PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای جامع در مورد نیازهای راه اندازی اکانتینگ با IBSng

iman65
December 15th, 2010, 09:59
سلام دوستان
من یک راهنمایی لازم دارم در مورد اینکه کلا چطور باید ارتباطات IBSng رو برقرار کنم :
من یک سرور اینترنت دارم با 2 کارت شبکه که یکی به اینترنت وصله و یکی به شبکه که 60 تا کاربر داریم و سرویس DNS و DHCP روش داریم و به کاربرا ip میده
کارت شبکه اول : اینترنت پرسرعت
کارت شبکه دوم : DHCP و DNS
حالا می خواستم با استفاده از MAC کارت شبکه کاربرام و برنامه ‌IBSng محدودیت ها رو اعمال کنم
چطور باید این کار رو انجام بدم ؟
یکی از دوستان گفت روی این سرور نمیشه و شما باید یک سرور دیگه داشته باشید برای IBSng
ممنون میشم دوستانی که به این روش اشنا هستن کمک کنند و روش ارتباطات رو توضیح کوتاهی بدن تا من آشنا بشم از چه طریقی باید کار رو شروع کنم مثلا اگه دوستمون درست گفته باشن میشه با مجازی ساز XEN تو همین سرور یک سرور دیگه نصب کنم ؟
سرور هم Centos5.3 هست
iman65
December 15th, 2010, 19:37
راهنمایی لطفا ؟

meisam317
December 15th, 2010, 22:06
تازگیا خیلی بد شده هیچکی مفتی بهت یاد نمیده فقط ازت پول میخان ؟

iman65
January 2nd, 2011, 16:15
بله همه می تونن پیغام بدن واسه پول
جالبترشم اینه وقتی پولو میدی هم جواب نمیدن و میزارن هر موقع دلشون میخواد خودشونو موظف میکنن به انجام وظیفه
فروم های ایرانی هم مثل .....

reza115
January 2nd, 2011, 21:56
سلام دوستان
من یک راهنمایی لازم دارم در مورد اینکه کلا چطور باید ارتباطات IBSng رو برقرار کنم :
من یک سرور اینترنت دارم با 2 کارت شبکه که یکی به اینترنت وصله و یکی به شبکه که 60 تا کاربر داریم و سرویس DNS و DHCP روش داریم و به کاربرا ip میده
کارت شبکه اول : اینترنت پرسرعت
کارت شبکه دوم : DHCP و DNS
حالا می خواستم با استفاده از MAC کارت شبکه کاربرام و برنامه ‌IBSng محدودیت ها رو اعمال کنم
چطور باید این کار رو انجام بدم ؟
یکی از دوستان گفت روی این سرور نمیشه و شما باید یک سرور دیگه داشته باشید برای IBSng
ممنون میشم دوستانی که به این روش اشنا هستن کمک کنند و روش ارتباطات رو توضیح کوتاهی بدن تا من آشنا بشم از چه طریقی باید کار رو شروع کنم مثلا اگه دوستمون درست گفته باشن میشه با مجازی ساز XEN تو همین سرور یک سرور دیگه نصب کنم ؟
سرور هم Centos5.3 هست
تمام موارد رو می تونم یادت بدم
از نصب و کانفیگ گرفته تا محدود کردن یوزر با مک آدرس و رنج آی پی !

هزینه آموزش : 80 هزار تومان

اگه خواستی با آی دی من تماس بگیر
آی دی یاهو : reza_ajori

mamali5
January 2nd, 2011, 22:35
سلام
تمام موارد رو می تونم یادت بدم
از نصب و کانفیگ گرفته تا محدود کردن یوزر با مک آدرس و رنج آی پی !

هزینه آموزش : 80 هزار تومان

اگه خواستی با آی دی من تماس بگیر
آی دی یاهو : reza_ajori

حلال زاده از راه رسید :60:

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:33 PM ----------

منم این تاپیک زدم
ظاهرا توش پول گیر کرده
Nttac (http://www.webhostingtalk.ir/f127/19020)

فروم ها هم یارانه ای شدن!