PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین خودرو دیجی‌کالا تحویل خریدار شد

Raymvnd
January 30th, 2017, 09:46
حتما در خبرها خوانده یا شنیده‌اید که گروه خودروی فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا از روز بیست‌وهشتم دی ماه، رسما آغاز به کار کرده است. در کنار تمام هیجانی که راه‌اندازی این گروه جدید به‌همراه داشت، فروخته شدن اولین خودرو بلافاصله بعد از شروع بکار گروه خودرو، اتفاق جذابی بود که شاید در خوشبینانه‌ترین حالت هم، ممکن بنظر نمی‌رسید. اولین خودروی دیجی‌کالا در ساعت ۱۰:۵۶ روز بیست‌ونهم دی ماه فروخته شد تا دیجی‌کالا بیش از پیش مطمئن شود در جهت رفع نیازهای کاربران‌اش قدم برداشته و برنامه‌ی فروش جدید با استقبال مخاطبان‌اش مواجه شده است.هیوندای سوناتا هیبریدی مدل ۲۰۱۷ اولین خودروی دیجی‌کالا است که رسما به فروش رفته و در روز یکشنبه ۳ بهمن به دست خریدارش رسیده. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید خریدار این خودرو، مبلغ کالا را یک‌جا و به‌صورت اینترنتی پرداخت کرده است که این موضوع به‌تنهایی می‌تواند رکورددار مبلغ در خرید از یک فروشگاه اینترنتی باشد. خودروی خریداری شده به‌صورت پلاک شده ظرف مدت چهار روز به خریدار تحویل داده شده است. هرچند در دیجی‌کالا تاکید شده که فرایند تحویل خودروها ممکن است تا هفت روز کاری طول بکشد، اما خودروی خریداری شده توسط این کاربر تنها دو روز بعد از ثبت سفارش، آماده‌ی تحویل بود. خریدار در روز دوم ثبت سفارش در تهران حضور نداشت و به‌همین خاطر هم تا بازگشت از سفر، فرایند تحویل این خودروی هیوندای سوناتا هیبریدی طول کشیده است.
خریدار اولین خودرو که جوانی ۲۶ ساله و دانش‌جوی سال آخر پزشکی است، تابحال ۳۷ بار از دیجی‌کالا خرید کرده. این خریدار قصد تهیه‌ی خودرو داشته که متوجه می‌شود گروه خودروی دیجی‌کالا فعالیتش را آغاز کرده است؛ برای همین هم تصمیم می‎گیرد تا تهیه‌ی خودروی مورد نظرش را به دیجی‌کالا بسپارد. از فرایند تحویل اولین خودروی فروخته شده در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا گزارشی تصویری تهیه شده که در ادامه می‌توانید آن را در قالب عکس مشاهده کنید. ویدیوی تحویل اولین خودروی دیجی‌کالا را از بالای همین پست ببینید.

لینک زیر:
دیجی کالا مک (http://mag.digikala.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-article/%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D9%8 4%D8%A7%D8%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF/)

delshad
January 30th, 2017, 10:40
:59:چیکار بوده اینقدر پول تو حسابش بوده من که اگه داشتم نمیذاشتم بانک بهش اعتماد ندارم خخخ:->

VipSc
January 30th, 2017, 11:17
برای من یک سوال پیش اومده، سقف مبلغ خرید آنلاین مگه محدود نیست؟ ایشون 175 میلیون رو آنلاین پرداخت کردند.

Raymvnd
January 30th, 2017, 11:37
برای من یک سوال پیش اومده، سقف مبلغ خرید آنلاین مگه محدود نیست؟ ایشون 175 میلیون رو آنلاین پرداخت کردند.

خودم نمیدونم چجوری یک جا پرداخت کردند...اگه یک جا پرداخت کرده یعنی قانون محدودیت بانکی جهانی و پولشویی نقض کردند!
خود آمازون می خواد فروش ماشین راه بندازه ولی هنوز توی بخش پرداخت مالی بسیار سنگین با بانک ها اختلاف داشته و حل نشده!
طبق قانون بانک جهانی محدودیت پرداخت اینترنتی حدود ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار است...

ldda company
January 30th, 2017, 11:46
با سلام ...
از چندین جهت شگفت آور هست این موضوع . من دیروز در قالب یک تاپیک دیگه ، توضیحات تکمیلی خودم رو در خصوص این طرح جدیدی که دیجی کالا راه انداخته ارائه کرده بودم ...
در هر حال هب نظر بنده خرید خودرو اونم به این شکل زیاد جالب نیست . چیز دیگه ای ندازیم بگیم جز اینکه مبارکشون باشه ...

Raymvnd
January 30th, 2017, 12:00
با سلام ...
از چندین جهت شگفت آور هست این موضوع . من دیروز در قالب یک تاپیک دیگه ، توضیحات تکمیلی خودم رو در خصوص این طرح جدیدی که دیجی کالا راه انداخته ارائه کرده بودم ...
در هر حال هب نظر بنده خرید خودرو اونم به این شکل زیاد جالب نیست . چیز دیگه ای ندازیم بگیم جز اینکه مبارکشون باشه ...

