PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا لایسنس اشتراکی whmcs داریم؟؟

lifeserver
February 7th, 2017, 18:33
سلام دوستان و مدیران محترم

ببخشید عزیزان برای من سوال شده بود که این لایسنس اشتراکی جریانش چیه
اگر واقعا داریم چه فرقی با اورجینال و نسخه نال داره؟
و اگر همچین چیزی هست قیمتش چطوریه؟؟؟ ماهانه و سالانه و‌اینکه چطور متوجه بشیم اشتراکیه؟ و در کل چیه اصلا ؟ آیا نسبت به اورجینال محدودیت داریم در اشتراکی؟؟؟ :/ باید بگیم اورجیناله یا فیکه !!!؟
در‌کل یه توضیح مختصر ممنون میشم

shivahost
February 7th, 2017, 18:48
چیزی بنام اشتراکی در سایت اصلی وجود ندارد

lifeserver
February 7th, 2017, 18:50
چیزی بنام اشتراکی در سایت اصلی وجود ندارد
پس یعنی خود سایت اشتراکی اصلا ارائه نمیده
در مورد اشتراکی اطلاع دارید؟ آیا همچین چیزی اصلا وجود داره؟یا اینکه همون نال هست که باب شده به اسم اشتراکی!!!

shivahost
February 7th, 2017, 18:52
پس یعنی خود سایت اشتراکی اصلا ارائه نمیده
در مورد اشتراکی اطلاع دارید؟ آیا همچین چیزی اصلا وجود داره؟یا اینکه همون نال هست که باب شده به اسم اشتراکی!!!

حتما نال هست

lifeserver
February 7th, 2017, 18:54
حتما نال هست
ممنون از راهنمایی عزیز
پس اشتراکی که میگن یه چیز من درآوردی هست سر مردومو شیره بمالن،مرسی از پاسختون استاد

mhiizadi
February 7th, 2017, 18:55

و اگر همچین چیزی هست قیمتش چطوریه؟؟؟ ماهانه و سالانه و‌اینکه چطور متوجه بشیم اشتراکیه؟ و در کل چیه اصلا ؟ آیا نسبت به اورجینال محدودیت داریم در اشتراکی؟؟؟ :/ باید بگیم اورجیناله یا فیکه !!!؟
سلام.
چیزی به اسم اشتراکی نداریم .
لایسنس های whmcs ؛ به هر صورتی که باشند می بایست از طریق لینک زیر verify شوند تا اورجینال بودن مطمئن شوید :
https://www.whmcs.com/members/verifydomain.php

SilverScent
February 7th, 2017, 19:21
اشتراکی = یک مشت نوچه هستند که آقاشون بهشون گفته به جای نال بگین اشتراکی شاید که بیشتر بتونیم ..... تو پاچشون .

دوست عزیز گروه برنامه نویسی ای که ده ها سال وقت گران بهاشونو میان میزارن روی یک کار خیلی حرفه ای تر از کسی هستند که چهارتا خط کد ++c رو اومده هزارتا encode کرده و توی سرورای مردم ریخته ;)=)) ( دوستان میدونند منظورم چه فردی هست )

در مورد whmcs هم راه های مختلفی هست واسه استفاده از یک لایسنس روی بسیاری سایت ... ( در فایل کانفیگ متغییر های base رو تغییر بدین ولی در هدر اصلیشونو قرار بدین و کلی راه دیگه )

اما سعی کنید همیشه لایسنس تهیه کنید بنده الان نه ویندوزم لایسنس داره نه cPanel - Lsws نه چیزی فقط کلودلینوکس هام و دایرکت ادمین هام لایسنس داره که اونم به ریسکش نمیرزه و ارزش وقت هم ندارند که بخوایم bypass کنیم ...

lifeserver
February 7th, 2017, 20:29
سلام.
چیزی به اسم اشتراکی نداریم .
لایسنس های whmcs ؛ به هر صورتی که باشند می بایست از طریق لینک زیر verify شوند تا اورجینال بودن مطمئن شوید :
https://www.whmcs.com/members/verifydomain.php
تشکرعزیز
ممنون از اطلاعاتتون

