PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با رویداد paste در jquery

<?php?>
January 26th, 2017, 14:45
https://jsfiddle.net/87r4adbp/1/

یک textarea داریم . میخوام وقتی کاربر یک متنی را copy کرد و داخل این textarea میخواست paste کنه , بعد paste کردن , تعداد کارکتر های اون متن , داخل یک تگ p تایپ بشه ( توسط jquery ) .

همه چیز دزست کار میکنه داخل پروژه من به غیر از یه مشکل کوچیک . مشکل اینجاست که الان وقتی بر رویه textarea با موس کلیک راست میکنید و رویه paste کلید میکنید برای اولین بار تعداد کارکتر ها رو نمیشمارد . برای دومین بار که با موس paste میکنید , تنها تعداد بار دوم را حساب میکند و بار اول رو نادیده میگیرد .

اما وقتی با کلید های کیبورد ctrl+v میخواید متن رو Paste کنید , کاملا درست کار میکند . یعنی برای بار اولم دقیقا درست کارکترا هارو میشمارد و تایپ میکند .

مشکل من فقط با paste :ردن از موس هست که باگی داره نمیدونم چطور ردیفش کنم . سرچ زیاد زدم و روش های مختلفی رو تست کردم اما نشد .

از دوستانی که راهنمایی میکنند نهایت تشکر رو دارم .

amhf
January 26th, 2017, 16:58
خدمت شما

$('textarea').on('change keyup keypress paste input propertychange' , function() {
var cs = $(this).val().length;
$('p').text(cs);
});

<?php?>
January 26th, 2017, 20:46
خدمت شما

$('textarea').on('change keyup keypress paste input propertychange' , function() {
var cs = $(this).val().length;
$('p').text(cs);
});

خیلی حیلی ممنونم داداش بابت کمکت