آمازون میخواد بخش فروش خودرو راه بندازه که فعلا به تعویض انداخت...دیجیکالا فروش ماشین اینترنتی زودتر اجرایی کرد و با خرید اولین ماشین توی ایران تونسته مفهوم فروش اینترنتی بین مردم جا بندازه...
این اولین قدم پیشرفت فروش اینترنتی در ایران محسوب میشه...حتی علی بابا فروش اینترنتی ماشین نداره...البته اجرای این طرح و موفق شدن در ایران می تونه توجه جهانی به ایران جذب بشه و موفقیت شرکت های ایرانی رو ببینه...

mizban97
January 30th, 2017, 12:29

بعضی از درگاه های بانکی کشور این امکان دارن سقف نامحدود کنند

Raymvnd
January 30th, 2017, 12:35
بعضی از درگاه های بانکی کشور این امکان دارن سقف نامحدود کنند
کدوم بانک؟

freeacounting
January 30th, 2017, 12:40
جالب بود چطور میشه این محدودیت بانکی رو حذف کرد

navid2zp
January 30th, 2017, 12:54
شاید سقف پرداخت رو انجام میدید برای تایید سفارش و بقیه مبلغ رو به شکل دیگه ای
یا شاید هم همونطور که دوستان گفتن براشون محدودیت رو حذق کردند

Raymvnd
January 30th, 2017, 13:18
شاید سقف پرداخت رو انجام میدید برای تایید سفارش و بقیه مبلغ رو به شکل دیگه ای
یا شاید هم همونطور که دوستان گفتن براشون محدودیت رو حذق کردند

اگه اینطوره محدودیت کارت بانکی رو داریم تاسقف ۵۰ میلیون میشه داشته باشیم ولی چجوری۲۰۰میلیون تومان توی یک کارت باشه که یه دفعه پرداخت اینترنتی انجام بده.

alirezakaj
January 30th, 2017, 13:49
خودم نمیدونم چجوری یک جا پرداخت کردند...اگه یک جا پرداخت کرده یعنی قانون محدودیت بانکی جهانی و پولشویی نقض کردند!
خود آمازون می خواد فروش ماشین راه بندازه ولی هنوز توی بخش پرداخت مالی بسیار سنگین با بانک ها اختلاف داشته و حل نشده!
طبق قانون بانک جهانی محدودیت پرداخت اینترنتی حدود ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار است...

اینجا ایرانه ! جهان نیست ! :d

Raymvnd
January 30th, 2017, 14:03
اینجا ایرانه ! جهان نیست ! :d

درسته ... ولی بخواد به سازمان تجارت جهانی عضو بشه باید قانون پولشویی به صورت آزمایشی یک سال فوق العاده اجرا کنه و نتیجه رو به سازمان تجارت جهانی ارایه بده...
اگه امازون این حجم مبادلات مالی سنگین اینترنتی با بانک ها به توافق برسه رسما باید قانون پولشویی تعطیل کرد...

saeid1346
January 30th, 2017, 16:07
این موضوع یک بازی تبلیغاتیه فقط ، همین و بس ! زیاد بهش اهمیت ندید. ;)

مثلا میخواد بگه ما انقدر کلفت شدیم که رو دست همه رو داریم میزنیم !

iranian-portal
January 30th, 2017, 16:19
جالبه! جامعه بیکار ما!

هر روز نشستید ببینید دیجی کالا چیکار کرد؟ چی فروخت؟ چه زمانی تحویل داد؟!

خوبه، این هم نوعی مشغله هست احتمالا!!! آمار بیکاری همینجوری کاهش پیدا میکنه دیگه!!

فروخت که فروخت، تحویل داد که داد!! دیگه این تاپیک زدن داره؟ روزی یک تاپیک دارن ایجاد میکنن که دیجی کالا فلان کرد، دیجی کالا به امان کرد!!!

بشینید کار خودتونو بکنید!

number one
January 30th, 2017, 16:26
چ سروصدایی کرده این دیجی کالا

2JZ
January 30th, 2017, 16:27
جالبه! جامعه بیکار ما!

خوبه، این هم نوعی مشغله هست احتمالا!!! آمار بیکاری همینجوری کاهش پیدا میکنه دیگه!!

فروخت که فروخت، تحویل داد که داد!! دیگه این تاپیک زدن داره؟ روزی یک تاپیک دارن ایجاد میکنن که دیجی کالا فلان کرد، دیجی کالا به امان کرد!!!

خدا را صد هزار مرتبه شکر که شما هستید و به همه گوشزد کنید.

Raymvnd
January 30th, 2017, 16:32
جالبه! جامعه بیکار ما!

