PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دامنه info

shahab2005
December 14th, 2010, 12:28
سلام .
من میخواستم یک سایت دانلود نرم افزار تخصصی بزنم .
دامنه مورد نظرم رو گرفته بودن و فقط با .info قابل ثبته . میخواستم بدونم از لحاظ سئو و یا امنیت و . . . آیا بین پسوندهای دامنه فرقی هست ؟ یا نه ؟
تفاوت قیمت های موجود واسه چیه و خلاصه اگه میشه راجع به تفاوت این پسوندها از همه لحاظ یک توضیحی دوستان بدن ممنون میشم /
توضیحاتی در مورد معایب و مزایای این پسوندها و امنیت ، سئو و خلاصه هرچی به دامین مربوط میشه
موفق باشین

الکترونیک دانلود :
الکترونیک دانلود | کتاب جزوه پروژه آموزش برنامه نویسی (http://elecdl.com)

sohrab.khan
December 14th, 2010, 12:56
فرقی نیست تو پسوند دومین ها در سئو

shahab2005
December 14th, 2010, 13:46
من اینو یجا خوندم . چقدر درسته ؟

اگر شما دامنه با پسوند info را برای سایت خود انتخاب کرده اید باید بگویم که شما ریسک بزرگی در انتخاب دامنه با پسوند info کرده اید و تعجبم که چرا ثبت کننده دامنه به شما خطر استفاده از دامنه های info را به شما گوشزد نشده است
دامنه های اینفو یا info نباید بصورت تجاری مورد استفاده قرار بگیرد بلکه این دامنه ها تنها و تنها جنبه اطلاع رسانی دارند و در صورت استفاده از آنها با مقاصد تجاری ممکن است از طریق سازمان مربطه یا همان آی*** نسبت به مسدود کردن ان اقدام شود به عبارتی زمان ثبت این دامنه ها تمام این موارد اعلام شده و ثبت کننده دامنه نیز ان را پذیرفته است
به عبارتی کافیست رقبای شما قصد زیر اب زدن شما را داشته باشند این کار برای آنها به راحتی آب خوردن است
پس اگر از دامنه دات اینفو خود قصد در آمد زایی دارید ان را تغیر دهید

taghikhani
December 14th, 2010, 18:48

نترسید، نترسید

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

نترسید، نترسید