PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پنل سرور مجازی

amhf
February 1st, 2017, 15:26
سلام
من تا به حال از شرکت های زیادی سرور مجازی گرفتم. مشکلی که میخوام بگمو تو خیلی ها دیدم که بعد از مدتی این طوری میشه. میخوام دوستانی که مطلع هستن توضیح بدن که دلیل این مشکل چیه!؟
اول عکس ضمیمه رو ببینید
35062

وقتی سروری تهیه میشه یک ای پی به اون اختصاص پیدا میکنه. اما بعد مدتی که نمیدونم چه اتفاقی میفته ای پی پنل با ایپی سرور ما فرق میکنه. بعبارتی پنل سرور یکی دیگه میفته دست ما! این مورد رو چندین با به کرات و در هاستینگ های مختلف دیدم . میخواستم بدونم دلیلش چی هست! و چرا همچین موضوعی رعایت نمیشه! شما تصور کنید پنل من بیفته دست یک نفر دیگه که میخواد ریستارت کنه یا استاپ کنه! اینجوری آپتایم من کم میشه!

blueserver
February 1st, 2017, 16:05
سلام دوست عزیز
اینجوری نیست که پنل شخص دیگه ای با شما جا به جا بشه ، هر VPS که ساخته میشه دارای یک ID یونیک هست که مشخص میکنه این IP و ماشین مجازی در پنل whmcs برای شما هستش.
در مورد تغییر IP هم ، طبق مواردی که خودم دیدم ، کاربران روی سرور از برنامه هایی مثل هات اسپاث استفاده کردن که IP اینجوری میشه و به همین 169 در میاد.

موفق باشین

OmidX
February 2nd, 2017, 00:42
سلام
من تا به حال از شرکت های زیادی سرور مجازی گرفتم. مشکلی که میخوام بگمو تو خیلی ها دیدم که بعد از مدتی این طوری میشه. میخوام دوستانی که مطلع هستن توضیح بدن که دلیل این مشکل چیه!؟
اول عکس ضمیمه رو ببینید
35062

وقتی سروری تهیه میشه یک ای پی به اون اختصاص پیدا میکنه. اما بعد مدتی که نمیدونم چه اتفاقی میفته ای پی پنل با ایپی سرور ما فرق میکنه. بعبارتی پنل سرور یکی دیگه میفته دست ما! این مورد رو چندین با به کرات و در هاستینگ های مختلف دیدم . میخواستم بدونم دلیلش چی هست! و چرا همچین موضوعی رعایت نمیشه! شما تصور کنید پنل من بیفته دست یک نفر دیگه که میخواد ریستارت کنه یا استاپ کنه! اینجوری آپتایم من کم میشه!

دوست عزیز سرور شما احتمالا دو تا NIC Adapter داره و رو یکیش آي پی لوکال ست شده ، البته اینترفیس لوپ بک هم اگه دارید میتونه باشه ، اگر کــریو و امثالهم هم رو سرور دارید ک یک Virtual Adapter اضافه میکنن از اونم میتونه باشه.

در هر صورت این مشکل نیست ، شما خروجی دستور ipconfig (در cmd) رو قرار بدید تا بهتر راهنمایی تون کنم.