حالا امازون آن اجرا می کرد کلی سروصدا می شد...

- - - Updated - - -

این موضوع یک بازی تبلیغاتیه فقط ، همین و بس ! زیاد بهش اهمیت ندید. ;)

مثلا میخواد بگه ما انقدر کلفت شدیم که رو دست همه رو داریم میزنیم !

نمی تونه بازی تبلیغاتی باشه چون اجرای این کار کلی هزینه دست دیجی کالا گذاشته....

delta
January 30th, 2017, 17:34
دیگه تو این بازار داغان این دی جی کالا هم هر بار با ترفندی میخواد اسمشو سر زبانها بندازه مردم ازش خرید کنند..هر بار میاد یک طرحی میده یکی دو هفته بحثش میشه دوباره فراموشی میشه..

احتمالا در اینده شاهد فروش کشتی و هواپیما و احتمالا زیردریایی و تانک و سلاح در دی جی کالا خواهیم بود :-| حراج چهارشنبه سوری!! موشک های بالستیک و شهاب 3 موجود است!!

geniune
January 30th, 2017, 17:37
من که سیاست این فرآیند رو بالافاصله بعد از راه اندازی سیستم . خرید یک شخص خودی از سایت خودی بوده جهت جلب اعتماد مشتری ...

number one
January 30th, 2017, 17:38
با این سیاست هایی که در پیش میگیره بایدم اولین و برترین فروشگاه اینترنتی کشور باشه

bahra
January 30th, 2017, 17:57
با این سیاست هایی که در پیش میگیره بایدم اولین و برترین فروشگاه اینترنتی کشور باشه

دیجی کالا ***ی بیش نیست!
ساید بای ساید خریدم 700هزار تومن ضرر کردم.
اعتماد داشتم قیمت نگرفتم وقتی خریدم فهمیدم داخل شهر خودم دارن 700 تومن ارزون تر می دن

هزار بار زنگ زدم همش بحانه

الان هم در حال پیگیری شکایت هستم

number one
January 30th, 2017, 23:50
دیجی کالا ***ی بیش نیست!
ساید بای ساید خریدم 700هزار تومن ضرر کردم.
اعتماد داشتم قیمت نگرفتم وقتی خریدم فهمیدم داخل شهر خودم دارن 700 تومن ارزون تر می دن

هزار بار زنگ زدم همش بحانه

الان هم در حال پیگیری شکایت هستم

جدی؟اولین باره دارم ماجرای کلاه برداری دیجی کالا رو می شنوم
ممنون که گفتید

psfa
January 30th, 2017, 23:54
مگه روش های پرداخت تو دیجیکالا فقط از طریق کارت به کارت هست؟
از طریق واریز به حساب یعنی نمیشه خرید ثبت کرد؟
این قدر بحث داره این قضیه؟

SixthElement
January 31st, 2017, 07:12
دیجی کالا حالا که اسم و برندش مطرح شده هم جنس آشغال میندازه هم تا جایی که جا داشته باشه می چپونه به آدم. تابحال 3 یا 4 بار خرید ازشون داشتم هر سری یه ماجرایی داشته که تهش دل چرکین شدم ازشون. ملت ما رو فقط جو می گیریه و فکر می کنن چه خبره. در مورد بانک هم ، بانک ملت هم اجازه میده تا 250 میلون تومن آنلاین جابجا کنید.

cacodemon
January 31st, 2017, 08:02
حالا امازون آن اجرا می کرد کلی سروصدا می شد...

- - - Updated - - -

نمی تونه بازی تبلیغاتی باشه چون اجرای این کار کلی هزینه دست دیجی کالا گذاشته....

تبلیغات یعنی هزینه کردن برای - فروش بیشتر ، اعتبار بیشتر و .... پس در اصل هزینه نیست سرمایه گذاری هست

sahar_tym
January 31st, 2017, 09:54
مبارکش باشه . همچین ماشینای جدید و هوشمندیو حتما باید بری ببینی بخری ...... ببینم 24 ساعت ضمانت تعویض مثله بقیه کالاهاش داره ؟

- - - Updated - - -

دیجی کالا حالا که اسم و برندش مطرح شده هم جنس آشغال میندازه هم تا جایی که جا داشته باشه می چپونه به آدم. تابحال 3 یا 4 بار خرید ازشون داشتم هر سری یه ماجرایی داشته که تهش دل چرکین شدم ازشون. ملت ما رو فقط جو می گیریه و فکر می کنن چه خبره. در مورد بانک هم ، بانک ملت هم اجازه میده تا 250 میلون تومن آنلاین جابجا کنید.

