PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب های رایگان

kiava
January 29th, 2017, 04:19
سلام . خدمت تمامی دوستان گرامی و عزیز انجمن ...

بنده با خودم دِینی داشتم .... خوب بهش رسیدم ....

ممکن هست خیلی از دوستان در زمینه حالا رعایت قوانین کمی سخت گیری کرده باشم از بنده دلخور باشند .. خوب امیدوارم مارو ببخشید فقط برای رعایت نظم هستش ..

خوب حالا حرف اصلی

خیلی از دوستان پیام میدن که لطفم دارند خدمتشون عارض بشم که بنده تاپیکی که زدم برای انتشار قالب های اختصاصی بنده ...

قصد دارم حالا یا یک سایتی یا اصلا توی همین انجمن آره اصلا توی خود همین انجمن چه کاری بهتر از خدمت به هم نوع خودش؟؟؟

قالب بنده میزنم و تمامی قالب های اختصاصی خود بنده رو

رایگان

خدمتتون تقدیم میکنم .. خوب میتونید کپی رایتش رو رعایت کنید میتونید نکنید چون رایگان میزارم و بنده هیچ دخالتی نمیکنم .....

یه مقدار سرم خلوت تر بشه شروع به زدن قالب های Html,css jQuery , Javascript میکنم و براتون رایگان میزارم استفاده کنید به سیستم دیگه ای تبدیل کنید چون واقعا امروز با بعضی سایتایی روبه رو شدم که قالب ها یک شکل و خوب

بنده هم با خدایی خودم دِینی داشتم میخوام اینطوری ادای دِین کنم

فقط یک دعا و تشکر برای بنده هم کفایت میکنه فقط امیدوارم دوس داشته باشید و از فردا الی پسفردا شروع به کار میکنم براتون

حدودا 25 تا قالب میزنم حالا بر اساس نیازتون میتونید توی پست بهم بگید چه قالبی نیاز دارید طبق رای بیشتر به اون زمینه قالب اونو براتون طراحی میکنم رایگان میزارم برای استفاده

خوب برای طراحی از همین الان میتونید بگید بنده نظراتو ببینم و براتون شروع کنم به زدن کد و رایگان بزارم خدمتتونم ... :x

MαHDi
January 29th, 2017, 11:29
سلام . خدمت تمامی دوستان گرامی و عزیز انجمن ...

قالب بنده میزنم و تمامی قالب های اختصاصی خود بنده رو
رایگان
خدمتتون تقدیم میکنم .. خوب میتونید کپی رایتش رو رعایت کنید میتونید نکنید چون رایگان میزارم و بنده هیچ دخالتی نمیکنم .....
یه مقدار سرم خلوت تر بشه شروع به زدن قالب های Html,css jQuery , Javascript میکنم و براتون رایگان میزارم استفاده کنید به سیستم دیگه ای تبدیل کنید چون واقعا امروز با بعضی سایتایی روبه رو شدم که قالب ها یک شکل و خوب

خوب برای طراحی از همین الان میتونید بگید بنده نظراتو ببینم و براتون شروع کنم به زدن کد و رایگان بزارم خدمتتونم ... :x

با سلام؛ وقتتون بخیر

ابتدا باید بگیم که انشاا... که به خواسته هاتون توی زندگی میرسید... گرچه خودمون محتاجیم به دعا :63: تا جایی که بتونیم دعا می کنیم براتون :53:

- قالب های وردپرسی هم طراحی می کنید ؟ اگر میشه من یک قالب میخواستم از همین الان رزرو کنم :105::-*

قزوین هاست
January 29th, 2017, 17:17
سلام
ان شالله که خدای متعال به همه ما لطفش را دریغ نکند. شما نیز به خواسته خود برسید و اگر رسیدید هم الحمد الله
می تونید یک قالب برای شرکت ارائه دهنده اینترنت بزنید؟
adsl,wimax,wireless و ...
html باشه هم خوبه

jafar-alizadeh
January 29th, 2017, 17:52
درود و تشکر از شما
ایشاا... هر چی مدنظر دارید خدا بتون بده دوست عزیز
اگر استایلی در زمینه هاستینگ داشتید دریغ نکنید
با تشکر

almandata
January 29th, 2017, 18:16
فکر خوبیه دمت گرم

فقط سعی کن تو موضوعاتی که قالب پیدا نمیشه

قالب بزنی مشکل رفع کن باشه

تکراری نباشه

مثلا من خواستم برای موسسه خیریه سایت بزنم

قالبش نبود مجبور بودم قالب های دیگه رو ویرایش کنم !

