PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی برای نصب و کانفیگ nginx

bmppc
February 9th, 2017, 02:18
سلام
دوستان وب سرور انجین ایکس رایگانه ؟
یک سایت داریم که روی vps هست که الان آپاچی نصبه به نظرتون برای یک سایت خوبه تغییرش بدیم و nginx استفاده کنیم ؟

کسی هست برای کانفیگ وب سرور nginx به صورت حرفه ای ؟

قبلا به چند نفر دادیم که بعد از کانفیگ هیچ چیزی احساس نکردیم

کلا اگر اطلاعاتی دارین در این مورد ممنون میشم بگید و یک نفر رو معرفی کنید که کارش تضمینیه

hegza
February 9th, 2017, 02:24
سلام
دوستان وب سرور انجین ایکس رایگانه ؟
یک سایت داریم که روی vps هست که الان آپاچی نصبه به نظرتون برای یک سایت خوبه تغییرش بدیم و nginx استفاده کنیم ؟

کسی هست برای کانفیگ وب سرور nginx به صورت حرفه ای ؟

قبلا به چند نفر دادیم که بعد از کانفیگ هیچ چیزی احساس نکردیم

کلا اگر اطلاعاتی دارین در این مورد ممنون میشم بگید و یک نفر رو معرفی کنید که کارش تضمینیه

بیشتر ترافیک سایت برای چه اهدافی صرف میشه؟
انجین ایکس خودش رایگانه اما بعضا پلاگینی که برای ریسرو کنار آپاچه استفاده میکنند فروشی هستند

bmppc
February 9th, 2017, 15:55
از این وی پی اس چه استفاده ای میکنید؟
بیشتر ترافیک سایت برای چه اهدافی صرف میشه؟
انجین ایکس خودش رایگانه اما بعضا پلاگینی که برای ریسرو کنار آپاچه استفاده میکنند فروشی هستند

یک سایت مدیریت محتوا هست اختصاصیه خیلی شبیه وردپرسه
ترافیک که برای فکر میکنم مطالب هست
سیستم خودش کشینگ داره و تقریبا همه چی استاتیکه جز مواردی که از دیتابیس فراخوانی میشه
کسایی که از این سیستم استفاده میکنن جستجو کردم اکثرا nginx نصب کردن

من از آپاچی استفاده کردم زیاد جالب نیست و سرعت و .... خیلی کمه برای همین میخوام وب سرورو عوض کنم که جستجو کردم دیدم هزینه لایت اسپید که خیلی بالاست و به صرفه نیست برام و در آخر رسیدم به nginx که میگن حتی بهتر از لایت اسپیده

برای همین دنبال کسی هستم که کانفیگ حرفه ایش کنه به نظرم یک بار کانفیگ درست حسابی کنی بهتر از اینه لایسنس لایت اسپید بدی

InterServer.ir
February 9th, 2017, 17:49
یک سایت مدیریت محتوا هست اختصاصیه خیلی شبیه وردپرسه
ترافیک که برای فکر میکنم مطالب هست
سیستم خودش کشینگ داره و تقریبا همه چی استاتیکه جز مواردی که از دیتابیس فراخوانی میشه
کسایی که از این سیستم استفاده میکنن جستجو کردم اکثرا nginx نصب کردن

من از آپاچی استفاده کردم زیاد جالب نیست و سرعت و .... خیلی کمه برای همین میخوام وب سرورو عوض کنم که جستجو کردم دیدم هزینه لایت اسپید که خیلی بالاست و به صرفه نیست برام و در آخر رسیدم به nginx که میگن حتی بهتر از لایت اسپیده

برای همین دنبال کسی هستم که کانفیگ حرفه ایش کنه به نظرم یک بار کانفیگ درست حسابی کنی بهتر از اینه لایسنس لایت اسپید بدی

موضوع اینجاست کانفیگ وبسرور به تنهایی نمی تونه تاثیر زیادی روی سرعت و ... بزاره باید بسیاری از قسمت های سرور با وبسرور هماهنگ بشند تا بهترین سرعت و کمترین میزان مصرف رو تجربه کنید .

درصورتی که به راهنمایی بیشتر نیاز دارید تو تلگرام پیام بدید در خدمتم

bmppc
February 9th, 2017, 18:50
موضوع اینجاست کانفیگ وبسرور به تنهایی نمی تونه تاثیر زیادی روی سرعت و ... بزاره باید بسیاری از قسمت های سرور با وبسرور هماهنگ بشند تا بهترین سرعت و کمترین میزان مصرف رو تجربه کنید .