تا الان که همچین کاری نکرده .100% هم نمیکنه

bahra
January 31st, 2017, 09:56

والا
بلا نسبت دوستان دیجیکالا مردم رو خر فرض کرده می زنه تضمین بهترین قیمت وقتی هم پیگیر می شی می گن تو کشور از قیمت ما پایین تر وجود نداره!
وقتی توضیح می دی می گن فقط دو روز فقط داری از زمان تحویل کالا یک فاکتور از اون فروشگاه ارزونه بگیری تا مبلغ پس بدیم
آخه با کدوم عقلی با کدوم منطقی یک فروشگاه (مثلا برای من نمایندگی اصلی سامسونگ)کالایی که خرید نکردی فاکتور بدن که بعد بیای به این کلاه بردار ها تحویل بدی؟

واقعا کلاهبردارن

sahar_tym
January 31st, 2017, 10:01
والا
بلا نسبت دوستان دیجیکالا مردم رو خر فرض کرده می زنه تضمین بهترین قیمت وقتی هم پیگیر می شی می گن تو کشور از قیمت ما پایین تر وجود نداره!
وقتی توضیح می دی می گن فقط دو روز فقط داری از زمان تحویل کالا یک فاکتور از اون فروشگاه ارزونه بگیری تا مبلغ پس بدیم
آخه با کدوم عقلی با کدوم منطقی یک فروشگاه (مثلا برای من نمایندگی اصلی سامسونگ)کالایی که خرید نکردی فاکتور بدن که بعد بیای به این کلاه بردار ها تحویل بدی؟

واقعا کلاهبردارن

آخه چرا این حرفو می زنین ؟ من و خیلی های دیگه که می شناسم تاحالا بالغ بر 4 5 ساله که از دیجی کالا خرید کردیم..... هییییچ مشکلی نداشتیم.....هیچی.... ببخشیدا اما به اپراتراش فحش هم بدی وایمیستن احترام میزارن.... نگید این حرفارو...

AtrafNet
January 31st, 2017, 10:10
به نظر من دیجی کالا تو ایران فقط به درد کسایی می خوره که به بازار مناسب کالای مورد نظرشون دسترسی فیزیکی ندارن مثل ساکنین روستا ها و شهرستان های کم امکانات و...

من خودم به شخصه وقتی تو تهران هستم و وقتی مثلاً برای خرید یه جنس کامپیوتری مثل مادربوردی کارت گرافیکی چیزی می تونم به بازار رضا و ایران و... مراجعه کنم و برای موبایل هم به بازار موبایل ایران تو خیابون حافظ برم و یه مدل جنس رو از 10 تا مغازه قیمت بگیرم و هر کدوم به نظرم بهتر آمد رو بگیرم برای چی باید بیام سراغ دیجی کالا؟ تازه یه فال و تماشا هم میشه مثلاً برای من که هرگز پول خرید Galaxy S7 رو که 2 میلیونه ندارم تو بازار موبایل ایران می تونم مثل ندید پدیدا از نزدیک باهاش کار کنم :d

اما با این تفاصیر تا حالا 3 بار از دیجی کالا خرید داشتم که هر 3 بارش از کرده خودم (تاکید میکنم از کرده خودم چون از سرویس دیجی کالا بدی ندیدم) پشیمون شدم:
یه بار چند سال پیش موبایل Xperia M Dual SIM که تازه آمده بود و اون موقع مثلاً بین گوشی های اندرویدی جزو معدود مدل های دو سیم کارت بود رو از دیجی کالا گرفتم 600 هزار تومان اما با اینکه سرعت آوردن دیجی کالا خوب بود و کالا هم سالم بود اما وقتی خودم به شخصه دیدم تصوراتم از عکس هایی که تو دیجی کالا می دیدم با چیزی که جلوی چشمم می بینم و تو دست میگیرم خیلی خیلی متفاوت بود پشیمون شدم خصوصاً که این پول دوباره حاله حاله ها برای خرید گوشی به دستم نمیامد و باید همیشه انتخاب غلطم رو جلوی چشمام می دیدم اما با این حال اوایل ابراز نمیکردم و مثلاً می خواستم جلوی فامیل بگم همونیه که می خواستم ولی بقیه هم ظاهراً متوجه پشیمونی من شدن.راستی کارت گارانتی اش هم 4 ماه ازش گذشته بود که به دیجی کالا تماس گرفتم پرسیدم گفتن طبیعیه و همه اجناسمون این طوریه و نمیشه که گارانتی به روز داشته باشن و...
یه بارم پرینتر جوهر افشان خریدم و یه بارم یکی از فامیلمون یه گوشی خریده بود و در کل هر 3 خرید رو به خاطر اینکه حسرت اینو می خوردم که آخه منه بلانسبت خنگ وقتی دسترسی نزدیکی به بازار های مستقیم فلان کالا ها دارم چرا اینترنتی می خرم پشیمون میشدم که از اون به بعد تصمیم گرفتم هرگز هرگز اینترنتی خرید نکنم.