بازهم خیلی موضوعات هستش قالبشون اصن موجود نیستش

HAJI Tohid
January 29th, 2017, 18:52
سلام خسته نباشین و خدا قبول کنه:63:

قالب در زمینه سایت ریاضی برپایه html یاوردپرس یا...من ندیدم

لطفا اگه میشه یک خوبشو تو این زمینه طراحی کنین

باتشکر

kiava
January 29th, 2017, 23:00
با سلام؛ وقتتون بخیر

ابتدا باید بگیم که انشاا... که به خواسته هاتون توی زندگی میرسید... گرچه خودمون محتاجیم به دعا :63: تا جایی که بتونیم دعا می کنیم براتون :53:

- قالب های وردپرسی هم طراحی می کنید ؟ اگر میشه من یک قالب میخواستم از همین الان رزرو کنم :105::-*

ببینید دوست عزیز بنده مدیریت بخش انحمن هستم و به هیچ وجه فعالیت تجاری نیست و بنده این تعداد محدود رو خودم طراحی میکنم حالا html,css بعدا میتونید به بنده بگید براتون به وردپرس تبدیل کنم موردی نداره ولی خوب قالب که

تو اون زمینه نیاز دارید بگید من طراحیش میکنم قطعا میزارم براتون رایگان استفاده کنید

- - - Updated - - -

سلام
ان شالله که خدای متعال به همه ما لطفش را دریغ نکند. شما نیز به خواسته خود برسید و اگر رسیدید هم الحمد الله
می تونید یک قالب برای شرکت ارائه دهنده اینترنت بزنید؟
adsl,wimax,wireless و ...
html باشه هم خوبه

بله حتما این مورد رو براتون در نظر میگیرم و اگر دوستان دیگه هم نظر بدند نظر با قالب ارائه اینترنت باشه , باشه چشم براتون میزنم و رایگان میزارم :x

- - - Updated - - -

فکر خوبیه دمت گرم

فقط سعی کن تو موضوعاتی که قالب پیدا نمیشه

قالب بزنی مشکل رفع کن باشه

تکراری نباشه

مثلا من خواستم برای موسسه خیریه سایت بزنم

قالبش نبود مجبور بودم قالب های دیگه رو ویرایش کنم !

بازهم خیلی موضوعات هستش قالبشون اصن موجود نیستش

شما لطف داری بزرگوار :x

قطعا قالب های خوبی میزنم و میزارم رایگان باشه و استفاده کنید خواستید تغییر و کپی رایت بدید موردی هم نیست چیزی که رایگان باشه حق با کاربر هست :x

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشین و خدا قبول کنه:63:

قالب در زمینه سایت ریاضی برپایه html یاوردپرس یا...من ندیدم

لطفا اگه میشه یک خوبشو تو این زمینه طراحی کنین

باتشکر

باشه عزیز براتون این رو هم در نظر میگیرم انشالله کمکی تو زمینه کارم به دوستان اینجا بکنم و براتون رایگان میزنم میزارم :x

ali1232
January 29th, 2017, 23:35
سلام
دمت گرم
لطفا قالب مذهبی در قالب مسجد باشه بی زحمت طراحی کنی که بشه در وردپرس هم استفاده بشه خیلی خوبه
چون قالب از این دسته کمه
ممنون

pc.rootall
February 3rd, 2017, 14:35
ممنون از شما امید وارم که با تشکر زدن ها زحماتتون جبران شه

