PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد شروع مجدد سایت

toorej
February 1st, 2017, 22:24
سلام و عرض ادب
دوستان حدود دو ماه پیش سایت بنده بدون اخطار قبلی فیــلتر شد و بنده با توجه به ایراد هایی که گرفتن نتونستم بازش کنم امروز که دارم مشاهده میکنم میبینم حدود 70 درصد سایتهایی که در زمینه کاری خودم میشناختم یا فیــلتر شدن یا محدود شدن
از اینرو تصمیم گرفتم یه سایت بزنم و ثبتش نکنم و به همون کار سابق که پخش موزیک بود بپردازم, حالا میخوام نظرتون رو راجب اینکار بدونم
سایت رو کاملا ازش بک آپ گرفتم و دارمش و سئو هم شده و مطمئنم با تجربه ای که در این زمینه داریم میتونیم زود بیایم بالا،البته برای من فقط و فقط بازدید ملاکه و رتبه الکسا از نظر من کلا کشکه چون میشه بازدید فیک خرید و در کوتاه ترین زمان ممکن کمش کرد
خب حالا نظراتتون که خیلی برام مهمه

toorej
February 2nd, 2017, 13:06
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

AtrafNet
February 2nd, 2017, 13:39
سلام
والا من به عنوان یه کاربر فقط دانلود کننده آهنگ ها وقتی تو گوگل سرچ میکنم دانلود فلان موزیک اصلاً برام مهم نیست چه سایتی اول و دوم و... گوگل بیاد و از هر جا شد دانلود میکنم.
اینو گفتم که بدونید اکثر کسایی که با گوگل وارد سایت های موزیک و کلاً دانلودسنتر ها میشن فقط براشون مهمه که لینک دانلود سر راست باشه و سریع بزنن دانلود و Tab سایت رو ببندن.

خب با این اوصاف به نظر من که ارزش نداره وقت و هزینه و سرمایه و دانش خودتون رو هدر چنین حیطه ای کنید و بعدش به سادگی یه کلیک هم فــیلتر بشید :-w

Mr.Pouria
February 2nd, 2017, 13:50
شما هر کاری کنید در هر صورت ***** میشید ...

اگه علاقه مند ه فعالیت در زمینه پخش موزیک هستین پیشنهاد من به شما اپلیکشن هست ...

در حال حاظر اپلیکشنی برای ios وجود نداره که بشه آهنگی را دانلود کرد ( البته بر روی نسخه هایی جلبریک شده موجوده نه اصلی ) همچنین اندروید و ویندوز فون ... یک برنامه برای هرکدوم بنویسید و از یه سورس منبع استفاهد کنند حتی در صورت هیتلریمگ به راحتی با چند تغیر کوچیک مجدد اپلیکشن باز میشه

toorej
February 2nd, 2017, 23:35
سلام
والا من به عنوان یه کاربر فقط دانلود کننده آهنگ ها وقتی تو گوگل سرچ میکنم دانلود فلان موزیک اصلاً برام مهم نیست چه سایتی اول و دوم و... گوگل بیاد و از هر جا شد دانلود میکنم.
اینو گفتم که بدونید اکثر کسایی که با گوگل وارد سایت های موزیک و کلاً دانلودسنتر ها میشن فقط براشون مهمه که لینک دانلود سر راست باشه و سریع بزنن دانلود و Tab سایت رو ببندن.

خب با این اوصاف به نظر من که ارزش نداره وقت و هزینه و سرمایه و دانش خودتون رو هدر چنین حیطه ای کنید و بعدش به سادگی یه کلیک هم فــیلتر بشید :-w
بنظر شما میشه وقت و هزینه رو صرف کرد سایت رو ثبت کرد آخرشم سایت رو فــیلتر کنن و با هزار ایراد نشه بازش کرد؟
کاش حداقل ایمیلی زده بودن فرصتی داده بودن برای حذف مطلب های مشکل دار
از دوستان عزیز هم خواهش دارم نظراتشون رو بگن

delta
February 3rd, 2017, 02:55
بنظر شما میشه وقت و هزینه رو صرف کرد سایت رو ثبت کرد آخرشم سایت رو فــیلتر کنن و با هزار ایراد نشه بازش کرد؟
کاش حداقل ایمیلی زده بودن فرصتی داده بودن برای حذف مطلب های مشکل دار
از دوستان عزیز هم خواهش دارم نظراتشون رو بگن