- - - Updated - - -

با توجه به توضیحات شما عزیزان پس لایسنس اشتراکی یه چیز چرته
و بنده درگیر این قضیه شدم و یکی از دوستانی کخه اینجا اعتبار خیلی خوبی هم دارن ظاهرا برای من تهیه کردن با قیمت ۱۲۰ هزارتومان به صورت سالیانه
و من بعد از اینکه خواستم آپدیت کنم متوجه شدم که لایسنس تقلبیه و استفاده ایی نداره اصلا و فیکه

اول کار که خریدم ازشون گفتن لایسنس اورجیناله و کسی این قیمت نمیده همه بالای این قیمته و مدعی شدن پنل مستقیم از سایت whmcs هم میدن بهم اما خب من اطلاعات کافی نداشتم و پیگیر پنل هم نشدم اون موقع
اما الان بعد از ۳ ماه که اطلاعات جمع کردم و آپدیت جدید اسکریپت رو ریختم به همراهی دوست عزیز و محترمم مدیریت تکتا سرور اپدیت جدید رو نصب کردم ولی دیدیم که لایسنس اصلا کار نمیکنه و یه چیز فیکه و در واقع نسخه نال هست ظاهرا !!!!

به نظرتون چه کاری از دست من ساخته هست ؟؟؟؟
با ایشون هم صحبت کردم ولی ظاهرا یه چیزم طلب کار هستن و اصلا زیر بار نمیرن و جالبتر اینکه من تاااازه امروز فهمیدم لایسنس اشتراکی هست (‌اسم جدیدی که خودشون گذاشتن ) و مدعی هم هستن که همون اول گفتن در صورتی که من تمام صحبت ها رو دارم که چنین چیزی نبوده !!!! و اصلا قبول ندارن و میگن مشکل داری برو شکایت کن !!!!‌

ما موندیم لنگ در هوا با ۱۲۰ تومن پول که مارو در واقع تیغ زدن - ادعاشونم میشه که خیلی کارشون درسته !

dkr.amir
February 7th, 2017, 21:11
با سلام و درود
ازشون شکایت کنید؛ 120 هزار تومان مبلغ کمی نیست و حتی اگر کمتر هم بود نباید کوتاه میومدید.
از یکی کاربران همین انجمن خریداری شده؟؟ اگر ممکنه نام کاربری رو اعلام کنید تا بقیه دوستان گرفتار نشن. با تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز =d>

lifeserver
February 7th, 2017, 22:22
با سلام و درود
ازشون شکایت کنید؛ 120 هزار تومان مبلغ کمی نیست و حتی اگر کمتر هم بود نباید کوتاه میومدید.
از یکی کاربران همین انجمن خریداری شده؟؟ اگر ممکنه نام کاربری رو اعلام کنید تا بقیه دوستان گرفتار نشن. با تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز =d>

شکایت که میکنم ولی خب چیزی دستمو نمیگیره
ولی همین که یه شکایت روشون بشه و پرونده سازی بشه خودش خوبه

و همینکه دوستان بشناسن بد نیست
بله از فروشندگان داخل انجمن هستن که این اواخر هم یک تاپیک با تخفیف ویژه فروش سرور زدن

از تمامی صحبت هامون هم اسکرین گرفته شده که نیاز شه پیوست میشه
و جالب هست که هیچ دفاعی هم نمیخوان کنن و مدعی بشن !!!!!

ایشون ادمین سایت ovh-web (http://ovh-web.in/) هستن یا همون آقا محسن

تنها چیزی که به من گفتن این بود که ناراحتی برو شکایت کن !!!!

- - - Updated - - -

طی صحبت هایی که شد فرمودند که ایشون فقط یک واسطه هستند و تمام این ها برمیگرده به جناب آقا یاسین .

