PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای در مورد گوگل ادوردز

server4u
February 6th, 2017, 09:55
سلام دوستان عزیز
بنده برای تبلیغ سایت یکی از مشتری هام نیاز به اکانت گوگل ادوردز دارم .
حساب پی پال + مستر کارت دارم . اما چون مستر کارت مال کسی هست نمیخوام ازش برداشت داشته باشم .
1- اگه من حساب رو با مستر کارت باز کنم از مستر کارت چیزی برداشت نمی شه که ؟
2- اگه با این مستر کارت حساب رو باز کنم میشه با بدم شخص دیگه ای اکانت رو شارژ کنه ؟
3- از طریق پی پال شارژ نمی شه ؟
4- با جمیل خودم که شماره ایران داخلش هست . حساب رو باز کنم ؟
5- میشه با مستر کارت چندتا حساب گوگل ادوردز باز کنم ؟

ممنون از دوستان عزیز

k-pax
February 6th, 2017, 10:26
سلام
برای ساخت اکانت بستگی به کشوری که انتخاب میکنید . نوع پرداخت مشخص میکنه
اگه پیپال و مستر کارتتون مال آمریکاست فکر کنم میشه با پیپال پرداخت کرد البته باید به حساب بانکی وصل باشه .
در موقع عضویت چیزی کم نمیکنه اما باید توی کارتتون موجودی داشته باشد . بررسی میکنن این مورد
برای پرداخت دو راه دارید . یا خود گوگل از حسابتون اتوماتیک کم کنه و یا اول پرداخت کنید . پرداخت هم با همون کارتی که فعال کردید هست
بهتره با جیمیل خودتون این کار نکنید. یه اکانت دیگه بسازید با مشخصات خارجی . ( میتونی با شماره مجازی اکانت ورفای کنید) شماره مجازی خواستید پیام بدید
مورد آخری تست نکردن اما فکر نکنم بشه

server4u
February 6th, 2017, 10:45
ممون دوست عزیز
بله مال آمریکا هست .
یعنی در کل از حساب مستر کارت چیزی کم نمی کنه ؟
اگر اکانت جمیل ورفای شده نباشه مشکل پیش میاد ؟
- گوگل ادوردز تو قسمت کشور ایران رو نداره برای تبلیغ ؟

rahahosting
February 6th, 2017, 11:52
سلام

فقط و فقط از هر کشوری باز کنید میشه از طریق کردیت کارت و کارت تعتباری و یا از حساب بانکی شارژ کرد به هیچ عنوان امکان پرداخت با پی پل و یا... نیست

دوما باز کردن اکانت خیلی سخته راحت رجیستر میشه و راحت شارژ میشه اما تایید شدن نهایی 50% 50% هست خیلی باید دقت داشته باشید

k-pax
February 6th, 2017, 12:38
اکانت گوگل باید ورفای بشه
آدرس و کد پستی باید درست بزنید. مطابق با شهر و استان باشه
تا جایی که من کار کردم برای ثبت چیزی کم نمیکنه . البته از بعضی دوستان شنیدم که گفتن برای ثبت کارت بانکی 2 دلار کم کرده!
نه ایران نداره باید روی همه کشورها بزارید
دامنه Ir قبول نمیکنه
سرور سایت داخل ایران باشه قبول نمیکنه !

بعضی مواقع بعد از ثبت سایت میره داخل حالت review باید صبر کنید کارکنان گوگل سایت تایید یا عدم تایید کنن