PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی دقتی در مدیریت سایت دیجی کالا

sahar_tym
February 4th, 2017, 11:45
دوستان من از دیجی کالا خیلی راضیم از مشتری های چندین سالشم . اما دیجی کالا به این برزگی چطور می تونه مدیریت سایتشو بده دست کسایی که اینطری سوتی به این بزرگی بدن......؟ با اپلیکیشن دیجی کالا داشتم دنبال جنسی که می خواستم میگشتم که اینو دیدمو ازش اسکرین شات گرفتم . ماله دیروز بعد از ظهره..... الانم متوجه شدن برداشتن... پودر لباس شویی 4 کیلویی رو توی فروش ویژه گذاشته 22000 تومان ولی نوشته قیمت اصلیش 245000 تومان بوده..... پودر طلا نبوده که . یک 0 زیادی توی مبلغ گذاشتن برای سایت فروشگاهی بزرگی مثل دیجی کالا خیلی فاجعس.....
35078

delshad
February 4th, 2017, 11:50
:-pشایدم پودر طلایی بود

MihanTech
February 4th, 2017, 11:54
سلام

به نظر بنده این صرفا یک اشتباه ساده اس . از اونجایی که اشتباه در قیمته خط خورده بوده ، حتی در خرید هم مشکلی ایجاد نمیکنه ولو این که اگر قیمت اصلی هم اشتباه داشت نمیشد خیلی خرده گرفت . چون بالاخره مدیریت سایت دست انسانه و انسان هم گاهی اشتباه میکنه .
از اونجایی که فرمودید سایت مورد علاقه شماست بهتره یه ایمیل بهشون بزنید که فلان جا اشتباه شده . همه جا این اشتباهات میشه مخصوصا این خطا که توسط همه کاربران حتی عوام جامعه قابل درکه .

sahar_tym
February 4th, 2017, 11:59
سلام

به نظر بنده این صرفا یک اشتباه ساده اس . از اونجایی که اشتباه در قیمته خط خورده بوده ، حتی در خرید هم مشکلی ایجاد نمیکنه ولو این که اگر قیمت اصلی هم اشتباه داشت نمیشد خیلی خرده گرفت . چون بالاخره مدیریت سایت دست انسانه و انسان هم گاهی اشتباه میکنه .
از اونجایی که فرمودید سایت مورد علاقه شماست بهتره یه ایمیل بهشون بزنید که فلان جا اشتباه شده . همه جا این اشتباهات میشه مخصوصا این خطا که توسط همه کاربران حتی عوام جامعه قابل درکه .
همین کارم کردم دوست عزیز . فرمایش شما متینه .... اما سایت به این بزرگی که الان ماشین هم میفروشه نباید از این اشتباها بکنه .... به نظر من یک مقدار مغرور شدن و دیگه کمتر توجهی به این مسائل می کنن.....

Mp3Songs.ir
February 4th, 2017, 12:03
انسان جایزالخطاست.
شما خودتون تو زندگیتون اشتباهی مرتکب نمیشید؟همیشه درست کارید؟ما که همیشه درستکار نیستم،ماهم تو زندگیمون اشتباه میکنیم.ما حتی در فضای مجازی هم برخی موقع ها یه اشتباهی مرتکب میشیم.
شما چه نامبر وان دنیا باشی چه یه فرد معمولی نمیشه که بی خطا باشید.

navid2zp
February 4th, 2017, 12:04
این مسئله در حدی نیست که بشه بهشون اینهمه انتقاد کرد
اینجور اشتباهات توی سایت های خیلی بزرگ هم رخ میده و دلیل این که تو این مورد زیاد به چشم نیومده و رفع نشده این هست که چون اون رقم اشتباه مربوط به رقمی که خط خورده بوده و تاثیری نداشته، مشکلی ایجاد نکرده که بتونن مطلع بشن و بررسی کنن. حتی کاربر ها هم وقتی میبینن تاثیر خاصی نداره دیگه گزارش نمیدن.