اینارو به شما گفتن به من نگفتن ؟؟؟؟
طبق شناختی که دارم اینا فقط حرفه عزیز
یاسین کیه ؟؟؟؟

شات رو ببینید !!!!!
برای همه حرفها مدرک هست الان شات رو ببینید
من باید پنل داشته باشم کو پنلم ؟؟؟؟

host-net
February 7th, 2017, 22:36
از یک طرف خود شما هم مقصر هستید هرجا ارزون هست نباید بدون برسی جلو رفت
اشتراکی اصلا لایسنس نداریم
دوستانی هم که لایسنس رایگان یا به قول خودشون اشتراکی میدن کلا خلاف قانونی و شرعی میکنن
همین کارها هست که یوزرهارو به سمت مفت خری ووو میکشونه
یکم باید سرویس دهی سرو سنگین باشه نه اینکه زحمتتون رو رایگان بدین و اعتبار همه رو خراب کنید

ولی با شکایت و ارائه کلیه مدارک لازم میتونید هم خسارت هم مبلغ گرفته شده از شما رو پس بگیرید

lifeserver
February 7th, 2017, 22:41
از یک طرف خود شما هم مقصر هستید هرجا ارزون هست نباید بدون برسی جلو رفت
اشتراکی اصلا لایسنس نداریم
دوستانی هم که لایسنس رایگان یا به قول خودشون اشتراکی میدن کلا خلاف قانونی و شرعی میکنن
همین کارها هست که یوزرهارو به سمت مفت خری ووو میکشونه
یکم باید سرویس دهی سرو سنگین باشه نه اینکه زحمتتون رو رایگان بدین و اعتبار همه رو خراب کنید

ولی با شکایت و ارائه کلیه مدارک لازم میتونید هم خسارت هم مبلغ گرفته شده از شما رو پس بگیرید

بله حرفتون درسته عزیز
بنده اطلاع درستی از قیمت نداشتم و بر حسب اعتماد و حسن نیت ایشون اقدام کردم چون تقریبا تمام کارهای سایت و همه چیزو سپردم به ایشون
قیمت آنچنان مطرح نبود بحث اعتماد بود که سو استفاده کردن و فکر میکنم من تنها قربانیشون نباشم

باز هم تشکر از نظرتون عزیزم من فردا از طریق دادسرا انشالله اقدام میکنم تا ببینیم خدا چی میخواد

mhiizadi
February 7th, 2017, 22:42
شکایت که میکنم ولی خب چیزی دستمو نمیگیره
ولی همین که یه شکایت روشون بشه و پرونده سازی بشه خودش خوبه

و همینکه دوستان بشناسن بد نیست
بله از فروشندگان داخل انجمن هستن که این اواخر هم یک تاپیک با تخفیف ویژه فروش سرور زدن

از تمامی صحبت هامون هم اسکرین گرفته شده که نیاز شه پیوست میشه
و جالب هست که هیچ دفاعی هم نمیخوان کنن و مدعی بشن !!!!!

ایشون ادمین سایت ovh-web (http://ovh-web.in/) هستن یا همون آقا محسن

تنها چیزی که به من گفتن این بود که ناراحتی برو شکایت کن !!!!

- - - Updated - - -

اینارو به شما گفتن به من نگفتن ؟؟؟؟
طبق شناختی که دارم اینا فقط حرفه عزیز
یاسین کیه ؟؟؟؟

شات رو ببینید !!!!!
برای همه حرفها مدرک هست الان شات رو ببینید
من باید پنل داشته باشم کو پنلم ؟؟؟؟
سلام.
پنل مهم نیست؛ مهم این هست دامنه در whmcs.com وریفای گردد .
ریسلر ها به کاربر پنلی در whmcs.com ارائه نمیکنند و ما نیز پنلی ارائه نمیکنیم؛ ولی لایسنس اورجینال و اصل را در اختیار کاربر میگذاریم .

lifeserver
February 7th, 2017, 22:46
سلام.
پنل مهم نیست؛ مهم این هست دامنه در whmcs.com وریفای گردد .
ریسلر ها به کاربر پنلی در whmcs.com ارائه نمیکنند و ما نیز پنلی ارائه نمیکنیم؛ ولی لایسنس اورجینال و اصل را در اختیار کاربر میگذاریم .

