سو سابقه و مشتریان ناراضی
- داشتن الکسا مناسب
- داشتن سابقه و تجربه در این زمینه
- مشتری مدار بودن
- و باز هم پشتیبانی خوب

دوستان عزیز لطف کنند هاست دانلود رو با فایل هاستینگ اشتباه نگیرند
ضمنا بزرگوارانی که سرویس هاشون با شرایطی که من گفتم منطبق نیست لطفا پیام ارسال ننمایند

پیشاپیش از همکاری شما عزیزان نهایت تشکر رو دارم
موفق باشید
خدانگهدر

PoshtibanCo
December 15th, 2010, 16:07
بهترین گزینه : تشریف ببرید به آدرس لیز وب و سرور اختصاصی سفارش بدید ! مسلما تمام سایت ها ی پر بازدید درامد خوبی باید داشته باشنذ. خوب هزینه کنید

sohrab.khan
December 15th, 2010, 16:08
می تونم به شما در یافتن همچین شرکتی کمک کنم مایل بودید با من در تماس باشید

Warez-Host.IR
December 15th, 2010, 17:17
با سلام
چند نكته :
1 - شما چقدر ميخوايد ماهيانه هزينه كنيد كه اينقدر توقع داريد ؟؟
2 - با ديتاسنتر Leaseweb افراد كمي كار ميكنند بهتر هست خودتون پس سرور مستقيم خريد كنيد
3 - پيشنهاد من به شما اين هست :
http://www.webhostingtalk.ir/f15/18137/
4 - سرويس مورد نظر شما را ميتونم در اختيارتون قرار بدم ولي با پنل دايركت ادمين و از ديتاسنتر نت دايركت يا هتزر
http://www.webhostingtalk.ir/f20/16866/
5 - اگر از Leaseweb ميخوايد بهتر هست خودتون مستقيم خريد كنيد

موفق باشيد

NiceIran.net
December 15th, 2010, 17:29
سرويس مورد نظرتونو بفرماييد تا بيشتر راهنمايي كنن دوستان

Skoot
December 15th, 2010, 18:14
سرویس فایل هاستیگ همراه با پرداخت ماهیانه پلن ها ست شده با هاست دی ال
شروع از 10 تومان در ماه پهنای نامحدود

از بهترین دیتاسنتر آمریکا با سرعت بالا و سخت افزار اختصاصی برای سایت های دانلود

فایل تست هم میدیم جهت تست و آزمایش سرعت سرور

delta
December 15th, 2010, 18:34
سرویس فایل هاستیگ همراه با پرداخت ماهیانه پلن ها ست شده با هاست دی ال
شروع از 10 تومان در ماه پهنای نامحدود

از بهترین دیتاسنتر آمریکا با سرعت بالا و سخت افزار اختصاصی برای سایت های دانلود

فایل تست هم میدیم جهت تست و آزمایش سرعت سرور

این قسمتش رو من نهمیدم دوست عزیز!!! یعنی چی ست شده؟

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

یک چیزی هم خیلی جالبه!! تا چند وقت پیش یک مشتری میومد تو انجمن 100 مگابایت هاست میخواست اینقدر نازش رو بقیه میکشیدند که حتی بعضی ها کم مونده بودند یک چیزی هم دستی به این مشتری ها بدند!! حالا هاست دل جمع شده مشتری امده یک چیزی میخواد همه طوری حرف میزنند که انگار طلبکارند!! آقا مشتری یک چیزی میخواد میتونی خواستشو برآورد کنی آفر بده اگر نه دیگه به کسی چه چی میخواد و چیکار میکنه؟!! طرف فضا میخواد نه نظر!

ALI CVB
December 15th, 2010, 18:40
سلام
مشخصاتی که گفتم به هیچ توقع بالا نیست بلکه ویژگی های یک شرکت خوب هست که شاید دوستان نمیشناسند چنین شرکت خوبی را که میگن توقع بالا هست
دوستان قیمتاشون رو انتخاب کنند
با تشکر

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

ممنون از delta عزیز بخوبی منظور منو متوجه شدند
دوستان از دیتاسنترای دیگه هم دارن بدن
و لطفا به تک تک مواردی که گفتم توجه داشته باشند
با تشکر دوباره

