PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در رابطه با ست نشدن dns

Cr0w
January 29th, 2017, 16:15
سلام ، من اینترنت مخابرات رو دارم ، اما هرچی تنظیم میکنم روی کانکشن یا حتی از SMART DNS استفاده میکنم هیچ تغییری رخ نمیده روی اینترنتم یعنی بازم چک میکنم یک خطای dns داره و همش به اینترنت متصلم ایکن زرد رنگ Warning کنار کانکشنم هست !
زنگ زدم پشتیبانی میگه پینگ بگیر :)) واقعا یک عده بی سواد رو جمع کردن و بهشون یک سری موارد رو یاد دادن گفتن اگر یکی زنگ زد اینا رو بهشون بگید :-| البته قصد بی احترامی به کسی رو که مشغول به کار در این زمینه هست رو ندارم . اما واقعا بار ها مشکلات تخصصی داشتیم که پشتیبانان در پاسخ دادن بهش درش میموندن .
فقط کافیه توی میکروتیغ مثلا یک کانکشنی چیزی ایجاد کنم بد بهش DNS بدم بد بهش از طریق PPTP وصل بشم تا مشکل حل بشه :-| و WARNING هم از بین میره به هنگام چک هم خطایی رخ نمیده .

Cr0w
February 2nd, 2017, 14:19
up thread

Cr0w
February 5th, 2017, 01:34
up thread .

lastwall
February 5th, 2017, 10:04
سلام
مخابراتس دیگر گاهی دلش میخواهد اینجوری باشد...
تهران هستید؟!
اگر مشکلاتتان همچنان پابرجاست زنگ بزنید پشتیبانی و بهشون بگید شکایت میکنید...
و برید توی سایت ثبت شکایت کنید ، ظرف 48 ساعت کارشناس درب منزل شماست و به شما التماس میکنه که شکایتو پس بگیرین.. ( دیدم که میگم )

ولی به طورل کلی توصیه میشه از یه شرکت خصوصی اینترنت بگیرید درسته گرونتره ولی کیفیت بهتری داره طبیعتا

Cr0w
February 5th, 2017, 19:06
در سایت خود مخابرات ؟
خیر بنده گلستان هستم !