در مورد مغرور شدن هم به نظرم اینطور نیست.
دیجیکالا از معدود شرکت هایی هست که واقعا سعی می کنه پیشرفت کنه در صورتی که اگر سایر شرکت ها رو بررسی کنید میبینید این میزان تلاش و انگیزه برای پیشرفت رو ندارند
توی همین سال اخیر ببینید چقدر تغییرات مثبت و پیشرفت رو به جلو داشته. در صورتی که خیلی از شرکت های بزرگ دیگه حتی یک دهم این پیشرفت رو نداشتند

navsan
February 4th, 2017, 12:16
شرکت اپل

در تابستان سال ۲۰۱۰ یکی از دانش‌آموزان تایوانی متوجه تخفیفی غیرعادی شد که در آن، دستگاه مک‌مینی که در حالت عادی ۱۷۰۴ دلار قیمت داشت ۶۰۳ دلار به فروش می‌رسید. او لینک این محصول را در شبکه‌ای اجتماعی به دوستان خود معرفی کرد و ماجرای آن خیلی زود همه‌جا پیچید. به این ترتیب در عرض چند ساعت، ۲۰۰ هزار دستگاه از آن به فروش رفت و مسئولان سایت اپل تا به خود بجنبند، این شرکت متحمل ۲۰۰ میلیون دلار زیان شد.

آمازون انگلستان

فروشگاه آمازون انگلستان، شعبه‌ای از بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی جهان، یعنی آمازون است که حدود ۷۰ هزار کارمند در سراسر جهان دارد. وب‌سایت اصلی این فروشگاه همیشه در بالاترین جایگاه‌های تعداد بازدید قرار داشته است و اکنون نیز رتبه‌ای حدود ۱۰ دارد اما یک اشتباه باعث شد که شاخه‌ بریتانیای وب‌سایت آمازون به مدت ۵۰ دقیقه از کار بیفتد.

ماجرا از این قرار است که در این وب‌سایت، یک نوع رایانه جیبی ساخت شرکت HP به نام H۱۹۱۰ که در واقع از اجداد تبلت‌های امروزی محسوب می‌شود به جای ۲۰۰ دلار، ۷ دلار قیمت‌گذاری شد. به گزارش BBC برخی از مشتری‌ها بلافاصله دست به کار شدند و حتی کسانی بودند که ۵۰ تا ۶۰ دستگاه از آن را یکجا سفارش دادند.

منبع : bartarinha

mhiizadi
February 4th, 2017, 13:11
دوستان من از دیجی کالا خیلی راضیم از مشتری های چندین سالشم . اما دیجی کالا به این برزگی چطور می تونه مدیریت سایتشو بده دست کسایی که اینطری سوتی به این بزرگی بدن......؟ با اپلیکیشن دیجی کالا داشتم دنبال جنسی که می خواستم میگشتم که اینو دیدمو ازش اسکرین شات گرفتم . ماله دیروز بعد از ظهره..... الانم متوجه شدن برداشتن... پودر لباس شویی 4 کیلویی رو توی فروش ویژه گذاشته 22000 تومان ولی نوشته قیمت اصلیش 245000 تومان بوده..... پودر طلا نبوده که . یک 0 زیادی توی مبلغ گذاشتن برای سایت فروشگاهی بزرگی مثل دیجی کالا خیلی فاجعس.....
35078
سلام.
شاید قیمت این پودر همین هست !
درست هم زدند !

sahar_tym
February 4th, 2017, 13:40
سلام.
شاید قیمت این پودر همین هست !
درست هم زدند !

درود
خیر دوست عزیز نوشته 4 کیلو پودر لباسشویی.... در حالی که 2 کیلویی رو گزاشته 11 تومن و با قیمت اصلی 13 تومن.... پس اون 4 کیلویی اشتباه بوده مبلغ اصلیش.

viasky
February 4th, 2017, 14:47
شما نوشتید بی دقتی مدیر
مدیر اگر اینقدر بی کار باشه که بیاد صفر بشماره
دی‌جی‌کالا الان‌در‌حد یک سوپر‌مارکت بود!
دوست عزیز‌دی جی‌کالا از صدا و‌سیما‌مهمتر نیست
که با انتشار هر متنی می تونید کلی غلط دستوری و نگارشی پیدا کنید
یا جدا از‌اون کافیه کمی زیر نویس ها و دنبال کنید
مخصوصا شبکه های استانی
به راحتی غلط املایی هم مشاهده میشه
دیگه بیلبردها و... بقیه موارد جای خودش
مطلبی که ارسال‌کردید اصلا با ارزش نیست و جای بحث نداره
موفق باشید

