PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوی ترین هاستینگ خارجی

drhannibal
January 24th, 2017, 12:23
سلام خسته نباشید

من یک وب سایت با دیتابیس حجیم دارم ، دیتابیس به دلیل تعداد زیاد مطالب حجیم شده ( 73000 پست ) اما بازدید روزانه سایت 2000 هست. الان روی یک سرور بسیار قوی هست ( رم 24 و هارد ssd و... ) اما صرفه اقتصادی زیادی برام نداره ، میخوام بدونم آیا هاستینگ های بزرگ دنیا میتونن این وب سایت بنده رو ساپورت کنن؟ به جای سرور از یه هاست قوی استفاده کنم؟

ممنونم

J0k3R
January 24th, 2017, 12:26
درود ! 2000 بازدید در روز که زیاد نیس ولی مینونین سرور مجازی بگیرید با هارد بالا

drhannibal
January 24th, 2017, 12:30
درود ! 2000 بازدید در روز که زیاد نیس ولی مینونین سرور مجازی بگیرید با هارد بالا

مشکلم همینه ، بازدیدم پایینه ، کل سایتم هم 3 گیگ نمیشه! فقط مطلب هست. فقط تعداد مطالب بالاست. جاهایی که میخواد کل سایت لود بشه ، هنگ میکنه اگه سرور ضعیف باشه. میخوام ببینم آیا این هاستینگ های غول دنیا میتونن ساپورت کنن یا نه ؟

سرور مجازی داشتم ، نتونست لود کنه این همه پست رو.

AtrafNet
January 24th, 2017, 12:49
مشکلم همینه ، بازدیدم پایینه ، کل سایتم هم 3 گیگ نمیشه! فقط مطلب هست. فقط تعداد مطالب بالاست. جاهایی که میخواد کل سایت لود بشه ، هنگ میکنه اگه سرور ضعیف باشه. میخوام ببینم آیا این هاستینگ های غول دنیا میتونن ساپورت کنن یا نه ؟

سلام
خب اینطوری سایت شما خیلی غیر اصولی طراحی شده و مطمئن باشید قوی ترین سخت افزار هم بگیرید باز ممکنه در آینده با زیاد شدن بازدید کم بیارید.
به نظر من بهتره از همین اول به بهینه سازی سایت و کدنویسی و محتوای خودتون دقت کنید تا در آینده به مشکل نخورید.

host-net
January 24th, 2017, 13:02
درود
همونطور که دوست عزیز گفتن باید مشکلات سایت شما رفع بشه
هنگی وووو همیشه از طرف سرویس دهنده نیست
ولی درصورت نیاز از سوئد امکان ارائه هست برای شما

zigma4000
January 24th, 2017, 13:12
میتونین روی سرور مجازی هاست کنید با کانفیگ درست و استفاده از سیستم های کشینگ. حجم دیتابیستون چقدر هست از چه مدیریت محتوایی استفاده میکنید؟ و برای درخواست سرویس باید در قسمت درخواست ها پستتون رو ارسال کنید تا همکاران بتونن آفر و قیمت بدن. هاست اشتراکی حتی خارجی هم مشکل شما رو حل نمیکنه و دچار دردسر میشین.

mhiizadi
January 24th, 2017, 14:23
سلام خسته نباشید

من یک وب سایت با دیتابیس حجیم دارم ، دیتابیس به دلیل تعداد زیاد مطالب حجیم شده ( 73000 پست ) اما بازدید روزانه سایت 2000 هست. الان روی یک سرور بسیار قوی هست ( رم 24 و هارد ssd و... ) اما صرفه اقتصادی زیادی برام نداره ، میخوام بدونم آیا هاستینگ های بزرگ دنیا میتونن این وب سایت بنده رو ساپورت کنن؟ به جای سرور از یه هاست قوی استفاده کنم؟

ممنونم
سلام.
هاستینگ های خارج به محض بالا رفتن بازدید پیشنهاد خرید سرور مجازی و سپس سرور اختصاصی میکنند .

- - - Updated - - -

نمیشه اینطور شما بگید؛ شاید سرور مجازی یا اختصاصی شما کانفیگ اصولی نداشته یا مشکلی در سمت کانفیگ سرور بوده است .

drhannibal
January 24th, 2017, 16:27
آیا فرمول محاسبه ای هست برای انتخاب یک سرور مجازی ؟

مثلا با این بازدید و حجم دیتابیس و مطالب چه سرور مجازی لازم هست ؟

تجربه ای که من داشتم این هست که ، توی باز شدن مطالب سایت ، هیچ مشکلی نیست ، ولی جاهایی که باید برآیندی از کل سایت لود و محاسبه بشه گیر میکنه اگه سرور ضعیف باشه، یعنی مثلا نقشه سایت که یهو با لود شدن باید تمام عناوین سایت رو بالا بیاره سایت هنگ میکنه ، یا مثلا صفحه ای که باید کل تگ های پست ها رو لود کنه سایت هنگ می کنه.

حالا این مشکل مربوط به رم هست یا سی پی یو؟

zigma4000
January 24th, 2017, 16:31
شما چه مدیریت محتوایی استفاده میکنید؟ از پایه نوشته شده و یا از سیستم هایی مثل وردپرس، جوملا و غیره استفاده میکنید. فقط مشخصات سرور مجازی مهم نیست. وب سروری که استفاده میشه سیستم های کشینگی که نصب میشه و و و... همگی تاثیر دارن.

drhannibal
January 24th, 2017, 16:37
شما چه مدیریت محتوایی استفاده میکنید؟ از پایه نوشته شده و یا از سیستم هایی مثل وردپرس، جوملا و غیره استفاده میکنید. فقط مشخصات سرور مجازی مهم نیست. وب سروری که استفاده میشه سیستم های کشینگی که نصب میشه و و و... همگی تاثیر دارن.

وردپرس هست دوست عزیز. من حتی خیلی از دستورات php اصلی وردپرس مثل جست و جو رو هم کاملا غیر فعال کردم! قالب هم صحیفه هست و بسیار ساده هم درآوردم.

zigma4000
January 24th, 2017, 16:42
خوب وردپرس هست چه بهتر! با کانفیگ درست روی یک سرور مجازی هم کارتون راه میافته. اما این بخشی که شما پست زدین نمیشه آفر داد.

2JZ
January 24th, 2017, 16:44
سلام

اگر از نظر پرداخت دلاری مشکلی ندارید ،‌سرویس دهنده هایی مثل دیجیتال اوشن یا والتر بسیار مناسب هستند.
همینطور امکان ارتقاء پیذیری (Horizontal Scaling) در بستر این سرویس دهنده ها فراهم هست.

ولی نباید فراموش کنید ، زمانی که حجم داده ها در دیتابیس بالا می روند می بایست دیتابیس سرور Optimize یا حتی Cluster بشه.

Optimus
January 24th, 2017, 17:29
وردپرس کلا سنگینه و هاست های خارجی هم پیشنهاد می دم اگر سنگین هست سرور مجازی بگیرید