راستی یه بدی دیگه هم که از خرید دیجی کالا هستش اینه که اگه کالا پس از 7 روز تست دیجی کالا (مثلاً 6 ماه بعد) که نیاز به گارانتی باشه ببرید گارانتی تا بگید از دیجی کالا خریدید یا کلاً سرویس نمیدن و میگن دیجی کالا به ما ربطی نداره :39: یا اگه سرویس هم بدن از اول تا آخری که میری گارانتی شروع میکنن بد گفتن از دیجی کالا که آقا فلانه و فلانه و بهتره نخرید ازش و... :-?
خیلی هم سخت می تونی جنسی رو که از دیجی کالا خریدی حتی اگه سالم باشه بفروشی اکثر مغازه های پاساژ علاءالدین هم (با اینکه خودشون کلاه میذارن سر مردم ولی) میگن که جنس دیجی کالا خوب نیست و نمی خرن و بعضی هاشون هم که میخرن میزنن رو سر مال فقط به خاطر دیجی کالایی بودن :61:
با این شرایط برای من به شخصه پاشم برم بیرون خرید کنم خیلی راحت تره و برای همین میگم دیجی کالا بیشتر برای کسایی که دسترسی به بازار های مستقیم یه کالا ندارن خوبه نه برای همه.

bahra
January 31st, 2017, 10:15
من خودم از بازار مشهد گوشی LG v10 قیمت می کردم (حدود یک ماه و نیم پیش)می دادن 1600000 ولی دیجی می داد 1500000 خریدم ازش. همون موقع بود که اعتماد کردم
ولی همین 2 هفته پیش ساید بای ساید خریدم به قیمت 8400000(بدون هزینه حمل)بعد دیدم دارن نمایندگی مشهد به قیمت 7500000می دن !
آخه اینقد د ز د ی ؟ مگه من از جوب آب پولمون آوردم؟
هزار بار زنگ زدم ایمیل زدم آخرش می گن نمی دیم آقا نمی دیم
جدیدا هم فهمیدن دارن دیگه خیلی گوشه باز کلاهبرداری می کنن همون ساید رو 310هزار تومن کمتر کردن باز هم ولی اختلاف قیمت رو ببینید!
فاکتور خودم رو الان می زارم

- - - Updated - - -

http://s9.picofile.com/file/8284471292/2017_01_31_100437.jpg

sahar_tym
January 31st, 2017, 10:30
من خودم از بازار مشهد گوشی LG v10 قیمت می کردم (حدود یک ماه و نیم پیش)می دادن 1600000 ولی دیجی می داد 1500000 خریدم ازش. همون موقع بود که اعتماد کردم
ولی همین 2 هفته پیش ساید بای ساید خریدم به قیمت 8400000(بدون هزینه حمل)بعد دیدم دارن نمایندگی مشهد به قیمت 7500000می دن !
آخه اینقد د ز د ی ؟ مگه من از جوب آب پولمون آوردم؟
هزار بار زنگ زدم ایمیل زدم آخرش می گن نمی دیم آقا نمی دیم
جدیدا هم فهمیدن دارن دیگه خیلی گوشه باز کلاهبرداری می کنن همون ساید رو 310هزار تومن کمتر کردن باز هم ولی اختلاف قیمت رو ببینید!
فاکتور خودم رو الان می زارم

- - - Updated - - -

http://s9.picofile.com/file/8284471292/2017_01_31_100437.jpg

دوست عزیز حتما با محصول دیگه اشتباه گرفتید
این عکسش که هنوزم همون قیمته..... لینک رو هم مشاهده بفرمایید.......
35052
https://www.digikala.com/Product/DKP-51438/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%85%D8%AF%D9%84-rosso

لطفاخواهش میکنم اعتبار مردم رو خراب نکنید....

bahra
January 31st, 2017, 10:32
دوست عزیز حتما با محصول دیگه اشتباه گرفتید
این عکسش که هنوزم همون قیمته..... لینک رو هم مشاهده بفرمایید.......
35052
https://www.digikala.com/Product/DKP-51438/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D9%85%D8%AF%D9%84-rosso

لطفاخواهش میکنم اعتبار مردم رو خراب نکنید....
عزیزم شما کمی فکر کن
بزن رنگ نقره ای قیمت رو ببین

sahar_tym
January 31st, 2017, 10:40
عزیزم شما کمی فکر کن
بزن رنگ نقره ای قیمت رو ببین
برادر اصلا شما درست میگید.......:)
دیجی کلا کلا آف میزاره هر از گاهی .... بازم شما نمیتونی ثابت کنی به نمایندگی مشهد اونقد می دادن...... شما مشخصه یه حرص خاصی از دیجی کالا داری...... دیجی کالا تو لوازمای الکترونیکیش همیشه 100 تومن 200 تومن از جاهای دیگه ارزون تر بوده

Kian
January 31st, 2017, 10:41
خرید فیزیکی دستگاه های الکترونیکی خوبه، به شرط اینکه از پس بعضی حقه بازای بازار بتونی بربیای...
ولی تو دیجی کالا و سایت نمایندگی های موبایل و ...، می تونی بی دغدغه مشخصات کالا رو ببینی و مقایسه و خرید کنی + با گارانتی برگشت 7 روزه و گارانتی های اصلی خود کالا ... ، ولی کالای الکترونیکی رو پس از خرید از مغازه ها به این سادگی های نمیشه تعویض کرد!

