PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین سایت PHP Encoder ایرانی به صورت رایگان ( کد گذاری پروژه های PHP جهت جلوگیری از سوء استفاده )

lizard.tiny
January 31st, 2017, 17:59
درود

یکی از دغدغه های اصلی برنامه نویسان PHP، استفاده غیر مجاز از کد آنهاست. چه بسا ساعت ها و روزها وقت صرف نوشتن کد جدید خود می کنند و پس از عرضه کد، به علت کپی غیر مجاز آن، تمام زحماتشان به هدر می رود.
سایت و سامانه PHP Encode برای اولین بار در ایران این امکان را در اختیار شما برنامه نویسان و توسعه دهندگان PHP قرار داده است بتوانید فایل های PHP پروژه های خود را کد گذاری کرده تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود.

بعد از اجرای موفق پروژه سامانه تخصصی ذخیره و توسعه که به آدرس http://pastecode.ir (http://pastecode.ir/) این بار تصمیم به راه اندازی سایتی گرفتم که با اون بتونید فایل های PHP خودتون رو کد و محافظت کنید

این سامانه کاملاً بومی بوده و به صورت رایگان در اختیار شما برنامه نویسان محترم قرار داده شده است

آدرس سایت : http://phpencode.ir (http://phpencode.ir/)

---------------------------------------------

آپدیت 1 :

امکانات زیر به به صورت عمومی فعال و قابل استفاده می باشد :

اعمال محدودیت بر اساس IP
اعمال محدودیت بر اساس دامنه
اعمال محدودیت بر اساس حداقل نسخه PHP
امکان تایین تاریخ انقضاء فایل ها

آپدیت 2 :

قابلیت فشرده سازی کد ( Minify ) افزوده شد ( فعال سازی این قابلیت حجم فایل ها را کمتر کرده و امنیت کد گذاری را بیشتر می کند )

iranian-portal
January 31st, 2017, 19:35
درود بر شما؛

احوال شریف؟! ماشاا... چند وقته پروژه رو پروژه برای ارتقاء سطح وب ایران استارت میزنید، بهره برداری میکنید b-)

====

قاطعانه تضمین میکنید، که طی عملیات انکود کردن، هیچ موردی به کدهای اصلی افزوده نمیشه؟ یا مثلا، کد اصلی رو، برای دسترسی افراد متفرقه ذخیره نمیکنه؟

پیروز باشید.

lizard.tiny
January 31st, 2017, 19:43
درود بر شما؛

احوال شریف؟! ماشاا... چند وقته پروژه رو پروژه برای ارتقاء سطح وب ایران استارت میزنید، بهره برداری میکنید b-)

====

قاطعانه تضمین میکنید، که طی عملیات انکود کردن، هیچ موردی به کدهای اصلی افزوده نمیشه؟ یا مثلا، کد اصلی رو، برای دسترسی افراد متفرقه ذخیره نمیکنه؟

پیروز باشید.
درود

تشکر از شما

بله, هیچ کد مخربی در زمان عملیات Encoding به کدها افزوده نمیشه, این سامانه صرفاً دسترسی به سورس کد رو با استفاده از Obfuscator کردن اونها برای عموم سخت و دشوار می کنه که در واقع صرفاً کدهای شما رو بدون اعمال تغییرات Encode میکنه

کدهایی که در سامانه کدگذاری میشه هر 1 ساعت یک بار به صورت خودکار توسط Cronjob حذف میشه چرا که نگه داری سورس کدها با توجه به بالا بودت تعداد فایل ها چیزی جز پر شدن فضای هاست رو در پی نداره