کاملا درسته حرفتون ولی من رو خساب این شات گفتن طبق گفته خودشون که انجام ندادن !
والا نمیدونم چی بگم

almandata
February 7th, 2017, 23:05
دمش گرم برای چیز مفتی 120 تومن گرفته=d>

کار هرکسی نیستاااااااااااااااااااا :|

lifeserver
February 7th, 2017, 23:13
دمش گرم برای چیز مفتی 120 تومن گرفته=d>

کار هرکسی نیستاااااااااااااااااااا :|

همچنان مقاومت میکنن !!!!!
:|‌

dizaji_saeed
February 8th, 2017, 15:52
همچنان مقاومت میکنن !!!!!
:|‌
دوست عزیز اول امیدوارم مشکلتون حل بشه به زودی ایشالا

دوم هم که هم شما و هم دوستایی که از ovh-web سرویس دیگه ای مثل هاست و سرور و لایسنس و... دارن ، ممنون میشم نظراتشونو در مورد این مجموعه بگن تا بنده و بقیه دوستان نیز استفاده کنیم

SilverScent
February 8th, 2017, 15:57

دوم هم که هم شما و هم دوستایی که از ovh-web سرویس دیگه ای مثل هاست و سرور و لایسنس و... دارن ، ممنون میشم نظراتشونو در مورد این مجموعه بگن تا بنده و بقیه دوستان نیز استفاده کنیم

ایشون آدم صالحی هستند فقط اینکه کسی که نمایندش هستند آدم *** به تمام معنایی هست و متاسفانه اسم این آقا بد در میره.

یک نمایندگی vps و یک نمایندگی هاست دارند و یک vps هم با رم 4 گیگ سی پنل زدند و هرگاه که سرویس دهندشون چیزی ارائه میکنه سریع میان و با درصدی سود میفروشند مثلا همین لایسنس whmcs نمونش هست...

lifeserver
February 8th, 2017, 16:00

ممنونم عزیز
والا بهونه آوردن گفتن که امروز دارن میرن سفر خارج از ایران و تا اواسط فرودین نیستن !!!! بهونه پشت بهونه !!!!!

گفتن برمیگردن لایسنس رو اوکی میکنن،یعنی چیزی حدود ۳ماه باید منو الاف کنن،من امروز از طریق دادسرا اقدام کردم تا ببیم نتیجه چی میشه،در‌مورد سرویس های دیگه بنده ازشون یه اختصاصی دارم که سرور رو بعد از خرید ۴۸ ساعت بعد تحویل دادن و ۱۶ آی پی هم داشتم که ۸ تاشو سریع دادن ولی ۸تای بعدی ۱ ماه طول کشید و‌هردفعه یه بهونه آوردن که سرم شلوغه،کلی مشتری دارم چه بدونم سفارش شما کدومه و یا دیتاسنتر تعطیله،کلا طرز برخورد خوبی ندارن منکه چه برخورد با مشتریشونو تایید میکنم چه صحت سلامت محصولاتشون رو،ولی در حدی که کار راه بنداز باشه بد نیست،بنده شخصا پیشنهاد نمیکنم ، طرز برخورد،افکار و کارهاشون بچه گانه هست

- - - Updated - - -

ح
ایشون آدم صالحی هستند فقط اینکه کسی که نمایندش هستند آدم *** به تمام معنایی هست و متاسفانه اسم این آقا بد در میره.

یک نمایندگی vps و یک نمایندگی هاست دارند و یک vps هم با رم 4 گیگ سی پنل زدند و هرگاه که سرویس دهندشون چیزی ارائه میکنه سریع میان و با درصدی سود میفروشند مثلا همین لایسنس whmcs نمونش هست...

عزیز برام سوال شده که چرا اینارو فقط شما میدونید و هیچ حرفی از نماینده و کس دیگری نزدن!!! مشخصه دارن زیر آبی میرن،این نماینده که میگید کی هستن که آبرو ایشون رفته!؟؟؟ بگید ما یقه اون طرفو بگیریم نه ایشون رو

SilverScent
February 8th, 2017, 16:08
ممنونم عزیز
والا بهونه آوردن گفتن که امروز دارن میرن سفر خارج از ایران و تا اواسط فرودین نیستن !!!! بهونه پشت بهونه !!!!!