اگر احیانن به کمی احتیاج داشتید در خدمتتون هستم بزگوار :53:

kiava
February 3rd, 2017, 15:44
سلام
دمت گرم
لطفا قالب مذهبی در قالب مسجد باشه بی زحمت طراحی کنی که بشه در وردپرس هم استفاده بشه خیلی خوبه
چون قالب از این دسته کمه
ممنون

بله حتما قالب در این باره براتون میزنم و میزارم توی تاپیک به صورت رایگان استفاده کنید :x

- - - Updated - - -

ممنون از شما امید وارم که با تشکر زدن ها زحماتتون جبران شه

اگر احیانن به کمی احتیاج داشتید در خدمتتون هستم بزگوار :53:

تشکر از شرکت در تاپیک :x ممنون از محبتتون و دلگرمیتون :x

- - - Updated - - -

حدودا هفته آینده قالب در باره حالا میشه هاستینگ استفاده کرد یا برای سایت های درگاه واسط به زودی بیرون میدم و میتونید رایگان استفاده کنید و امیدوارم راضی باشید

قالب رو فارسی سازی کردم نسخه فارسیش موجوده برای whmcs ولی خوب قالبی نیست که کامل باشه ولی قالبی که میزارم به صورت 15 صفحه هست و میتونید استفاده کنید

مناسب سازی برای وردپرسشم بخواید انجام میدم و میزارم برای استفاده :x

kiava
May 10th, 2017, 04:36
خوب مدتی از این تاپیک میگذره و چون قول بنده طراحی چندید قالب بوده به زودی همگیشون قرار داده میشه

تمامی قالب ها در زمینه های زیر طراحی شدن

موسسه خیریه , مسجد , مدرسه, شرکت هاستینگ و طراحی سایت, فروش فالورز و ...

باز هم طراحی میشن و گذاشته میشن این هفته با این قالب در خدمتتون هستم

اسم قالب : کیاوا

در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی و هاستینگ سعی کردم زده بشه و براتون قرار میدم

متود بهینه سازی روش انجام شده

ریسپانسیو و ادپتیو هستش . مناسب وردپرس زده شده

bootstrap,jQuery,ajax,php,html5,css3 , liveicons
تمامی این موارد در قالب هست

در قالب یک بخش امنیتی زده شده که شما به محض متصل کردن روی هاست شما فایلی ایجاد میشود و نشون میده که کاربر به چه صفحاتی از شما لاگین شده

لینک عکس

(https://kiava.co/wp-content/themes/kiava/screenshot.png)
لینک دانلود قالب

(http://kiava.co/wp-content/themes/kiava.zip)
موفق باشید

pc.rootall
May 10th, 2017, 18:39
خوب مدتی از این تاپیک میگذره و چون قول بنده طراحی چندید قالب بوده به زودی همگیشون قرار داده میشه

تمامی قالب ها در زمینه های زیر طراحی شدن

موسسه خیریه , مسجد , مدرسه, شرکت هاستینگ و طراحی سایت, فروش فالورز و ...

باز هم طراحی میشن و گذاشته میشن این هفته با این قالب در خدمتتون هستم

اسم قالب : کیاوا

در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی و هاستینگ سعی کردم زده بشه و براتون قرار میدم

متود بهینه سازی روش انجام شده

ریسپانسیو و ادپتیو هستش . مناسب وردپرس زده شده

bootstrap,jQuery,ajax,php,html5,css3 , liveicons
تمامی این موارد در قالب هست

در قالب یک بخش امنیتی زده شده که شما به محض متصل کردن روی هاست شما فایلی ایجاد میشود و نشون میده که کاربر به چه صفحاتی از شما لاگین شده

لینک عکس

(https://kiava.co/wp-content/themes/kiava/screenshot.png)
لینک دانلود قالب

(http://kiava.co/wp-content/themes/kiava.zip)
موفق باشید

قالب قشنگ و بهینه ایی هست امید وارم موفق باشید

ToooPDL
May 12th, 2017, 00:33
سلام
کار پسندیده ای هست
انشاالله خدا هواتونو داشته باشه :x