---

همچنین لازم به ذکر هست که در حال مذاکره با یک همکار در خصوص خرید لاینسن ioncube هستم و در صورتی که به توافق برسیم طی روزهای آینده امکان encode کردن آنلاین از طریق ioncube نیز فراهم میشه

rayanagostar
January 31st, 2017, 20:40
خیلی ایده جالبی داشتید و موفق باشید
سوال اینکه الگوریتم کد گذاری چی هست ؟

lizard.tiny
January 31st, 2017, 20:44
خیلی ایده جالبی داشتید و موفق باشید
سوال اینکه الگوریتم کد گذاری چی هست ؟
درود

تشکر از نظر شما

الگوریتم کد گذاری به صورت ساختار ترکیبی obfuscate به صورت random هست

البته الگوریتم کد گذاری ثابت نیست و در طول زمان تغییراتی رو در پی خواهد داشت

tikweb.ir
January 31st, 2017, 21:38
بهتره داخل پنل هر کسی کد هایی که اینکد شدن رو نمایش بده و لیست کنه
تا بتونه روی اون ها مدیریت بهتری داشته باشه
این براساس محدودیت دامنه یا دومین از داخل خود فایل php چک میکنه یا چیز دیگه؟

lizard.tiny
January 31st, 2017, 21:43
بهتره داخل پنل هر کسی کد هایی که اینکد شدن رو نمایش بده و لیست کنه
تا بتونه روی اون ها مدیریت بهتری داشته باشه
این براساس محدودیت دامنه یا دومین از داخل خود فایل php چک میکنه یا چیز دیگه؟
درود

در حال حاظر کد نویسی پنل کاربری تموم نشده اما اگه در حال حاظر ثبت نام کنید و موقع کد کردن فایل در سایت لاگین کرده باشید بعد از اتمام کد نویسی پنل کاربری میتونید همه فایل هایی که کد کردید رو ببینید و مدیریت کنید

مواردی مثل محدودیت ip, محدودیت دامنه و محددیت زمان از درون خود فایل برسی میشه

اما در حال پیاده سازی الگوریتمی هستم که میشه با اون روی فایل ها لایسنس قرار داد و شخص کد کننده بتونه از پنل خودش بی نهایت لایسنس تولید کنه و هر زمان که خواست لایسنس های مورد نظر رو مسدود کنه

lizard.tiny
January 31st, 2017, 23:16
آپدیت 1 :

امکانات زیر به به صورت عمومی فعال و قابل استفاده می باشد :

اعمال محدودیت بر اساس ip
اعمال محدودیت بر اساس دامنه
اعمال محدودیت بر اساس حداقل نسخه php
امکان تایین تاریخ انقضاء فایل ها

tikweb.ir
January 31st, 2017, 23:27
یادمه یکی از دوستان بصورت خصوصی یک encoder نوشته بود که با یک تکنیک جالب کار دیکد رو سخت و پیچیده میکرد
اون هم وابسته کردن فایل ها به هم دیگه بود

یعنی مثلا پروژه ما 10 فایل داره
این ده فایل رو بصورت تو در تو encode میکرد ، یعنی شما نمیتونستی هیچکدوم رو دیکد کنی مگر اینکه میتونستی فایلی که اطلاعات پایه اینکدینگ داخلش ذخیره شده رو پیدا کنی ، که هرچقدر تعداد فایلای پروژه بیشتر بود این مورد سخت تر میشد
البته این چیزی بود که خودش میگفت و بنده تست نکردمش

lizard.tiny
January 31st, 2017, 23:31
یادمه یکی از دوستان بصورت خصوصی یک encoder نوشته بود که با یک تکنیک جالب کار دیکد رو سخت و پیچیده میکرد
اون هم وابسته کردن فایل ها به هم دیگه بود

یعنی مثلا پروژه ما 10 فایل داره
این ده فایل رو بصورت تو در تو encode میکرد ، یعنی شما نمیتونستی هیچکدوم رو دیکد کنی مگر اینکه میتونستی فایلی که اطلاعات پایه اینکدینگ داخلش ذخیره شده رو پیدا کنی ، که هرچقدر تعداد فایلای پروژه بیشتر بود این مورد سخت تر میشد
البته این چیزی بود که خودش میگفت و بنده تست نکردمش
درود