گفتن برمیگردن لایسنس رو اوکی میکنن،یعنی چیزی حدود ۳ماه باید منو الاف کنن،من امروز از طریق دادسرا اقدام کردم تا ببیم نتیجه چی میشه،در‌مورد سرویس های دیگه بنده ازشون یه اختصاصی دارم که سرور رو بعد از خرید ۴۸ ساعت بعد تحویل دادن و ۱۶ آی پی هم داشتم که ۸ تاشو سریع دادن ولی ۸تای بعدی ۱ ماه طول کشید و‌هردفعه یه بهونه آوردن که سرم شلوغه،کلی مشتری دارم چه بدونم سفارش شما کدومه و یا دیتاسنتر تعطیله،کلا طرز برخورد خوبی ندارن منکه چه برخورد با مشتریشونو تایید میکنم چه صحت سلامت محصولاتشون رو،ولی در حدی که کار راه بنداز باشه بد نیست،بنده شخصا پیشنهاد نمیکنم ، طرز برخورد،افکار و کارهاشون بچه گانه هست

- - - Updated - - -

ح

عزیز برام سوال شده که چرا اینارو فقط شما میدونید و هیچ حرفی از نماینده و کس دیگری نزدن!!! مشخصه دارن زیر آبی میرن،این نماینده که میگید کی هستن که آبرو ایشون رفته!؟؟؟ بگید ما یقه اون طرفو بگیریم نه ایشون رو

قبلا از طریق همکارشون این اطلاعات گیرمون اومده.

یه یاروییه مال دهات بنستانه.

dizaji_saeed
February 8th, 2017, 16:09
سپاس از دو دوست عزیز

مهمترین معیار ، برای هر کسی فک کنم قیمت معقول و پشتیبانی مناسب باشه

البته هردوی اینا باس کنار هم باشه. مثلا مفت باشه ، ولی مشتیبانی صفر ، به هیچ دردی نمیخوره

اینجوریم که شما lifeserver فرمودین ، پس پشتیبانیشون خیلی ضعیفه.

امیدوارم روی این مسئله هم کار کنن

AtrafNet
February 8th, 2017, 16:14

من اطلاع دقیقی از سایر سرویس هاشون ندارم ولی یه سرورمجازی آمریکا از این آفر 7 هزار تومانیشون گرفتم اصلاً برام کاربرد نداشت و همون روز اول ولش کردم.

اولین مشکل این بود که کرک ویندوز سرور 2008 رو از سافت 98 گرفتم و نصب کردم و Restart که شد سرور بالا نیامد و ایشون با یه لحن نه چندان خوشایندی گفتن یعنی نمی دونستید تو سرور آمریکا نباید ویندوزی کرکی نصب کرد؟ منم گفتم نه و برام لطف کردن درستش کردن.

اما بعدش ظاهراً فهمیدم کلاً دیتاسنتر اینا با تورنت مشکل داره چون گفتن تورنت مجاز نیست و این تقصیر منه که نپرسیده بودم اما کلی اذیتشون کردم که بگم خواهشاً فقط دانلود شخصی دارم گفتن خب باشه ولی اگه ایبوز آمد نباید دیگه استفاده کنم.

تا اینکه آمدم uTorrent رو نصب کردم دیدم سرعت دانلودش از تورنت های مختلف سایت های معروف تورنت فقط 10 الی 20 کیلوبایت هستش و همون تورنت ها تو اینترنت خودم (آسیاتک 4 مگابیت) با 120 کیلوبایت دانلود میشدن که دیگه سر همین قضیه ولش کردم و اصلاً دیگه ازش استفاده نکردم.

بعدش تا اینجا همه اش رو تقصیر خودم می دونستم اما تنها 2 دلیل باعث شد که دیگه تمایلی به خرید ازشون نداشته باشم:

1.لحن نه چندان محترمانه ایشون در تلگرام
2.ایمیل ایشون به من (که البته ظاهراً ایمیل گروهی بوده) مبنی بر اینکه ما آفر جدید تو انجمن زدیم بیا پست اول رو تشکر کن /:)

کلاً از این لحاظ که دوست دارن با هزینه کم به فکر قشر کم درآمد هم باشن خیلی انسان شریفی هستن ولی یکم صبوری کنن و با کاربر محترمانه حرف بزنن که کاربری مثل من مثلاً مشکلی تو سرورش باشه از ترس اینکه باز باعث آزرده خاطری ایشون نشیم از تیکت زدن خودداری نکنن.
هرگز قصد ناراحت کردن ایشون یا هیچ کس دیگه رو ندارم و براشون هم آرزو بهترین زندگی دنیا و آخرت رو میکنم ولی گفتم حالا که شرایطش جور شده نظرم رو صادقانه بگم که انشاءالله نواقص اندک در برابر حرفه و مهارت زیادی که ایشون دارن برطرف بشه. =D>

lifeserver
February 8th, 2017, 18:17
سپاس از دو دوست عزیز

مهمترین معیار ، برای هر کسی فک کنم قیمت معقول و پشتیبانی مناسب باشه

البته هردوی اینا باس کنار هم باشه. مثلا مفت باشه ، ولی مشتیبانی صفر ، به هیچ دردی نمیخوره

اینجوریم که شما lifeserver فرمودین ، پس پشتیبانیشون خیلی ضعیفه.

