PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مارک مادربرد کامپیوتر

H.G.N
February 4th, 2017, 00:36
سلام

دوستان بهترین مارک مادربرد کدوم هست ؟؟ ایسوس ، گیگابایت و ...

ممنون

CaeZer
February 4th, 2017, 01:15
سلام

ممنون
سلام دوست عزیز ،

بنده تجربه قابل توجهی در این زمینه دارم و در این مدت چیزی به نام مارک بهتر وجود نداره .

سری داریم که بر اساس پردازنده ها این سری ها تقسیم میشه ، مثلا سری z270 هر کدام از شرکت هایی که نام بردید یک نسخه یا چند نسخه معرفی میکنند و بر اساس امکانات و قیمت با یکدیگر مقایسه میشوند.

AtrafNet
February 4th, 2017, 07:44
سلام
دوستمون راست میگه شما اول یه سوکت مورد نظری که می خوای CPU با اون سوکت بخری رو تعیین کن بعدش برو تو برند های مختلف که اون سوکت CPU رو ارائه میدن ببین کدوم امکانات بیشتری داره همونو بگیر.

من خودم تا حالا تو عمرم فقط یه مادربورد ASRock و دو تا مادربورد GIGABYTE داشتم و به همین دلیل نمی تونم بین کل برند ها نظر بدم ولی بین این دو که GIGABYTE رو خیلی راضی کننده تر می دونستم.

rayanagostar
February 4th, 2017, 10:49
سلام

ممنون
بنده ۱۰ سالی هست تو حوزه سخت افزار فعالیت دارم و اساسا چیز بهتر ی وجود نداره . هر کدوم قابلیت های خودشونو دارند . ولی در مجموع با توجه به ملاک های خرابی ٫ قدرت٫وقیمت گیگابایت رو بیشتر میپسندم

Hamed27
February 4th, 2017, 11:20
من از سال 79 تا الان از ایسوس و گیگابایت استفاده کردم. گیگابایت یه چیز دیگس و همیشه در کیفیت و انعطاف پذیری برتری داشته.

H.G.N
February 4th, 2017, 23:46
از پاسخ همه دوستان سپاسگزارم
چیپست z170 مد نظر هست.