AtrafNet
January 31st, 2017, 11:11
خرید فیزیکی دستگاه های الکترونیکی خوبه، به شرط اینکه از پس بعضی حقه بازای بازار بتونی بربیای...
ولی تو دیجی کالا و سایت نمایندگی های موبایل و ...، می تونی بی دغدغه مشخصات کالا رو ببینی و مقایسه و خرید کنی + با گارانتی برگشت 7 روزه و گارانتی های اصلی خود کالا ... ، ولی کالای الکترونیکی رو پس از خرید از مغازه ها به این سادگی های نمیشه تعویض کرد!

دیگه بچه های این انجمن همه خوشبختانه سواد خرید فیزیکی اجناس دیجیتال رو دارن.

اونی هم که نداره چطور برای خرید لباس و کیف و کفش یکی رو می بره که نظر بده برای خرید موبایل و کامپیوتر و... نمی تونه یکی از رفیقاش که بلدن رو ببره؟

این بهونه خوبی نیست مگه اینکه طرف واقعاً بی کس و تنها باشه وگرنه تازه چند نفری رفتن بیرون حتی برای خرید یه گوشی 300 تومانی هم خیلی می تونه به آدم خوش بگذره تا اینکه مثل ایشون 8 میلیون تومن اینترنتی سفارش بدیم!!!

cacodemon
January 31st, 2017, 11:28

من میتونم به شما ثابت کنم دیجی کالا مشخصات کالایی که داده و اشتباه داده و من خرید کردم بعد که دیدم اشتباهه توی نظرات گفتم که لطفا اصلاح کنید ولی نه اصلاح کردن نه نظر و تایید کردن

yassale
January 31st, 2017, 13:35
تمامي درگاه هاي بانكي مدت زيادي است به دليل موارد پولشويي سقف خريد بيشتر از 50 ميليون تومان رو بسته اند، ديجيكالا البته به گفته خودشون با بانك مركزي قرار داد بسته اند.

Cr0w
January 31st, 2017, 14:14
جالبه! جامعه بیکار ما!

موندم چی به یک سری ها چی میرسه ، اگر تبلیغاتی هست و کلفت نشان دادن خود :)) برادر این شرکت ببره یا ببازه فرقی به حال من و توی بیکار نمیکنه .
با این استارت ها وضعیت اقتصادی کشور بهبود پیدا کنه ، شاید دز دی ها پایان پیدا کنند نرخ بیکاری کاهش پیدا کنه . :-*:53: شاید دی جی کالا اینده ای مثل امازون داشته باشه .
ما که حسود نیستیم ، انشالله !

salar123-user8
January 31st, 2017, 14:47
انتقال وجه شبا این برای شخصیت حقوقی هست نه حقیقی

500,000,000 سقف انتقال وجه در هر بار جابجایی
1,000,000,000 سقف انتقال وجه در یک روز از هر حساب
5,000,000,000 سقف مجموع برداشت هاي صورت پذيرفته از هر حساب در يک روز اعم انتقال وجه درون بانکي، انتقال وجه بين بانکي

و دی جی کالا اگه شما افرادی رو تو شهر خودتون بشناسید بدون واسته خرید کنید خلی ارزونتر در میاد
بنده برای یه نفر sony xa ultera خریدم دی جی کالا زده بود 1.400 بنده خریدم 1.180 خیلی تفاوت قیمت بالاست.

sahar_tym
January 31st, 2017, 15:06
دیگه بچه های این انجمن همه خوشبختانه سواد خرید فیزیکی اجناس دیجیتال رو دارن.

اونی هم که نداره چطور برای خرید لباس و کیف و کفش یکی رو می بره که نظر بده برای خرید موبایل و کامپیوتر و... نمی تونه یکی از رفیقاش که بلدن رو ببره؟

این بهونه خوبی نیست مگه اینکه طرف واقعاً بی کس و تنها باشه وگرنه تازه چند نفری رفتن بیرون حتی برای خرید یه گوشی 300 تومانی هم خیلی می تونه به آدم خوش بگذره تا اینکه مثل ایشون 8 میلیون تومن اینترنتی سفارش بدیم!!!
بی کس و تنها چیه من گوشیو لپتاپای خودمو خانوادرو 100 تومن از جاهای دیگه ارزون تر خریدم تو دیجیکالا....... شما با دوستاتون تشریف ببرین ترافیک بکشین و هزینه کنین ولی از خونه با صحت سلامت و گارانتی معتبر و قیمت ارزون تر دیجی کالا خرید نکنید

company_hosting
January 31st, 2017, 15:09
سلام

بیش از 40 مورد کالای صنعتی و غیر صنعتی از دی جججججی قیمت گرفتم بدون استثنا همگی گرون تر از بازار بوده

هزینه رفت امد به بازار + هزینه خرید از قیمت کل دی جییییی کمتر بوده ....

