PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در کد فریر

pimii
February 4th, 2017, 16:06
سلام دوستان
من یک سایت فروش اپل ایدی دارم که با فرییر کار میکه و میخواستم توی انتخواب دسته بندی کاری کنم که دسته بندی حالت پیش فرضش چیزی باشه که من میخوام
یعنی یکی از دسته بندی ها انتخواب شده باشه به جای اینکه کاربر خودش کلیک کنه و انتخواب کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

<option value="0" >برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید</option>{foreach $categories as $category} <option value="{$category.category_id}" {if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach}

این کد هست که میخوام جای "برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید" اولین رکوردم که به نام اپل آیدی و شماره ایدیش در دیتابیس 7 هست رو نمایش بده

rayanagostar
February 4th, 2017, 17:41
سلام دوستان
من یک سایت فروش اپل ایدی دارم که با فرییر کار میکه و میخواستم توی انتخواب دسته بندی کاری کنم که دسته بندی حالت پیش فرضش چیزی باشه که من میخوام
یعنی یکی از دسته بندی ها انتخواب شده باشه به جای اینکه کاربر خودش کلیک کنه و انتخواب کنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

<option value="0" >برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید</option>{foreach $categories as $category} <option value="{$category.category_id}" {if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach}

این کد هست که میخوام جای "برای انتخاب محصول اینجا کلیک کنید" اولین رکوردم که به نام اپل آیدی و شماره ایدیش در دیتابیس 7 هست رو نمایش بده
اینی که شما نوشتید طبیعتا بعد از اولین گزینه محصولات اصلی رو نمایش میده . به همین ترتیب اگر اونو حذف کنید اولین گزینه میشه محصول اصلی اول تون
اگر سوالی بوپ از طریق تلگرام در ارتباط باشید

pimii
February 7th, 2017, 19:30
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟
راه حل دوستمون جواب نداد

rayanagostar
February 7th, 2017, 22:06
دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟
راه حل دوستمون جواب نداد

<select name="category" id="category" style="width:100%;">

{foreach $categories as $category} <option value="{$category.category_id}" {if $category.category_image}title="{$category.category_image}?w=30&h=30"{/if}>{$category.category_title}</option>{/foreach}
</select>