امیدوارم روی این مسئله هم کار کنن

امیدوارم!!!
بنده هم الکی کار به کار کسی ندارم که دردسر درست کنم
ولی ایشون کلا اولویت رضایت مشتری رو بیخیال شدن همه رو زدن تو دیوار
هر وقت حال کنن و بخوان کار مشتری رو راه میندازن هر‌وقت هم نخوان راحت جواب سربالا میدن

- - - Updated - - -

ؤ
من اطلاع دقیقی از سایر سرویس هاشون ندارم ولی یه سرورمجازی آمریکا از این آفر 7 هزار تومانیشون گرفتم اصلاً برام کاربرد نداشت و همون روز اول ولش کردم.

اولین مشکل این بود که کرک ویندوز سرور 2008 رو از سافت 98 گرفتم و نصب کردم و Restart که شد سرور بالا نیامد و ایشون با یه لحن نه چندان خوشایندی گفتن یعنی نمی دونستید تو سرور آمریکا نباید ویندوزی کرکی نصب کرد؟ منم گفتم نه و برام لطف کردن درستش کردن.

اما بعدش ظاهراً فهمیدم کلاً دیتاسنتر اینا با تورنت مشکل داره چون گفتن تورنت مجاز نیست و این تقصیر منه که نپرسیده بودم اما کلی اذیتشون کردم که بگم خواهشاً فقط دانلود شخصی دارم گفتن خب باشه ولی اگه ایبوز آمد نباید دیگه استفاده کنم.

تا اینکه آمدم uTorrent رو نصب کردم دیدم سرعت دانلودش از تورنت های مختلف سایت های معروف تورنت فقط 10 الی 20 کیلوبایت هستش و همون تورنت ها تو اینترنت خودم (آسیاتک 4 مگابیت) با 120 کیلوبایت دانلود میشدن که دیگه سر همین قضیه ولش کردم و اصلاً دیگه ازش استفاده نکردم.

بعدش تا اینجا همه اش رو تقصیر خودم می دونستم اما تنها 2 دلیل باعث شد که دیگه تمایلی به خرید ازشون نداشته باشم:

1.لحن نه چندان محترمانه ایشون در تلگرام
2.ایمیل ایشون به من (که البته ظاهراً ایمیل گروهی بوده) مبنی بر اینکه ما آفر جدید تو انجمن زدیم بیا پست اول رو تشکر کن /:)

کلاً از این لحاظ که دوست دارن با هزینه کم به فکر قشر کم درآمد هم باشن خیلی انسان شریفی هستن ولی یکم صبوری کنن و با کاربر محترمانه حرف بزنن که کاربری مثل من مثلاً مشکلی تو سرورش باشه از ترس اینکه باز باعث آزرده خاطری ایشون نشیم از تیکت زدن خودداری نکنن.
هرگز قصد ناراحت کردن ایشون یا هیچ کس دیگه رو ندارم و براشون هم آرزو بهترین زندگی دنیا و آخرت رو میکنم ولی گفتم حالا که شرایطش جور شده نظرم رو صادقانه بگم که انشاءالله نواقص اندک در برابر حرفه و مهارت زیادی که ایشون دارن برطرف بشه. =D>

ممنون از توضیحاتتون عزیز

به نظرم ایشون فکر اقشار با وضعیت مالی پایین نیستن و یه شگرد برای جذب مشتری و فروش محصولشونه و چون قیمتشونم پایینه مشتری بیخیال برگشت هزینه میشه ، و هرچند فکر کنم مشتری هم طلب بازگشت کنه مبلغی برگشت داده نشه

برای دوستانی که دستشون تنگه بنده دوستانی هستن که سرور به صورت اقساطی و با کیفیت و با پشتیبانی خوب ارائه بدن،