3 سال پیش قبل از اسم در اوردن و ... قیمتاش خوب بود از اول 93 همهچیز گرون تر از باز ار میده چیز های که نیاز داشتم و قیمت کردم

خرید از دیجی به ناچار بودن خوبه اما اگر نیاز نیست نباید خرید کرد و باید از محل و شهر خودتون خرید کنید که سودش برود به هم محلی و کاسب شهر خودتون نه این که برود به این سایت در تهران و بعد انتظار داشته باشیم شهر خودمون چرا پیشرفت نمیکنه ....

موفق باشید

SixthElement
January 31st, 2017, 16:18
مبارکش باشه . همچین ماشینای جدید و هوشمندیو حتما باید بری ببینی بخری ...... ببینم 24 ساعت ضمانت تعویض مثله بقیه کالاهاش داره ؟

- - - Updated - - -

تا الان که همچین کاری نکرده .100% هم نمیکنه
چی تا الان نکرده و 100 درصد نمی کنه؟ اینکه جنس بد میده؟ من تا الان ازشون از کتری برقی تا گوشی موبایل و اکسس پوینت خریدم. همش هم یه مشکلی داشته. یه دفعه با دعوا و جنگ با زحمت و کلی منت پس گرفتن. خیلی جالب بود موبایل نو تو بسته جای اثر انگشت و خط روش بود.بعد از اون پشت دستم رو داغ کردم ازشون چیزی نخرم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

SixthElement
January 31st, 2017, 16:26
دیجی کالا سر ملت رو با کلمه گارانتی کلاه میذاره.مثلا میگه گارانتی اصالت کالا. شما بجای گارانتی و خطای دید و بی دقتی خودتون کلک می خورید و می خرید. نمونش huawei watch رو ببینید کاملا مشخصه. بعد هم که مشکل بر بخورید میگن گارانتی نداشته

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ldda company
January 31st, 2017, 16:31
دوستان عزیز ، خرید از دیجی کالا هم میتونه خوب باشه و هم بد . شما در وهله اول باید ببینید آیا جنسی که مد نظر دارید رو میتونید در اطراف محل زندگیتون با همون شرایط دیجیکالا پیدا کنید یا خیر ، بعد تصمیم گیری کنید ...
خیلی از دوستان میگن خرید از دیجیکالا حماقت هست اما من شخصا همچین فکری نمیکنم . بالاخره خرید از هر جایی مزایا و معایب خودش رو داراست . اما من شخصا مثل اکثریت دوستان بهتون پیشنهاد میکنم که اول از هر جای دیگه ای در شهر خودتون دنبال کالای مد نظر بگردید . از دوست و آشنا سوال کنید و بعد از تحقیق و بررسی خرید کنید . نه اینکه مثلا سرتون رو به این بهانه که دیجیکالا بهترین فروشگاه آنلاین منطقه هست ، بندازید پایین و ازش خرید کنید و بعدا تازه متوجه بشید که متوجه ضرر هم شدید !!

من یادمه چند سال قبل قصد خرید آیپد داشتم ، وقتی در شهر و محل زندگی خودم پرس و جو کردم ، با اختلاف قیمتی 500 هزار تومان ارزانتر نسبت به دیجی کالا کالای مد نظرم رو پیدا کردم که اتفاقا خیلی هم خوب بود ...

در کل باید با فکر باز خرید کنید تا به مشکل نخورید . هر چند به عنوان نظر پایانی ، خرید نکردن از دیجیکالا رو تا حد امکان به خرید کردن ازش ترجیح میدم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم ...
موفق باشید ...

mizban97
January 31st, 2017, 16:56
سلام

بیش از 40 مورد کالای صنعتی و غیر صنعتی از دی جججججی قیمت گرفتم بدون استثنا همگی گرون تر از بازار بوده

هزینه رفت امد به بازار + هزینه خرید از قیمت کل دی جییییی کمتر بوده ....

3 سال پیش قبل از اسم در اوردن و ... قیمتاش خوب بود از اول 93 همهچیز گرون تر از باز ار میده چیز های که نیاز داشتم و قیمت کردم

خرید از دیجی به ناچار بودن خوبه اما اگر نیاز نیست نباید خرید کرد و باید از محل و شهر خودتون خرید کنید که سودش برود به هم محلی و کاسب شهر خودتون نه این که برود به این سایت در تهران و بعد انتظار داشته باشیم شهر خودمون چرا پیشرفت نمیکنه ....

موفق باشید

سلام جناب حسینی
شاید یکی از دلایلش این باشه دیجی کالا گارانتی های مختلفی ارائه میده که باعث تفاوت قیمت بشه.
جنس های داخل بازار اکثرا چینی و غیر اصل هستند. که این خودش میتونه قیمت کاهش بده.

