PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته ترافیک رایگان ایران!

delta
February 7th, 2017, 17:03
سلام.امروز شاتل طرح جالبی زده بود.:

علاقه مندیم به اطلاع برسانیم با توجه به استقبال چشم‌گیر مشتریان از بسته ترافیک نامحدود شاتل‌لند برای استفاده از خدمات محتوایی شاتل همچون تماشای آنلاین فیلم و سریال، اخبار فناوری اطلاعات، گیم و… از سویی و برای ترویج فرهنگ استفاده از شبکه ملی اطلاعات از سویی دیگر، شرکت شاتل، «بسته ترافیک ایران» را از تاریخ ۱۹ بهمن تا ۳۰ اسفند به کاربران ارایه می‌کند.
کاربرانی که بسته ترافیک پیشنهادی شاتل را در مدت زمان یاد شده خریداری کنند، افزون بر دارا بودن امکان ترافیک رایگان در شاتل‌لند، از ترافیک رایگان بیش از ۲۰۰ سایت پربازدید کشور بهره‌مند خواهند شد.
این امکان از ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ تا پایان اسفند ۱۳۹۵ در اختیار کاربران شاتل خواهد بود. به عبارت دیگر چنانچه مشتریان سرویس‌های اقتصادی (ECO) شاتل در بازه زمانی یاد شده، بسته ترافیک ایران را خریداری کنند، ترافیک سرویس اینترنت آن‌ها در وب سایت شاتل‌لند و بیش از ۲۰۰ سایت پربازدید (که فهرست آن‌ها در این لینک قابل مشاهده است) رایگان خواهد بود.
گفتنی است قیمت این بسته ماهانه فقط ۱۰ هزار تومان است و شاتل مصرف حداقل ۵۰ گیگابایت را تضمین می‌کند.

خواستم نظر دوستان رو بدونم..ایا واقعا میشه شاهد روزی باشیم کل ترافیک ها رایگان باشه!من از سایت شاتل لند واقعا استفاده عالی میکنم.با 10 هزار تومان کیلویی رایگان صبح تا شب سرعت بالا دانلود میکنم..حالا میخواد 200 تا سایت پربازدیدم رایگان کنه..یعنی دیگه کلا باید بشینیم دانلود کنیم کیلویی رایگان!!واقعا چی میشه روزی کل ترافیک سایتهای ایرانی استفادش رایگان بشه!

navid2zp
February 7th, 2017, 17:27
اگر توجه کنید توی لیست سایت هایی که واقعا ترافیک مصرف می کنند وجود ندارند جز آپارات
کلا باید شرایط به شکلی باشه که کاربر خیالش راحت باشه که 2 روز دیگه سرعتش افت نکنه و همه چی در دسترسش باشه
ولی متاسفانه این محدودیت هایی که ایجاد می کنن باعث میشه اون لذت واقعی برای کاربر ایجاد نشه و خودشون هم نتونن دقیق شرایط رو ارزیابی کنند

به نظر من باید به شکلی باشه که از نظر پهنای باند کاربر ها مشکلی نداشته باشند و از طرفی هم به محتوای مورد نظرشون به راحتی دسترسی داشته باشند تا نیاز نباشه یک شب بشینند 100 گیگ دانلود کنند از ترس این که معلوم نیست 2 روز دیگه چه اتفاقی رخ میده
اینطور هم کاربر ها راحت هستند و هم خود اپراتور ها شرایط پایداری توی مصرف پهنای باند رو شاهد هستند. نه این که یهو با یک طرح زمان دار کل پهنای باندشون ته بکشه و 1000 جور مشکل برای خودشون و کاربرا ایجاد بشه

شاتل مصرف حداقل ۵۰ گیگابایت را تضمین می‌کند.
منظورشون محدود شده روی 50 گیگابایت به عبارتی؟

dkr.amir
February 7th, 2017, 21:19
یعنی دیگه کلا باید بشینیم دانلود کنیم کیلویی رایگان!!واقعا چی میشه روزی کل ترافیک سایتهای ایرانی استفادش رایگان بشه!

قطعا روزی در ایران هم این اتفاق خواهد افتاد؛ ولی قبل از اون باید فرهنگ سازی لازم انجام بشه. مطمئن باشید وقتی فرهنگ سازی انجام بشه؛ مردم فقط به اندازه نیازشون دانلود خواهند کرد!! نه صبح تا شب :113:

SaeedFazlollahzadeh
February 7th, 2017, 21:50
200 سایت برتر ایران رو با 206 سایت برتر از نظر شاتل رو قیاس کنید، جالبه:دی
http://www.alexa.com/topsites/countries/IR
http://www.shatel.ir/file/2017/02/top-200-Iranian-website.pdf
سایت های تاپی رو که چک کردم و نبودند: پی سی دانلود / ... که سرور های داخلی دارند

قیاس جالبی بوده چون همون اول برام سوال بوده که اگه چنین طرحی باشه خب مسلما به فکر ملت می رسه از پی سی دانلود دانلود کنن، اما نگو شاتل زرنگ تر از این حرفا بوده و یه دستی زده:دی

delta
February 7th, 2017, 22:47
اینا احتمالا سرورشون رو شاتله..پی سی دانلود و.. یادمه اسیاتک بودند..گرچه به قول شما تو این لیست 200 تایی شاتلم چیز مالی جز اپارات نبود..اما بازم دمشون گرم..االان نماوا ترافیک رایگانه تا یک ماه..کلا شاتل بازم میصرفه به همشون

SilverScent
February 7th, 2017, 23:01
به نظر من امروزه هر ISP یک خوبی هایی داره :

ایرانسل بسته ی 48 گیگ یکسالش میشه هر گیگ 2500 ت تقریبا همه جای کشور هم همراهت هست .

های وب هم که ترافیک فشفشه ی بسیار مناسبی داره : 50 گیگش 30 تومان ( یک ماهه ) و 4 گیگ هم 2000 تومان ( یک روزه ) .

شاتل هم یه سری سایت به درد نخورد رو رایگان کرده . ( ولی در کل دوستان فرمودند که سرورهای اون سایتا ایرانه : آپارات سرور های دانلودش روی های وب میزبانی می شوند . )

آسیاتک هم ترافیک داخلیو راحتتر میکنه .

اما به شخصه من یوتیوب رو با صدتا آپارات عوض نمیکنم ( سیستم بسیار قدرتمند پیشنهاد ها - سیستم قدرت مند تشخیص سرعت و تغییر کیفیت بسیار سریع - نبود ممنوعیت های بی خودی و لااقل یک موزیک ویدءو میبینی و دلت شاد میشه - وو..... )

آپارات چیز خاصی نداره که آدم دنبالش باشه یا مثلا P30Download مثلا میخواین چیکار کنین باهاش ؟ یعنی شما اینقدر پرکار هستید و اینقدر نیازدارید که روزانه کلی نرم افزار نصب کنید ؟

به نظر من بهترین انتخاب در حال حاضر انتخاب اینترنت همراه هست حالا بسته به شهرتون ( رایتل - ایرانسل - همراه اول... بستگی به پوشش ...) هستش .

DaNiaL.RiCaRoS
February 7th, 2017, 23:29
شاتل طرح خوبی رو زده ، استقبال زیادی هم میشه ازش