یکی از سایتهامون قالبش ایراداتی داره. امکانش هست اسکرین شات یا لینک بفرستم شما زحمت بکشید مشابه همین رو از برامون بزنید؟
html باشه کافیه. تبدیل به وردپرس رو انجام میدم خودم
قالب شرکتی هست.

kiava
May 12th, 2017, 09:58
سلام
کار پسندیده ای هست
انشاالله خدا هواتونو داشته باشه :x

یکی از سایتهامون قالبش ایراداتی داره. امکانش هست اسکرین شات یا لینک بفرستم شما زحمت بکشید مشابه همین رو از برامون بزنید؟
html باشه کافیه. تبدیل به وردپرس رو انجام میدم خودم
قالب شرکتی هست.

بله به همراه توضیحات ارسال کنید :x

JahanSoft
May 13th, 2017, 04:19
من متوجه نشدم ، شما سفارش میگیرید قالب رایگان طراحی میکنید؟ والا من خجالت میکشم بخوام سفارش کار رایگان بهتون بدم ، ولی اگه واقعا وقت خالی دارید و اسباب زحمت نمیشیم ، یه سفارشم من داشتم :67:

yonesweb.org
May 13th, 2017, 07:01
سپاس از شما دوست عزیز

kiava
May 13th, 2017, 07:54
من متوجه نشدم ، شما سفارش میگیرید قالب رایگان طراحی میکنید؟ والا من خجالت میکشم بخوام سفارش کار رایگان بهتون بدم ، ولی اگه واقعا وقت خالی دارید و اسباب زحمت نمیشیم ، یه سفارشم من داشتم :67:

در چه زمینه هست قالبتون؟

JahanSoft
May 14th, 2017, 01:52
در چه زمینه هست قالبتون؟

یک Landing Page برای معرفی و فروش دامین

نام دامنه
اطلاعات تماس
فرم ارسال پیشنهاد
سایر دامنه ها

اجرت با اونی که بهش اعتقاد داری... :63:
هیچ عجله ای هم نیست ، هروقت فرصت داشتید بزنید ... البته این میتونه استارت یک همکاری خوب بین من و شما باشه.

- - - Updated - - -

راستی یک پیشنهاد داشتم ، یه donation به یک موسسه خیریه بذارید تو این تاپیک بد نیست.

kiava
May 15th, 2017, 04:33
یک Landing Page برای معرفی و فروش دامین

نام دامنه
اطلاعات تماس
فرم ارسال پیشنهاد
سایر دامنه ها

اجرت با اونی که بهش اعتقاد داری... :63:
هیچ عجله ای هم نیست ، هروقت فرصت داشتید بزنید ... البته این میتونه استارت یک همکاری خوب بین من و شما باشه.

- - - Updated - - -

راستی یک پیشنهاد داشتم ، یه donation به یک موسسه خیریه بذارید تو این تاپیک بد نیست.

بله حتما :x

براتون امادش میکنم و میزارم استفاده کنید

قطعا یه بخش هم میزارم برای کمک کردن به خیریه :x

javad159
May 17th, 2017, 15:08
سلام و احترام

یک پیام خصوصی براتون ارسال کردیم لطفا چک کنید
ممنون

kiava
May 27th, 2017, 02:18
دوستان قالب دوم

تک صفحه هست
مناسب فروش سایت های فالورز و ممبر

html هستش و برای وردپرس در ارتباط باشید

فقط دوستان به این متن دقت کنید :

بنده وقت بیهوده ندارم بیام قالب رایگان بزنم . دانشمو بزارم برای افرادی که کم دانش و کم سن هستن . و وقتم رو هدر بدم .
یه مقدار دلگیر شدم برای زدن قالب های رایگان ولی خوب بنده با خدای خودم قراری داشتم و بهش عمل هم میکنم :x
بنده برنامه نویس و طراح وبسایت خوندم . هیچ وقت هم قالب اماده ای رو ترجمه نکردم و به عنوان طراحی خودم بزارم حالا برای دانلود و یا استفاده .
تمامی قالب که اینجا زده میشه توسط خود بنده طراحی میشه و میتونید استفاده کنید و میتونید استفاده نکنید .