AtrafNet
January 31st, 2017, 16:59
بی کس و تنها چیه من گوشیو لپتاپای خودمو خانوادرو 100 تومن از جاهای دیگه ارزون تر خریدم تو دیجیکالا....... شما با دوستاتون تشریف ببرین ترافیک بکشین و هزینه کنین ولی از خونه با صحت سلامت و گارانتی معتبر و قیمت ارزون تر دیجی کالا خرید نکنید

بالاخره هر کسی سلیقه ای داره من به شخصه به خاطر این زندگی ماشینی قرن 21 بیشتر ترجیح میدم الکی هم شده یه ورزشی کرده باشم و چون ماشین شخصی و حتی موتور هم ندارم و با مترو و brt میرم قضیه ترافیک هم تا حالا تو زندگیم اون قدر پر رنگ نشده که اعصابم خورد بشه.

bahra
January 31st, 2017, 18:09
خوشم میاد که اکثر افرادی که از دیجی کالا خرید کردن ناراضی هستن.
من که تجربه آخرم بود . یک میلیون ضرر !!!
برای من که خیلیه بخدا

Raymvnd
January 31st, 2017, 18:37
خوشم میاد که اکثر افرادی که از دیجی کالا خرید کردن ناراضی هستن.
من که تجربه آخرم بود . یک میلیون ضرر !!!
برای من که خیلیه بخدا

درود...دوست عزیز...من تا حالا از دیجیکالا خرید نکردم ولی اتفاقاتی برام افتادحالم از زندگی بهم خورد...

درسته که برای بار ممکنه خرید اینترنتی براتون دردسر شه ولی تجربه کردن به این معنی نیست که دیگه خرید اینترنتی نکنیم...این اتفاقات توی آمازون رخ داده و امازون بخواد رضایت خریدار رو جذب کنه یه جنس نو بهش میده و تعویض می کنه و اگه دیجی کالا بتونه شیبه امازون عمل کنه به نفع خودشون خواهد بود...

برای اتفاقی برام گفت همون خرید کامپیوتر از بیرون بود....یه بار گول قیمت پاییت خرید سخت افزار از مغازه دار خوردم که حدود ۱.۸۰۰ با مانیتور بود که قراره سیستم گیمری واسم جمع کنه....بعد از مدتی سیستم گیمری واسم جمع کرده دست دو بهم انداخته البته مانیتور نو بود...حالا همون سیستم دست دو که قراره کار کنه همش درگیر مادربورد بودم که ۵ ماه فروشنده ما رو الاف کرده و دهنم سرویس کرده که مادربورد نو بیاره...توی ۵ ماه انقدر بهش فشار آوردم و تهدید به شکایت کردم بالاخره کوتاه آمده رفت بازار مادربورد نو و سی پی یو بیاره....

حالا فروشنده این جنسی به هم انداخته چی گفت؟ گفت همه قطعات نو هستش و تعهد می دم که سالم کار کنه این تعهد داد بعد از مدتی سیستمم تحویل داد که دیدم جنس دست دو این تعهد نقض کرد...

خب من نمی گم همه مغازه دار کلاهبردارن ولی نمی تونی تشخیص بدید که این مغازه دار آدم شریفی هستش و ذاتت پاک هست ولی به ظاهر...

خب میری دیجی کالا سر می زنی همه محصولات نو هستش و قرار نیست دست دو بهش بندازه و به تمامی اتحادیه وارد کننده قرار داد داره ولی مغازه دارها مشتری بیاد بدون اینکه مانع باشه به راحتی سو استفاده می کنه ...

این دومی خرید تلخ کامپیوتر از مغازه هستش...

با این اوضاع آیا ترجیح می دهید از دیجی کالا خرید کنید یا مغازه؟ البته اگه شک داشته باشید...

alirad
January 31st, 2017, 22:52
دیجیکالا از موقعی که تنوع جنساش بالا رفت کیفیت کارش پایین اومده
خودم چند وقت پیش ریش تراش میخواستم بخرم از توی دیجیکالا نظرات و مشخصات انواع ریش تراش هارو خوندم و یکی رو انتخاب کردم ولی از نمایندگی فیلیپس توی شهر خودمون خریدم که 20 تومن ارزون تر بود + 10 تومن پول پست هم ندادم + نمایندگی یه کیف ریش تراش هم بهم مجانی داد
دیجیکالا باید مثل اولا صادقانه کارکنه تازگیا احساس میکنم زرنگ بازی درمیاره
ولی در کل کارهای خوب هم انجام میده مثل کمپین کالای ایرانی یا مثل کمپین ایرانی بپوشیم توی دیجی استایل
انشالا به روزای خوبش برگرده و جوری بشه که بیشتر به درد کشور و اقتصاد مملکت بخوره