به نظرم ایشون سبک کارشون با همه اینطوریه

قبلا هم طرز برخوردشون با بنده ناجور بوده و بار اولشون نیست

dizaji_saeed
February 8th, 2017, 18:37
امیدوارم!!!
بنده هم الکی کار به کار کسی ندارم که دردسر درست کنم
ولی ایشون کلا اولویت رضایت مشتری رو بیخیال شدن همه رو زدن تو دیوار
هر وقت حال کنن و بخوان کار مشتری رو راه میندازن هر‌وقت هم نخوان راحت جواب سربالا میدن

- - - Updated - - -

ؤ

ممنون از توضیحاتتون عزیز

به نظرم ایشون فکر اقشار با وضعیت مالی پایین نیستن و یه شگرد برای جذب مشتری و فروش محصولشونه و چون قیمتشونم پایینه مشتری بیخیال برگشت هزینه میشه ، و هرچند فکر کنم مشتری هم طلب بازگشت کنه مبلغی برگشت داده نشه

برای دوستانی که دستشون تنگه بنده دوستانی هستن که سرور به صورت اقساطی و با کیفیت و با پشتیبانی خوب ارائه بدن،

به نظرم ایشون سبک کارشون با همه اینطوریه

قبلا هم طرز برخوردشون با بنده ناجور بوده و بار اولشون نیست
بله فرمایشات شما صحیحه

بازگشت وجه هم اگه کاربری درخواست کنه ، میتونن به سادگی نادیده بگیرین. نماد ندارن که بخان به تعهداتشون عمل کنن. پس میتونن خیلی راحت از این مسئله هم بگذرن. مثل موضوع پشتیبانی که دوستان هم فرمودن

n4ser
February 8th, 2017, 23:40
استاتر محترم ای کاش قبل از خرید لایسنس میامدین تو انجمن تاپیک میزدین در مورد لایسنس اشتراکی سوال میکردین بنده با اقای محسن مدیر ovh web چت کرده بودم ایشون کاملا میشناسم اصلا فرهنگ معاشرت و اداب اجتمایی رو یاد نگرفتن حیف شد که در تلگرام بلاک کردم وگرنه شات میزاشتم طرز صحبت کردن ایشون رو میدیدین انگار داشتن با یک بچه حرف میزدن واغعا واسه همچین افرادی متاسفم فردی دیگر هم در این انجمن لایسنس نال شده میفروشه حالا اسمشو نمیگم ولی از این جور افراد هستن و حلال حروم حالیشون نیست[-( در اخر چیزی به نام اشتراکی نداریم و اگر خاستید لایسنس بخرید از اقایون ایزدی مدیر web dade و زین العابدین مدیرfarasoخرید کنید این دو کاملا معتبر هستن

lifeserver
February 9th, 2017, 06:51
استاتر محترم ای کاش قبل از خرید لایسنس میامدین تو انجمن تاپیک میزدین در مورد لایسنس اشتراکی سوال میکردین بنده با اقای محسن مدیر ovh web چت کرده بودم ایشون کاملا میشناسم اصلا فرهنگ معاشرت و اداب اجتمایی رو یاد نگرفتن حیف شد که در تلگرام بلاک کردم وگرنه شات میزاشتم طرز صحبت کردن ایشون رو میدیدین انگار داشتن با یک بچه حرف میزدن واغعا واسه همچین افرادی متاسفم فردی دیگر هم در این انجمن لایسنس نال شده میفروشه حالا اسمشو نمیگم ولی از این جور افراد هستن و حلال حروم حالیشون نیست[-( در اخر چیزی به نام اشتراکی نداریم و اگر خاستید لایسنس بخرید از اقایون ایزدی مدیر web dade و زین العابدین مدیرfarasoخرید کنید این دو کاملا معتبر هستن

بله متاسفانه حماقت کردم
همینکه بتونم این فرد رو به ۴ نفر دیگه بشناسونم کافیه تا مردم مثل من قربانی ظاهر گول زنندشون نشن

- - - Updated - - -

درود

شما بهتره یکمی به سطح شعورتون بیافزائید بعد در مورد بقیه همکاران حرف بزنید،شما ک حرف از حلال و حروم میزنی کاراتو زیر و رو میکنی ؟ آره خب شما بچه هستی با هر شخصی مثه خودش حرف میزنن که درک کنه=P~آقای محسن یعنی چی دقیقا ؟آقا محسن قابل درک هست ، آقای رو با فامیلی میگن فعلا برو این چیزا رو یاد بگیر اگر گوگل نبود امثال تو گنده نمیشدن:-s

درود

عزیزم بحثی نداریم با هم
و فکر نمیکنم سن افراد رو بشه از بین دو کلمه تشخیص داد!!!!!!

