PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در رابطه با VMware Workstation Pro و سنتوس

Mp3Songs.ir
February 2nd, 2017, 20:11
عزیزان سلام.
خوبید دوستان؟خسته نباشید.
واقعیتش چند وقتیه که من علاقه مند به وب سرور و هاستینگ علاقه مند شدم.
قصد ورود به بازار کار ندارم،منتهی میخوام علمش رو یاد بگیرم،چون خودم قراره سرور اختصاصی برای برخی از پروژه هام بگیرم و باید بدونم چی به چیه.برای همین میخوام پیشاپیش کاراش رو یاد بگیرم که سرویس های مشتریم رو به باد فنا ندم.
پس من چندتا سوال دارم.
من سنتوس نسخه هفت 64 بیتی رو در VMware Workstation Pro اجرا کردم.
Base Webserver تمامی امکاناتش رو نصب کردم.
حالا چندتا سوال دارم.
1-آیا کار من درسته که میخوام با VMware Workstation Pro کار با سنتوس رو یاد بگیرم؟
2-آیا میتونم با محیط گرافیکی کار کنم؟اگه میشه چطوری؟با چه دستوری؟
3-آیا میتونم دیرکت ادمین نال شده رو،روی این سنتوسی که در محیط ویندوز و توسط VMware Workstation Pro اجرا شده نصب کنم و اجرا کنم؟چطوری؟چون من چنبار خواستم نصب کنم،حتی از خود سایت دیرکت ادمین که خواستم به صورت تریال امتحان کنم زد که فرمتش ناشناخته س و سایته وجود نداره(آدرس رو درست وارد کردم http://www.directadmin.com/setup.sh)
4-اگه محیط گرافیکی نمیشه،یاحالا هم بشه،چطوری میشه دیرکت ادمین رو بالا اورد؟
5-حالا اگه نمیشه،چطوری برخی از وی پی اس ها رم 512 یا 256 دارن!!؟میشه رو اونا دیرکت ادمین بالا اورد؟؟
6-پیشاپیش نیازهای کار هاستینگ و سرورینگ رو که باید یاد گرفت هم لطف کنید بگید.
ممنونم.

Mp3Songs.ir
February 2nd, 2017, 22:17
اصلا تو چشم نیست این پست

black.p
February 2nd, 2017, 22:56
سلام دوست عزیز
نظر بنده اینه :

1-مشکلی نداره با VMware Workstation Pro کار کنید ، ولی بهتره یه سرور مجازی بگیرید ( با مشخصات لازم و حداقل قیمت )
2- بله در سنتوس میشه محیط گرافیکی ران کرد، نمونه آموزش در نت (https://www.kakohost.com/support/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=83)
3- آموزش نصب دایرکت ادمین نال هم در سطح نت موجوده سرچ کنید پیدا میشه،اما رو سرور مجازی رانش کنید نه در محیط ویندوز خودتون
4-حالا یا با محیط گرافیکی یا بدون اون در SSH دستورات نصب دایرکت ادمین رو میزنید و نصبش میکنید ( بازم آموزش نصب در نت موجوده )

بازم میگم بهتر هست برای همه ی این کارها یه سرور مجازی بگیرید و راحت با اون کار کنید
نکته آخر به نظرم کار علمیش رو اگه دوست دارید یاد بگیرید ولی اینکه وارد بازار کار بشید و شروع کنید به هاست فروشی و سرور و... بیخیال شید ! دیگه نت پرشده از سرور فروشان ! بچه 14 ساله میاد سرور میفروشه به کی بگی ! علاوه بر این حوصله و سرمایه و وقت هم میخواد که اگر دارید همه رو تخصصی یادبگیرد و شروع به کار کنید
موفق باشید:53:

Mp3Songs.ir
February 3rd, 2017, 06:38
ممنون از توضیحات خوبتون.