PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست 50 مگ هاست ، دایرکت ادمین + پلسک

zirefi
February 8th, 2017, 19:33
سلام
یک هاست از هر نوع کنترل پنل که نامبرده لازم دارم ، ضمنا توجه داشته باشین امکان نصب SSL توسط خودم قابل انجام باشه SSL شو دارم و خودم بتونم نصب کنم روی هاست خریداری شده از شما.
50MB هاست بیشتر هم باشه اشکال نداره ولی 50 مگ کافیه
Direct Admin + Plesk
لطفا تعرفه یک ماهه رو اعلام کنید.
- لوکیشن ایران نباشه
- اگر کنترل پنل دیگه ای هم غیر از cpanel و موارد اعلامی دارین اعلام کنید لطفا که اگر لازم بود خریداری بشه
ممنون

farssub
February 8th, 2017, 19:47
سلام
یک هاست از هر نوع کنترل پنل که نامبرده لازم دارم ، ضمنا توجه داشته باشین امکان نصب SSL توسط خودم قابل انجام باشه SSL شو دارم و خودم بتونم نصب کنم روی هاست خریداری شده از شما.
Direct Admin
Plesk
- اگر کنترل پنل دیگه ای هم غیر از cpanel و موارد اعلامی دارین اعلام کنید لطفا که اگر لازم بود خریداری بشه
ممنون

سلام خدمت شما هاست میزبانی ایران و آلمان شروع قیمت سالانه 6 هزار تومان!!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=181562

zirefi
February 8th, 2017, 20:03
سلام خدمت شما هاست میزبانی ایران و آلمان شروع قیمت سالانه 6 هزار تومان!!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=181562
ممنون بابت پیشنهاد اما لطفا همیشه قبل از ارائه پیشنهاد لطفا حداقل متن درخواست کننده رو یک بار بخونید بعد آفر بدین!
من
Direct Admin + Plesk میخوام و همینطور ماهانه نه سالانه!

farssub
February 8th, 2017, 20:05
ممنون بابت پیشنهاد اما لطفا همیشه قبل از ارائه پیشنهاد لطفا حداقل متن درخواست کننده رو یک بار بخونید بعد آفر بدین!
من
Direct Admin + Plesk میخوام و همینطور ماهانه نه سالانه!

بنده از شما دوست عزیزم عذر میخوام ، فکر کردم اعلام کردید بجز این کنترل پنل ها اگر سی پنل بود اعلام کنید
پوزش میخوایم

negarnovin
February 8th, 2017, 20:45
سلام
Direct Admin + Plesk
- لوکیشن ایران نباشه
ممنون

سلام قربان هاست ها یا سی پنل یا دایرکت ادمین یا پلسک
شما الان یک هاست دایرکت ادمین می خواهید
یک هاست ویندوز پلسک
درسته؟
مفهومتون درست نبودش که همکارمون هم اشتباه کردن
دقیقا چه سرویسی می خواهید
ما هم سی پنل هم دایرکت ادمین و هم پلسک (ویندوز) ارائه می کنیم
همه اینا جدا هستش هم از آلمان هم خارج

hiwebpw
February 8th, 2017, 21:05
سلام
Direct Admin + Plesk
- لوکیشن ایران نباشه
ممنون

هاست
ویندوز نداریم اما اگر لینوکس میخواهید 50 مگابایت رایگان میتونیم با شرایطی بهتون بدیم در ضمن به علت نیاز آی پی اختصاصی برای ssl در دایرکت ادمین
حتما باید سی پنل بگیرید
www.hiweb.pw
www.taninserver.ir

miladgh
February 8th, 2017, 21:08
دایرکت ادمین
Asakserver.com

Sent from my HUAWEI Y330-U11 using Tapatalk

tiger2
February 21st, 2017, 15:39
سلام
Direct Admin + Plesk
- لوکیشن ایران نباشه
ممنون

سلام . 50 مگ هاست لینک دریافت :
http://panel.hamiwebhost.com/cart.php?a=add&pid=1

zirefi
February 21st, 2017, 15:50
سلام . 50 مگ هاست لینک دریافت :
http://panel.hamiwebhost.com/cart.php?a=add&pid=1
دو هفته از تاریخ تاپیک گذشته دوست عزیز ، همون روز هاست دایرکت از آفردهنده asakserver و هاست ویندوز هم از بیرون خریداری شد ، به هر حال ممنون از پیشنهادتون