درصورتی که به راهنمایی بیشتر نیاز دارید تو تلگرام پیام بدید در خدمتم

بله درسته برای همین نیاز دارم یک نفر کانفیگ کنه فقط مشکلم تو نوع وب سرور هست
چون حتی من نیاز به کنترل پنل هم ندارم و همه کارها باftp انجام میشه

InterServer.ir
February 9th, 2017, 19:57
بله درسته برای همین نیاز دارم یک نفر کانفیگ کنه فقط مشکلم تو نوع وب سرور هست
چون حتی من نیاز به کنترل پنل هم ندارم و همه کارها باftp انجام میشه

تلگرام پیام بدید صحبت کنیم

امکان استفاده از لایت اسپید هم هست.

bmppc
February 9th, 2017, 20:18
تلگرام پیام بدید صحبت کنیم

امکان استفاده از لایت اسپید هم هست.

بله ولی لایت اسپید لایسنسش گرون میفته و به صرفه نیست برامون نال شدش رو هم استفقاده نمیکنیم
اونطور هم که من شنیدم و خوندم انجین ایکس گویا بهتر جواب میده اگر درست کانفیگ بشه

متاسفانه تلگرام ندارم
شب نصب میکنم بهتون پیام میدم

pardishosting
February 10th, 2017, 12:55
Nginx موقعی به خوبی کار می کنه که تنها به عنوان وب سرور فعال باشه اگر با Apache باشه خیلی فایده نداره.

bmppc
February 11th, 2017, 19:05
Nginx موقعی به خوبی کار می کنه که تنها به عنوان وب سرور فعال باشه اگر با Apache باشه خیلی فایده نداره.

بله من هم میخوام به تنهایی استفاده کنم چون آپاچی به شدت سرعت و ... سایت رو میاره پایین

برای همین دنبال کسی هستم در کانفیگ انجین ایکس حرفه ای باشه

sajjadsec
February 11th, 2017, 20:55
با سلام و احترام
انجام میشود قربان.
در تلگرام پیام دهید :
@sajjadsecure
موفق باشید.

bmppc
February 11th, 2017, 23:25
با سلام و احترام
انجام میشود قربان.
در تلگرام پیام دهید :
@sajjadsecure
موفق باشید.

سلام

ببخشید من تلگرام استفاده نمیکنم

راه ارتباطی دیگه ندارین ؟

RoobinaServer
February 11th, 2017, 23:31
با سلام

در بخش آموزشی درخواست زده اید نمیتوان متاسفانه آفری داد.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

mahdiazarnia
February 11th, 2017, 23:48
اگر از ترکیب nginx + php-fpm استفاده کنید تاثیر خوبی رو مشاهده خواهید کرد
جدا از وبسرور گاهی وقت ها sql تاثیر بیشتری خواهد داشت روی لود سایت ، باید نسبت به حجم اطلاعاتتون کانفیگ مناسبی هم برای اون در نظر بگیرید
در ترکیب nginx+apache که بصورت revers ***** هست فقط فایل های استاتیک با nginx هندل میشن که مطمئنا تاثیر چندانی نخواهد داشت
در ضمن می تونید پشتیبانی آنلاین سایت ما درتماس باشید تا سوالات احتمالیتون رو پاسخ بدیم

alimosavi
February 12th, 2017, 00:05
اگر مطالبتون بیشتر استاتیک هست خب nginx مورود خوبی هست. می شه با استفاده از کانفیک خوب و یا استفاده از varnish به همراه nginx نتایج قابل قبولی بدست آورد . من که خوب ازش جواب گرفتم البته می شه همزمان از آپاچی هم استفاده کرد که با توجه به اینکه گفتید کنترل پنل استفاده نمی کنید خیلی نیاز نیست.
چیزی که من توصیه می کنم و ازش جواب گرفتم nginx + varnish + php-fpm هست البته ماجول google page speed برای nginx هم نصب کنید ممکنه بهتر نتیجه بگیرید.
اگر از لاراول استفاده می کنید بعضی پلاگین هایی برای افزایش سرعت داره که نتایج خیلی خوبی می شه گرفت.
آموزش نصب و کانفینگش زیاده توی نت ولی اگر کمک دیگه ای خواستید پیام بدید.

pc.rootall
February 12th, 2017, 00:51
با سلام در تماس باشید با قیمت مناسب براتون انجام میشه ...

قبل از هر چیز باید نگاهی به منابع سرور هم داشته باشید

http://mizban24.net/

mizban24net@