PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ارسال ایمیل whmcs

mehdi24
June 11th, 2009, 18:00
سری قبل که whmcs نصب کردم بدون اینکه به تنظیماتش دست بزنم وقتی کسی رجیستر می کرد یا چیزی سفار می داد، یه ایمیل بهش ارسال می شد ولی الان که دوباره روی یه هاست دیگه نصبش کردم ،ایمیل ارسال نمیکنه. مشکل از کجاست؟

NovinServer
June 11th, 2009, 18:14
با سلام و درود ، در سرویس WHMCS ما یک قسمت برای ارسال بیشتر ایمیل نداریم ان هم General > Mail
اگر ایپی سرور شما Block باشد به هیچ وجه ایمیل ها توسط سرویس های مانند Gmail , Yahooo دریافت نمی شود یا جرء اسپم می رود !

حال مسئه اصلی : در قسمت ایمیل سرویس WHMCS ما دو نوع ارسال داریم :
1 ) ارسال اتوماتیک از سرور و سرویس پی اچ پی به نام PHP Mail
2 ) ارسال از طریق ایمیل شما به نام SMTP

http://i42.tinypic.com/29cv05s.gif

در حالت ( 1 ) اگر مدیر سرور شما تنظیمات ایمیل را طوری تنظیم کرده باشد که فرم های حاضر ایمیل نفرستند مانند Spamer ها ایمیل های تبلیغاتی و مسائل مربوط دیگر به سرور , اکانت شما یا نسخه نال سرویس شما خوب نمی باشد . [ نکته : گفتید قبلا جای دیگر نصب کردید پس از نسخه نمی باشد ]

در حالت ( 2 ) شما می بایست یک ایمیل دستی بسازید مشخصات آن را به فروم مربوطه زیر جهت اتصال سیستم به ایمیل شما را بدهید . برای این کار ابتدا Mail Type را روی SMTP گذاشته سپس مشخصات ایمیل را وارد کنید .

اگر در هر دو حالت ایمیل ارسال نشد ، 100% مشکل از سرور شماست و باید با مدیریت سرور تماس بگیرید .

موفق و سربلند باشید :53:

Sajad
June 11th, 2009, 20:14
سری قبل که whmcs نصب کردم بدون اینکه به تنظیماتش دست بزنم وقتی کسی رجیستر می کرد یا چیزی سفار می داد، یه ایمیل بهش ارسال می شد ولی الان که دوباره روی یه هاست دیگه نصبش کردم ،ایمیل ارسال نمیکنه. مشکل از کجاست؟

والا نکنید بلا نکنید. تو یه تاپیک پست بدید برادر من... نظم انجمن رو خودتون اجرا کنید دیگه لازم به کلانتر نباشه...