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

ممنون از delta عزیز بخوبی منظور منو متوجه شدند
دوستان از دیتاسنترای دیگه هم دارن بدن
و لطفا به تک تک مواردی که گفتم توجه داشته باشند
با تشکر دوباره

nimapendar
December 15th, 2010, 19:15
پیغام خصوصی تون را چک کنید
همه موارد را به جز دیتاستر لیز وب داریم

m_dg_farari
December 15th, 2010, 19:19
سلام
اینو در یک تاپیک دیگه هم ذکر کردم.
هیچ شرکتی (تا جایی که من اطلاع دارم) مثل هاست دی ال به طور حرفه ای و فوق حرفه ای ، سرور هاشون رو برای هاست دانلود منیج نمیکنن ! و مطمئن باشید با خرید هاست اشتراکی مشکلتون حل نمیشه و چنیدن مشکل دیگه هم به مشکلاتتون اضافه خواهد شد!
پیشهناد میکنم فقط و فقط به دنبال یک منیجیر خوب باشید! چون 90% سرویس خوب هاست دی ال به خاطر منیج خوب بود! نه سرور!
پیشنهاد میکنم چند نفر بشید و به یک شخص یا شرکت معتبر هزینه ی خوبی بدید تا سرور هاتون و مدیریت کنند.
باز هم خود دانید و قصد بنده فقط و فقط کمک کردن بود.
موفق باشید

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

سلام
اینو در یک تاپیک دیگه هم ذکر کردم.
هیچ شرکتی (تا جایی که من اطلاع دارم) مثل هاست دی ال به طور حرفه ای و فوق حرفه ای ، سرور هاشون رو برای هاست دانلود منیج نمیکنن ! و مطمئن باشید با خرید هاست اشتراکی مشکلتون حل نمیشه و چنیدن مشکل دیگه هم به مشکلاتتون اضافه خواهد شد!
پیشهناد میکنم فقط و فقط به دنبال یک منیجیر خوب باشید! چون 90% سرویس خوب هاست دی ال به خاطر منیج خوب بود! نه سرور!
پیشنهاد میکنم چند نفر بشید و به یک شخص یا شرکت معتبر هزینه ی خوبی بدید تا سرور هاتون و مدیریت کنند.
باز هم خود دانید و قصد بنده فقط و فقط کمک کردن بود.
موفق باشید

MihanServer.com
December 15th, 2010, 19:19
چرا لیز وب :-?

delta
December 15th, 2010, 19:40
چرا لیز وب :-?

همه هاست دل رو با دیتاسنترهای لیز وب قبول داشتند... الان تفکر 98 درصد کاربرای هاست دل اینه که چون هاست دل لیز وب سرور داشته خوب بوده! دیگه نمیدونن هاست دل از آمریکا و آلمان هم سرور داشته با همان خوبی! فقط منیج خوبی داشته و سرورهاشم گرونقیمت!

Warez-Host.IR
December 16th, 2010, 10:20
همه هاست دل رو با دیتاسنترهای لیز وب قبول داشتند... الان تفکر 98 درصد کاربرای هاست دل اینه که چون هاست دل لیز وب سرور داشته خوب بوده! دیگه نمیدونن هاست دل از آمریکا و آلمان هم سرور داشته با همان خوبی! فقط منیج خوبی داشته و سرورهاشم گرونقیمت!
اين به خاطر علم و دانسته هاي كم كاربران هست
من كه پير شدم در اين چند روز به كاربران اينقدر توضيحات مختلف در مورد ديتاسنترها و هاست دانلود و سرور مجازي دادم
نشد يكي بياد خريد كنه 2 ساعتي سوال نكنه ازمون

nimapendar
December 16th, 2010, 10:34
در جستجوی کیفیت از لیز وب
درسته اما کیفیت دیتاسنتر لیز وب هم خیلی خوبه خیلی کم دان تایم داره و مشکل زیادی نداره به وارز هم زیاد حساس نیستند مثل آمریکا اگر شکایت بشه پیگیری می کنند

1eng.ir
December 16th, 2010, 10:41
http://www.webhostingtalk.ir/f15/18196/

iranihost
December 16th, 2010, 11:17
چند گیگابایت نیاز دارید ؟

amirizadi
December 16th, 2010, 12:15
در خدمتیم
منتها نه از لیز وب
تماس بگیرید و میزان فضای درخواستی و پهنای باند را اعلام بفرمایید