PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قراردادن موسیقی یا متن موسیقی خلاف قوانین است؟

سیدرضا بازیار
January 24th, 2017, 19:42
من میخوام توی سایتم تعدادی موسیقی خارجی با ترجمه فارسی و تعدادی موسیقی فارسی بزارم

این کار خلاف قوانین هست؟
در چه صورت میتونم موسیقی بزارم؟

البته هدف از گذاشتن موسیقی های خارجی، برای قوی شدن لیستنینگ زبان انگلیسی هست
مانند:
http://bedunim.ir/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%86-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-faded/

یا آهنگ چالش مانکن واسه پر کردن چالش توسط کاربران و سایر موسیقی ها تو همین زمینه ها

offgij
January 24th, 2017, 19:55
قربان اگر مطالب شما حاوی مطالب مصادیق مجرمانه باشه و یا شاکی خصوص داشته باشه اول به شما اخطار میدن و سپس سایت شما را ***** میکنند

سیدرضا بازیار
January 24th, 2017, 20:10
قربان اگر مطالب شما حاوی مطالب مصادیق مجرمانه باشه و یا شاکی خصوص داشته باشه اول به شما اخطار میدن و سپس سایت شما را ***** میکنند

موسیقی جرم هست؟

چون قبلا شنیده بودم هک جرم هست اما امنیت نیست و الان بیش از سه ماهه که همش میرم پلیس فتا و دادگاه بخاطر قرار دادن یه اموزش امنیت... در حالی که شاکی خاصی هم ندارم و شاکی من خود پلیس فتا هست...

میخوام دوباره مشکل برام پیش نیاد

قوانین در مورد موسیقی در قوانین وجود داره؟ قوانین رو کجا میتونم پیدا کنم و بخونم؟

Mehdi_Enter
January 24th, 2017, 20:17
فکر کنم مشکل نداشته باشن اگه شاکی خصوصی نداشته باشید -

rezakhani
January 24th, 2017, 20:23
به نظر من کلا موسقی در ایران حرامه بهتره برید تو کار مداحی

Mehdi_Enter
January 24th, 2017, 20:28
به نظر من کلا موسقی در ایران حرامه بهتره برید تو کار مداحی
بله حرام هست فقط برای حامد زمانی حلال شده توی ایران فعلا موزیک:))

host-net
January 24th, 2017, 20:52
بله حرام هست فقط برای حامد زمانی حلال شده توی ایران فعلا موزیک:))

جدا از شوخی بی انصافی نباید داشته باشیم
اولا اسلام با موسیقی مشکل نداره حالا جدا از حرفای بعضی از روحانیون البته نه همشون
درحال حاضر این همه خواننده مجوز دارن میخونن راحتن
حالا گفتید حامد زمانی ایشون تا یک سال پیش بهش مجوز نمیدادن از این بسیجی ها هم نیست کلا دوس داره متفاوت بخونه و کسی که داره تو یه کاری که 90 درصد جامعه میکوبنش حرکت میکنه شک نکنید کاربزرگیه