شما رو درک میکنم..منم تو حرفه خودم مشکلم مثل شماست..به قول دوستمون هر کاری بزنی فیل میکننت..هیچ راهی هم نداری..پس روی سایت وقتت رو طلف نکن..شاید زمانی سایت دانلود داری زمانی جواب میداد اما الان بخواهی هم نمیزارن..یه کانال تلگرام بزنی ارزشش بیشتره تا سایت

mizban97
February 3rd, 2017, 05:31
سلام
دوست عزیز برای یک سایت خوب رتبه الکسا هم ملاک هست.
سایت های زیادی در ایران هستند از نظر بازدید روزانه قوی هستند این باعث میشه الکسای خوبی هم داشته باشند.

toorej
February 3rd, 2017, 10:48
سلام
دوست عزیز برای یک سایت خوب رتبه الکسا هم ملاک هست.
سایت های زیادی در ایران هستند از نظر بازدید روزانه قوی هستند این باعث میشه الکسای خوبی هم داشته باشند.
میدونید چیه دلیل اینکه میخوام سایت رو مجدد راه اندازی کنم و روش کار کنم اول اینه که بهش عادت کردم و نداشتنش اذیتم میکنه دوم کاربرانیه که باهام در ارتباطن و ازم میخوان سایت رو برگردونم
رتبه الکسا رو میشه زود درستش کرد سایت قبلی بنده با رتبه 3 هزار بسته شد که رتبش روزانه داشت می اومد پائین،بهرحال نظرات شما برای بنده محترمه و بنده سعی میکنم ازشون استفاده کنم
من میخوام سایت اگر که ***** شد تغییر دامنه بدم و روش کار کنم(خب نظرتون در این ارتباط چیه؟)

deltamusic
February 3rd, 2017, 21:08
به نظرم سایتتون رو عین تک ترانه یا فازموزیک جلو ببرید

toorej
February 4th, 2017, 13:52
به نظرم سایتتون رو عین تک ترانه یا فازموزیک جلو ببرید
ممنون فعلا فکرایی تو سرمون هست ولی اگر که *****ینگ اذیتمون کنه صددرصد میشیم مثل تک ترانه

azarplan
February 4th, 2017, 14:08
سلام و عرض ادب
دوستان حدود دو ماه پیش سایت بنده بدون اخطار قبلی فیــلتر شد و بنده با توجه به ایراد هایی که گرفتن نتونستم بازش کنم امروز که دارم مشاهده میکنم میبینم حدود 70 درصد سایتهایی که در زمینه کاری خودم میشناختم یا فیــلتر شدن یا محدود شدن
از اینرو تصمیم گرفتم یه سایت بزنم و ثبتش نکنم و به همون کار سابق که پخش موزیک بود بپردازم, حالا میخوام نظرتون رو راجب اینکار بدونم
سایت رو کاملا ازش بک آپ گرفتم و دارمش و سئو هم شده و مطمئنم با تجربه ای که در این زمینه داریم میتونیم زود بیایم بالا،البته برای من فقط و فقط بازدید ملاکه و رتبه الکسا از نظر من کلا کشکه چون میشه بازدید فیک خرید و در کوتاه ترین زمان ممکن کمش کرد

درود
اگه واقعا علاقه به این کار دارین و یک نوع فعالیت سرگرم کننده برای شما هستش و دنبال درامدی ازش نیستین میشه گفت بهترین گزینس | ولی اگه دنبال درامد زایی از سایت هستین گزینه های دیگه ای هم وجود داره که میتونین از اونا بهره ببرین چون رقیبای سایت موزیک خودتون میدونین که زیاده و با سرچ یک آهنگ چندین سایت با همون موضوع میاره ک بعضیاشون فیکن و برای گرفتن بازدید هستش مثل سایت های بک لینک و بعضیا واقعی با لینک مستقیم هستن