sahar_tym
February 4th, 2017, 15:12
شما نوشتید بی دقتی مدیر
مدیر اگر اینقدر بی کار باشه که بیاد صفر بشماره
دی‌جی‌کالا الان‌در‌حد یک سوپر‌مارکت بود!
دوست عزیز‌دی جی‌کالا از صدا و‌سیما‌مهمتر نیست
که با انتشار هر متنی می تونید کلی غلط دستوری و نگارشی پیدا کنید
یا جدا از‌اون کافیه کمی زیر نویس ها و دنبال کنید
مخصوصا شبکه های استانی
به راحتی غلط املایی هم مشاهده میشه
دیگه بیلبردها و... بقیه موارد جای خودش
مطلبی که ارسال‌کردید اصلا با ارزش نیست و جای بحث نداره
موفق باشید
منظور از مدیر، مدیر عامل نیست همین تالار 100 تا مدیر داره
و اینکه فکر کنم تو یه سایت فروشگاهی صفر مهم باشه تو سوپر مارکت شاید مهم نباشه اما دیجی کالا که حد اقل روزی 25 میلیارد فروش داره این صفر ها مهمه
در ضمن من ایرادی به دیجی کالا نگرفتم چون برام جالب بود اینجا قرار دادم و اگه برای شما جالب نیست پس نیازی به بحث کردن هم نداره

isaanco
February 4th, 2017, 15:53
ببخشید من تا چندتا پست رو خوندم ولی به خاطر یه صفر اضافه لازم نبود این همه بحث بشه با یه ایمیل ساده میشد این مشکل رو حل کرد
به نظر من باز کردن یه موضوع واسه یه صفر خیلی خنده داره

sahar_tym
February 4th, 2017, 16:31
دوستان عزیز قصد اشتراک گذاری بوده ..... برای من جالب بوده و می خواستم با همه شما به اشتراک بگذارم. و در ضمن عرض کردم ایمیل به خودشون زدمو گفتم . اونا هم برداشتن .من از طرف دار های دیجی کالا هستم به کرات عرض کردم. انسان هم جایز الخطاست اما باز هم میگم سایت به این بزرگی نباید چنیییییین اشتباهاتی بکنه .

ParsWebIT
February 4th, 2017, 16:47
اینجا انجمن وب هاستینگ هست نه انجمن اکابر ایران!
شمام اگه مهم هست براتون ایمیل میکردین به انتقادات دیجی کالا.
فروم رو با سبزی فروشی اشتباه گرفتید

sahar_tym
February 4th, 2017, 16:51
اینجا انجمن وب هاستینگ هست نه انجمن اکابر ایران!
شمام اگه مهم هست براتون ایمیل میکردین به انتقادات دیجی کالا.
فروم رو با سبزی فروشی اشتباه گرفتید
شما ببین تاپیک کجا ارسال شده بعد نظر بده
بعد مجبور نیستید بیاید بحث کنید

relaxhost
February 4th, 2017, 17:08
حالا یک اتفاق به این کوچکی رو هی بزنید تو سر دیجی کالا اشتباه تایپی داشته بنده خدا قتل عمد که انجام نداده . توی روز خومون چند دفعه اشتباه میکنیم .

TheEnnd
February 4th, 2017, 17:38
همین کارم کردم دوست عزیز . فرمایش شما متینه .... اما سایت به این بزرگی که الان ماشین هم میفروشه نباید از این اشتباها بکنه .... به نظر من یک مقدار مغرور شدن و دیگه کمتر توجهی به این مسائل می کنن.....

سلام متوجه نمیشم چرا همکاران دیگه اومدن تو بحث بچه گانه شما شرکت میکنن احتمالا برای افزایش نوشته های خود این پست را زدید حتما پست شما گزارش میشه چون واقعا درک نمیکنم چرا اشتباه درج کردن یک قیمت که با تخفیف هم درستش کردن برای شما اینقدر مهم شده که اینجا یک بحث چالش انگیز باز کردید حتما از این پست ها در اینجا عکس بگیرید بفرستید دیجی کالا شاید دیدن شما دلسوز سایت هستین استخدامتون کردن

armin47
February 4th, 2017, 17:41
سلام متوجه نمیشم چرا همکاران دیگه اومدن تو بحث بچه گانه شما شرکت میکنن احتمالا برای افزایش نوشته های خود این پست را زدید حتما پست شما گزارش میشه چون واقعا درک نمیکنم چرا اشتباه درج کردن یک قیمت که با تخفیف هم درستش کردن برای شما اینقدر مهم شده که اینجا یک بحث چالش انگیز باز کردید حتما از این پست ها در اینجا عکس بگیرید بفرستید دیجی کالا شاید دیدن شما دلسوز سایت هستین استخدامتون کردن
یک اشتباه تایپی کوچیک که حتی در قیمت اصلی کالا هم دخیل نبوده رو بزرگش نکنیم !