زین پس افرادی که مشکل خصومت شخصی حالا با بنده دارند و یا مشکل روحی دارند خواهشا در بخش هایی که هستم پیام ندن

داخل پیام خصوصی بدون اینکه آی پی تغییر بدن و یا اسم خود را درج نکنند به صورت راحت با بنده صحبت کنند . ترسی بخدا نداره :x

پیام هایی از این قبیل :

صحبت یک فرد کم ... :

"قالبای سایت راستچین را میفروشی به ملت میگی خودمون طراحی میکنیم و کد اماده هست"
"رور سروری که سایتت روشه دسترسی روت دارم و بکدور،بخوام تو چند ثانیه ******،زیاد هم نگرد/،نمیتونی پیداش کنی"
"ایندفه دیدم جایی تبلیغ سایتتا کردی،تو وسعت سنگین تر از قبل میزنمت زمین"

خوب اون فردی که این مشکل اخلاقی داره , مشکلی نداره رو در رو با بنده صحبت کنه ممنون میشم :x

ترس نداره که برادرم شاید مشکلی با بنده داشتی انشالله حل بشه یا شایدم مشکل از سمت خودتونه که انشالله اینطور نباشه

بنده نه جایی سایتمو تبلیغ کردم و نه فروشی کردم بنده مدیریت یک بخش طراحی رو دارم و وظیفم اینه هیچ تبلیغ و کاری در انجمن نکنم و دقت کرده باشید همه چیز رو رایگان میزارم وظیفه خودم رو به عنوان یک مدیر و همکار اقای رامین میدونم

تمامی قالب هارو اگر توی سایتی پیدا کردید اسم شرکت خارجی بود به بنده اعلام کنید بنده 1 میلیون تومان پاداش میدم :x
فقط سایت های معتبر مثل themeforest ,....

قالب که براتون میزارم حلال و رایگان و کد نویسش خودم هستم و انشالله راضی باشید

و فقط بگم خواهشا درخواست هزینه ای و ... داخل خصوصی نکنید بنده هیچ فعالیت کاری در این انجمن ندارم و وظیفم به عنوان مدیر ارائه خدمات به کاربران عزیز این انجمن به صورت رایگان هست و بنده فقط یک همیار دوستان هستم

لینک دمو (https://kiava.co/project121)

لینک دانلود (https://kiava.co/project121/UnnamedSite12.zip)

خواهشا سعی کنید مثل یک انسان عادی زندگی کنیم بجای اینکه بیایم توی سایت تستی بنده فحاشی کنید اون هم از روی بچه بازی و ... چرا؟؟ بخاطر یک پیشرفت چشمگیر سعی کنیم پیشرفت هم دیگر رو به چشم خوبی ببینیم نه بدی
خواهشا یه مقدار سرمون تو لاک خودمون باشه و یه مقدار به زندگی خودمون فکر کنیم بجای سنگ اندازی یا فحاشی و ... :x

sarahyazdanpanah
May 27th, 2017, 04:01
دوستان قالب دوم

تک صفحه هست
مناسب فروش سایت های فالورز و ممبر

html هستش و برای وردپرس در ارتباط باشید

فقط دوستان به این متن دقت کنید :

بنده وقت بیهوده ندارم بیام قالب رایگان بزنم . دانشمو بزارم برای افرادی که کم دانش و کم سن هستن . و وقتم رو هدر بدم .
یه مقدار دلگیر شدم برای زدن قالب های رایگان ولی خوب بنده با خدای خودم قراری داشتم و بهش عمل هم میکنم :x
بنده برنامه نویس و طراح وبسایت خوندم . هیچ وقت هم قالب اماده ای رو ترجمه نکردم و به عنوان طراحی خودم بزارم حالا برای دانلود و یا استفاده .
تمامی قالب که اینجا زده میشه توسط خود بنده طراحی میشه و میتونید استفاده کنید و میتونید استفاده نکنید .