این روشی که میگید میتونه اختلالات زیادی در اجرای کدها ایجاد کنه, البته در حال برسی یک الگوریتم ترکیبی هستم که با هم فکری یکی از دوستان به فکرش افتادیم و اگه نتیجه بده الگوریتم جالبی هست

به هر حال تشکر از توجه و اشتراک نظرتون

kiava
February 1st, 2017, 12:05
بسیار جالب و کمک بزرگی کردید :x ارزو پیشرفت بیشتر برای شما دوست عزیز

lizard.tiny
February 1st, 2017, 12:06
بسیار جالب و کمک بزرگی کردید :x ارزو پیشرفت بیشتر برای شما دوست عزیز
درود

تشکر از حسن نظر شما

tikweb.ir
February 1st, 2017, 12:17
cxs سرور فایل های اینکد شده رو قرنطینه میکنه
دلیل هم مینویسه

(compressed file: index.php [depth: 1]) Regular expression match = [decode regex: 12]

lizard.tiny
February 1st, 2017, 12:19
cxs سرور فایل های اینکد شده رو قرنطینه میکنه
دلیل هم مینویسه

(compressed file: index.php [depth: 1]) Regular expression match = [decode regex: 12]
درود

احتمالاً به خاطر استفاده از تابع base64_decode در تابع eval هست

تغییراتی در الگوریتم ایجاد میشه و اطلاع میدم برسی کنید ...

- - - Updated - - -

درود

تغییراتی در الگوریتم ایجاد شد

لینک اسکن فایل کد شده : https://www.virustotal.com/en/file/49bae2e22ede1d97e99094b5a3b06351acaab81525fa5a2203 9b175979e9a320/analysis/1485942415

http://dl.pastecode.ir/3ca94af0e3490547d203dd6d1aab3558.png

lizard.tiny
February 1st, 2017, 18:43
به پیشنها دوستان و همکاران قابلیت فشرده سازی کد ( Minify ) با قابلیت فعال / غیر فعال سازی قبل از کد گذاری به سیستم افزوده و فعال شد

k-pax
February 1st, 2017, 19:09
بسیار عالی
دست شما درد نکنه
مشخصه زحمت زیادی کشیدید !

فقط یه سوال ! البته قصد توهین ندارم

تضمینی هست اگه ما یه اسکریپت اینجا کد کنیم شما ازش استفاده نکنید ؟
البته من انگودر خودم استفاده میکنم . بطور کلی پرسیدم !

lizard.tiny
February 1st, 2017, 19:52
بسیار عالی
دست شما درد نکنه
مشخصه زحمت زیادی کشیدید !

فقط یه سوال ! البته قصد توهین ندارم

تضمینی هست اگه ما یه اسکریپت اینجا کد کنیم شما ازش استفاده نکنید ؟
البته من انگودر خودم استفاده میکنم . بطور کلی پرسیدم !
درود

تخصص بنده برنامه نویسی هست خصوصاً در ضمینه php و این سایت هم فقط پروژه های php رو کد میکنه, لذا پروژه هایی که در این سایت کد گذاری میشه عملاً برای بنده کاربردی ندارن چرا که هر موردی که در این سامانه کد میشه رو بنده به راحتی میتونم بنوسم و دلیلی نداره اعتبار خودم رو خراب کنم و بخوام از اون کد استفاده کنم, اگه به کد یا اسکریپتی نیاز داشته باشم قطعاً خودم اون رو با فریم ورک و نیازهای شخصی خودم مینویسم.

ضمن اینکه مواردی که روی این سامانه کد میشه به دلیل محدودیت فضای هاست, به صورت خودکار توسط کرون جاب حذف میشه

در کل برای پیشرفت در هر ضمینه ای باید عینک بد بینی رو برداشت