و نظر بنده در مورد ثبت کردن سایتتون در ساماندهی مثبت هستش چون سایت بزرگ موزیکی مثله پاپ موزیک که مدتی قبل ***** شد توسط همون ثبتشون در ساماندهی پیگیری کردن و در نهایت رفع ***** کردن | اگرم سایت شما بدون اطلاع قبلی ***** شده اگه تو ساماندهی ثبت شده باشه دلیل رو ازشون جویا باشید شاید به خاطر یک لینک مثل آهنگ های خارجی سایت رو ***** کردن بارفع آن و حذف آن صفحه دوباره رفع ***** میکنن | هر چند مراحلش زیاده ولی شدنیه :53:
موفق و پیروز باشید یاعلی

sahar_tym
February 4th, 2017, 14:19
سلام و عرض ادب

درود
فرقی نمیکنه ثبت بکنید یا نه...
در هر صورت دوباره ***** میشید

toorej
February 4th, 2017, 14:20
درود
اگه واقعا علاقه به این کار دارین و یک نوع فعالیت سرگرم کننده برای شما هستش و دنبال درامدی ازش نیستین میشه گفت بهترین گزینس | ولی اگه دنبال درامد زایی از سایت هستین گزینه های دیگه ای هم وجود داره که میتونین از اونا بهره ببرین چون رقیبای سایت موزیک خودتون میدونین که زیاده و با سرچ یک آهنگ چندین سایت با همون موضوع میاره ک بعضیاشون فیکن و برای گرفتن بازدید هستش مثل سایت های بک لینک و بعضیا واقعی با لینک مستقیم هستن

و نظر بنده در مورد ثبت کردن سایتتون در ساماندهی مثبت هستش چون سایت بزرگ موزیکی مثله پاپ موزیک که مدتی قبل ***** شد توسط همون ثبتشون در ساماندهی پیگیری کردن و در نهایت رفع ***** کردن | اگرم سایت شما بدون اطلاع قبلی ***** شده اگه تو ساماندهی ثبت شده باشه دلیل رو ازشون جویا باشید شاید به خاطر یک لینک مثل آهنگ های خارجی سایت رو ***** کردن بارفع آن و حذف آن صفحه دوباره رفع ***** میکنن | هر چند مراحلش زیاده ولی شدنیه :53:
موفق و پیروز باشید یاعلی
سلام
حرفتون کاملا صحیح ولی اول اینکه سایت رو بدون اطلاع فــیلتر کردن و بعد هم انقد لینک برام فرستادن که حدود یک سوم سایتم پاک شده بعد در آخر گفتن سایت شما تعداد لینک های زیادی داره و یک ماه تاخیر دادن برای رفع فــیلتر و گفتن بعد از یک ماه دیگر پیگیری کنید
حالا آهنگهایی که فرستادن تعمه,تتلو,شادمهر,سعید شایسته
همه دوسدارن سایت هاشون رو ثبت کنن ولی شرایط طوریه که آهنگهایی که شنونده زیاد داره غیر مجازه
حالا نمیشه فهمید این وسط کی مجازه کی غیره مجازه

azarplan
February 4th, 2017, 14:30
سلام
حرفتون کاملا صحیح ولی اول اینکه سایت رو بدون اطلاع فــیلتر کردن و بعد هم انقد لینک برام فرستادن که حدود یک سوم سایتم پاک شده بعد در آخر گفتن سایت شما تعداد لینک های زیادی داره و یک ماه تاخیر دادن برای رفع فــیلتر و گفتن بعد از یک ماه دیگر پیگیری کنید
حالا آهنگهایی که فرستادن تعمه,تتلو,شادمهر,سعید شایسته
همه دوسدارن سایت هاشون رو ثبت کنن ولی شرایط طوریه که آهنگهایی که شنونده زیاد داره غیر مجازه
حالا نمیشه فهمید این وسط کی مجازه کی غیره مجازه

اگر نگران فیلــتر شدن دوباره هستید بهتره یا قبل از راه اندازی سایت با مدیران وبسایت های موزیک در ارتباط باشید حتما راه کار هایی رو در این زمینه در اختیارتون قرار میدن | اگرم دیدین ضررش بیشتر از سودشه در زمینه ی دیگه ای کار کنین مانند سایت مداحی یا سایت آموزشی البته مونده به علایق شخصیتون در کل نظر من این بود