زین پس افرادی که مشکل خصومت شخصی حالا با بنده دارند و یا مشکل روحی دارند خواهشا در بخش هایی که هستم پیام ندن

داخل پیام خصوصی بدون اینکه آی پی تغییر بدن و یا اسم خود را درج نکنند به صورت راحت با بنده صحبت کنند . ترسی بخدا نداره :x

پیام هایی از این قبیل :

صحبت یک فرد کم ... :

خوب اون فردی که این مشکل اخلاقی داره , مشکلی نداره رو در رو با بنده صحبت کنه ممنون میشم :x

ترس نداره که برادرم شاید مشکلی با بنده داشتی انشالله حل بشه یا شایدم مشکل از سمت خودتونه که انشالله اینطور نباشه

بنده نه جایی سایتمو تبلیغ کردم و نه فروشی کردم بنده مدیریت یک بخش طراحی رو دارم و وظیفم اینه هیچ تبلیغ و کاری در انجمن نکنم و دقت کرده باشید همه چیز رو رایگان میزارم وظیفه خودم رو به عنوان یک مدیر و همکار اقای رامین میدونم

تمامی قالب هارو اگر توی سایتی پیدا کردید اسم شرکت خارجی بود به بنده اعلام کنید بنده 1 میلیون تومان پاداش میدم :x
فقط سایت های معتبر مثل themeforest ,....

قالب که براتون میزارم حلال و رایگان و کد نویسش خودم هستم و انشالله راضی باشید

و فقط بگم خواهشا درخواست هزینه ای و ... داخل خصوصی نکنید بنده هیچ فعالیت کاری در این انجمن ندارم و وظیفم به عنوان مدیر ارائه خدمات به کاربران عزیز این انجمن به صورت رایگان هست و بنده فقط یک همیار دوستان هستم

لینک دمو (https://kiava.co/project121)

لینک دانلود (https://kiava.co/project121/UnnamedSite12.zip)

خواهشا سعی کنید مثل یک انسان عادی زندگی کنیم بجای اینکه بیایم توی سایت تستی بنده فحاشی کنید اون هم از روی بچه بازی و ... چرا؟؟ بخاطر یک پیشرفت چشمگیر سعی کنیم پیشرفت هم دیگر رو به چشم خوبی ببینیم نه بدی
خواهشا یه مقدار سرمون تو لاک خودمون باشه و یه مقدار به زندگی خودمون فکر کنیم بجای سنگ اندازی یا فحاشی و ... :x

خیلی خیلی خیلی ممنون واقعا قالب خیلی خوبی بود . برای سایتم البته در یه زمینه دیگه دارم استفاده میکنم ولی خیلی خوبه ممنون از این همه خوبی

فقط خواهشا برای وبلاگ هم طراحی کنید مثل بلاگفا و ...

ممنون میشم یه قالب تو زمینه دخترونه ولی خوب توی مایه های رنگ مشکی ولی دخترونه

HNet
May 27th, 2017, 10:20
تشکر دوست عزیز
هرچند درخواست زیادی هست، ولی اگر بتونید قالبی برای پنل مدیریت و کاربری هم بزنید خیلی عالی میشه.
تشکر.

kiava
May 27th, 2017, 11:35
تشکر دوست عزیز
هرچند درخواست زیادی هست، ولی اگر بتونید قالبی برای پنل مدیریت و کاربری هم بزنید خیلی عالی میشه.
تشکر.

در چه زمینه نیاز دارید ؟ با بوت استرپ یکی از معیار ها زدن یک قالب پنل هست انشالله به زودی این رو زودتر انجام میدم و قرارش میدم

HNet
May 27th, 2017, 20:55
در چه زمینه نیاز دارید ؟ با بوت استرپ یکی از معیار ها زدن یک قالب پنل هست انشالله به زودی این رو زودتر انجام میدم و قرارش میدم

زمینه کلی، نماینگر تیکت ها، چارت های فعالیت، باقی مانده اعتبار کاربر و ...

kiavaco
May 27th, 2017, 22:47
زمینه کلی، نماینگر تیکت ها، چارت های فعالیت، باقی مانده اعتبار کاربر و ...

تشکر به زودی انجامش میدم و قرار میدم برای استفاده