بحث ما در مورد ادمین او وی اچ وب هست نه شما که جوش میارید عزیزم،
مابقی پست ها رو هم مطالعه کنید متوجه منظور و حرف دوستان و بنده خواهید شد

isaanco
February 9th, 2017, 07:36

سلام دوست عزیز
متاسفانه برخی از دوستان از بی اطلاعی ما ایرانی ها و تحریم هایی برای ما ایجاد شده سوء استفاده میکنند
ببینید کلا لایسنس whmcs ماهانه و اختصاصی میباشد و چیزی به اسم اشتراکی وجود ندارد لطفا به این حرف ها اعتنا نکند و از لایسنس ماهنه که تعداد کمی از دوستان ما در ایران نمایندگی رسمیشو دارن بخرید
به این حرفها هم اعتماد نکنید که آی ما بهتون ضمانت میدیم که مشکلی براتون پیش نیاد چندین نفر دارن از این لایسنس ما استفاده میکنند.
متاسفانه از بی اطلاعی دردسر ها کشیدیم

lifeserver
February 9th, 2017, 17:35
ادمین ovh-web.in با آیدی farssub لطف کنین بیاین تاپیک پاسخ درست حسابی به من بدید تکلیفمو بدونم
یا مارو تیغ زدید یا هم نزدید و میگید اشتراکی هست بیاید ثابت کنید و کار منو راه بندازید
نه اینکه وعده دو ماه دیگه رو بدید برای لایسنس هرچند میدونم اینم از وعده های الکی و پوچه

OmizbanCo
February 9th, 2017, 17:56
بله متاسفانه حماقت کردم
همینکه بتونم این فرد رو به ۴ نفر دیگه بشناسونم کافیه تا مردم مثل من قربانی ظاهر گول زنندشون نشن

- - - Updated - - -

درود

عزیزم بحثی نداریم با هم
و فکر نمیکنم سن افراد رو بشه از بین دو کلمه تشخیص داد!!!!!!

بحث ما در مورد ادمین او وی اچ وب هست نه شما که جوش میارید عزیزم،
مابقی پست ها رو هم مطالعه کنید متوجه منظور و حرف دوستان و بنده خواهید شد

درود
لطفا با بنده در ارتباط باشید
تلگرام OmizbanCo

lifeserver
February 9th, 2017, 18:33
سلام دوست عزیز
متاسفانه برخی از دوستان از بی اطلاعی ما ایرانی ها و تحریم هایی برای ما ایجاد شده سوء استفاده میکنند
ببینید کلا لایسنس whmcs ماهانه و اختصاصی میباشد و چیزی به اسم اشتراکی وجود ندارد لطفا به این حرف ها اعتنا نکند و از لایسنس ماهنه که تعداد کمی از دوستان ما در ایران نمایندگی رسمیشو دارن بخرید
به این حرفها هم اعتماد نکنید که آی ما بهتون ضمانت میدیم که مشکلی براتون پیش نیاد چندین نفر دارن از این لایسنس ما استفاده میکنند.
متاسفانه از بی اطلاعی دردسر ها کشیدیم

بله متاسفانه حرفتون درسته
بنده هم بخاطر کم بودن گستره اطلاعاتم درگیر ایشون شدم و تا الانم که هیچ جوری زیر بار نرفتن و همچنان اصرار دارن لایسنس اشتراکی هست
و مدعی هستن الان دارن میرن سفر ترکیه دیدن خانواده :| و بعد از فروردین میان لایسنس رو ردیف میکنن :|
درخواست بازگشت وجه هم که میکنم میگن نمیدن !!!!!!

واگذارشون کردم به خدا
***ی تو روز روشن =))

همچنان هم طلبکارن و ازشونم میخوام بیان تاپیک جوابگو باشن کلا نیستن ولی پست های درخواست سرور مجازی خوب حاضرن =))