PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره دانشگاه پیام نور

fanix
February 4th, 2017, 10:50
سلام

دوستان بنده در حال حاضر دانشجوی دانشگاه آزاد هستم

اما به دلیل مشغله کاری که دارم فرصت دانشگله رفتن ندارم و معمولا هر ترم تعداد واحد زیادی رو نمیتونم پاس کنم

تعدادی از دوستان به بنده دانشگاه پیام نور رشته های نیمه حضوری رو پیشنهاد دادن

از دوستان کسی هست که در پیام نور دانشجو باشه؟

اطلاعاتی در مورد ارزش مدرک پیام نور نسبت به آزاد دارید؟

tikweb.ir
February 4th, 2017, 10:53
تا جایی که بنده میدونم دانشگاه پیام نور پاس کردن درس ها سخت تر هست !

fanix
February 4th, 2017, 10:56
تا جایی که بنده میدونم دانشگاه پیام نور پاس کردن درس ها سخت تر هست !

مشکلی برای خوندن نیست،مشکل اصلی اجباری بودن حضور در کلاسه

tikweb.ir
February 4th, 2017, 11:03
مشکلی برای خوندن نیست،مشکل اصلی اجباری بودن حضور در کلاسه
اگر خودتون توانایی یادگیری بصورت خودخوان رو دارید پس بهترین گزینه برای شما پیام نور هست

الان هم میشه گفت مدرک ها از نظر ارزش تفاوت خاصی ندارن و یکی هستن

1993
February 4th, 2017, 23:43
من دانشجو پیام نور بودم.کلاسا اجبار نیست اما بعضی استادا امکان داره گیر باشن حضور در کلاس هم نمره بدن که ما همچین استادی داشتیم.
در مورد سخت بودن هم همه چی دست خودته دیگه.باید بخونی چون سوالات پایان ترم دست استاد نیست.

JAV!D
February 5th, 2017, 00:28
سلام دوست عزیز .

دانشگاه پیام نور شرکت در کلاس ها اختیاری هست. فقط بعضی از استادها مقداری از 6 نمره مستمر رو برای حضور در کلاس میذارن ( حدود 2نمره ) . امتحانای پایان ترم هم معمولا 6نمره امتحان مستمر در نظر میگیرن 14 نمره هم بیشتر امتحانا به صورت تستی هست بعضیا بصورت تستی تشریحی . اگه امتحان پایان ترم هم نتونی شرکت کنی ، معادل حذف اضطراری حساب میشه برای اون درس .

موفق باشی

persiancoder
February 5th, 2017, 01:19
سلام

دوستان بنده در حال حاضر دانشجوی دانشگاه آزاد هستم

اما به دلیل مشغله کاری که دارم فرصت دانشگله رفتن ندارم و معمولا هر ترم تعداد واحد زیادی رو نمیتونم پاس کنم

تعدادی از دوستان به بنده دانشگاه پیام نور رشته های نیمه حضوری رو پیشنهاد دادن

از دوستان کسی هست که در پیام نور دانشجو باشه؟

اطلاعاتی در مورد ارزش مدرک پیام نور نسبت به آزاد دارید؟

مدرک پیام نور هیچ جا کمتر از آزاد نیست ... برای هر استخدامی که ازاد میگیرن پیام نور هم میگیرن اما من چندین تا استخدام از جمله آلومینیوم المهدی دیدم که پیام نور میگیرن اما آزاد نمیگیرن

حضور در کلاس اصلا اجباری نیست و اینطور که دوستان گفتند هیچ استادی نمیتونه از شما نمره ای بابت عدم حضور کسر کنه
شما میتونی به دلخواه سر کلاس حضور داشته باشی و از امتیاز نمره مستمر که امتحان داخلی توسط استاد گرفته میشه استفاده کنی
اگر سرکلاس حضور نداشته باشی درس بصورت خودکار خودخوان ثبت میشه و نمره مستمری وجود نخواد داشت که استاد چیزی ازش کم کنه یا نکنه

توجه داشته باشید که موارد بالا برای درس و واحد های تئوری هست
حضور شما در تمامی کلاس های عملی ( تربیت بدنی و آزمایشگاه ها ) الزامی هست و هر جلسه غیبت نیم نمره کسر از 6 نمره مستمر دارد