PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم ساخت هاست (خودکار و دستی) در whmcs

Fardis Host
February 2nd, 2017, 13:22
با سلام خدمت دوستان؛
اسکریپت WHMCS بنده یک هفته‌ست که دیگه درست کار نمیکنه و نمیتونه از طریق سرور هاست بسازه.
وقتی بصورت دستی هاست میسازم ارور زیر رو میده:
خطا در اجرای ماژول:
۷ - Failed to connect to ۲۴۰۰:cb۰۰:۲۰۴۸:۱::۶۸۱۲:۳۵aa: Network is unreachable
سرور من دایرکت ادمینه
قبلا درست کار می‌کرد اما یه هفته‌ست که درست کار نمی‌کنه!
به تازگی نه رمز، نه نام کاربری و نه پورت سرور رو عوض کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

bahra
February 2nd, 2017, 14:51
درود
whmcsخود را آپدیت کردید؟

Fardis Host
February 2nd, 2017, 15:28
ممنون از پاسخ شما
خیر جناب آپدیت نکردم.
آیا احتمال داره تنظیمات سرور به هم ریخته باشه؟
مدیر هاستینگم گفتن بهتره تنظیمات فایروال رو چک کنم.
فقط یادمه آخرین تغییر در فایروال محدود کردن تعداد کانکشن هر آی‌پی به پورت مخصوصه که پورت دایرکت ادمین رو هم اضافه کرده بودم که بیش از ۵ بار درخواست بلاک بشه.

bahra
February 2nd, 2017, 17:33
ممنون از پاسخ شما
خیر جناب آپدیت نکردم.
آیا احتمال داره تنظیمات سرور به هم ریخته باشه؟
مدیر هاستینگم گفتن بهتره تنظیمات فایروال رو چک کنم.
فقط یادمه آخرین تغییر در فایروال محدود کردن تعداد کانکشن هر آی‌پی به پورت مخصوصه که پورت دایرکت ادمین رو هم اضافه کرده بودم که بیش از ۵ بار درخواست بلاک بشه.

درود
اگر هاست پیشفرضی که whmcs روی آن قرار دارد سی پنل است پورت های 2082 و 2083 و 2086 و 2087 و 2096 و 2097 را در فایروال دایرکت ادمین چک کنید باز باشند.
در کل تمامی پورت های فعال و نیز پورت هایی که لازم به فعال بودن هستند از فایروال دایرکت ادمین چک کنید.
نتیجه نهایی را عرض کنید

Fardis Host
February 3rd, 2017, 08:15
درود
اگر هاست پیشفرضی که whmcs روی آن قرار دارد سی پنل است پورت های 2082 و 2083 و 2086 و 2087 و 2096 و 2097 را در فایروال دایرکت ادمین چک کنید باز باشند.
در کل تمامی پورت های فعال و نیز پورت هایی که لازم به فعال بودن هستند از فایروال دایرکت ادمین چک کنید.
نتیجه نهایی را عرض کنید

باسلام
هاست whmcs در سرور اشتراکی خودم قرار داره و دایرکت ادمینه.
بنده مقادیر portflood در فایروال csf رو که از جمله پورت دایرکت ادمین هم داخلش بود رو پاک کردم و تنها پورت ssh رو گذاشتم بمونه. بازم همون ارور رو میده.
واقعا نمیدونم چرا همچین مشکلی ایجاد شد!!!

alireza7596r
February 3rd, 2017, 13:44
باسلام
هاست whmcs در سرور اشتراکی خودم قرار داره و دایرکت ادمینه.
بنده مقادیر portflood در فایروال csf رو که از جمله پورت دایرکت ادمین هم داخلش بود رو پاک کردم و تنها پورت ssh رو گذاشتم بمونه. بازم همون ارور رو میده.
واقعا نمیدونم چرا همچین مشکلی ایجاد شد!!!

اکانتی که می سازید در سرور جداگانه ای از سرور ی که whmcs رو نصب کردید؟

Fardis Host
February 3rd, 2017, 13:47
اکانتی که می سازید در سرور جداگانه ای از سرور ی که whmcs رو نصب کردید؟

خیر اسکریپت whmcs داخل همون سروری قرار داره که ازش هاست ارائه میدم.

alireza7596r
February 3rd, 2017, 13:50
t.me/payamhost_com
به تلگرام بنده پیام بدید درست کنیم ما هم همچینم شکلی داشتیم با یه خطایابی حلش می کنیم

Fardis Host
February 3rd, 2017, 15:28
دوستان دوست عزیزمون آقای alireza7596r از پیام هاست (http://www.payamhost.com) مشکلمون رو حل کردن
با چک کردن لاگ‌ها مشکل ممشخص شد و رفع گردید.