PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار : مردم برای رأی دادن از خودکار های خود استفاده کنند

NovinServer
June 11th, 2009, 21:02
هشدار : مردم برای رأی دادن از خودکار های خود استفاده کنند !
کلمه : همزمانبا برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۵ میلیون خودکار چینی بین مردم توزیع می‌‌‌‌شود.

http://www.mojnews.com/images%5Cspecial_column%5Cmojspecial_111.JPG

کلمه:همزمانبا برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۵ میلیون خودکار چینی بین مردم توزیع می‌‌‌‌شود.

به گزارش “کلمه” بر اساس برخی از گزارش‌ها این خودکارهااز سوی تعدادی از گروه‌های خاص توزیع می‌شود و جوهر آنها پس از ۸ ساعت رنگ خود را از دست می‌دهند.

بر این اساس ستادهای حامیان نمایندگان اصلاح‌طلب از مردم درخواست می‌کنند که برای جلوگیری از هرگونه تقلب برای هنگام رای دادن از خودکار شخصی خود استفاده و از پذیرش خودکار سایر افراد خودداری کنند. @-)

Kambiz
June 12th, 2009, 06:27
امروز رفتم رای بدم خودکارشون وش لوگو انتخابات بود فکر کنم از همین خودکار تقلبی بود چون این مدل رو جایی ندیده بودم8-} من که خودم خودکار بردم:67:

IFACO.Net
June 12th, 2009, 07:59
انگاری یادتون رفته که بحث سیاسی در این فروم ممنوع هست !!!

1eng.ir
June 12th, 2009, 11:34
از امرزو به بعد راحت میشیما ... دیگه نه سند تو آل تبلیغاتی داریم نه چیزی ... فقط خدا کنه همین امروز قال قضیه کنده بشه که 1 هفته دیگه الاف نشیم :d

NovinServer
June 12th, 2009, 14:56

این کجاش سیاسی هست (:|=))
ما داریم نکته انتخاباتی می دهیم مردم گول نخورند :-o شما می گویید سیاسی :))

NovinServer
June 12th, 2009, 14:57
امروز رفتم رای بدم خودکارشون وش لوگو انتخابات بود فکر کنم از همین خودکار تقلبی بود چون این مدل رو جایی ندیده بودم8-} من که خودم خودکار بردم:67:

ایول ، دقیقا برای منم همین اتفاق افتاد ! اما بابام خودکار داشت :59:
با خودکار خودمون نوشتیم :111:

Kambiz
June 12th, 2009, 14:58
اخ گل گفتی من در روز بالای 100 تا سند تو آل انتخاباتی برام میاد دارم دیونه می شم:111::111: