PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام با ایمیل تحت دامنه یا Gmail

H.G.N
January 22nd, 2017, 00:18
با سلام و عرض ادب

دوستان برای ثبت نام و دریافت پنل در فروشگاه ها و سایت های خارجی جهت دریافت لایسنس و ... شما استفاده از ایمیل تحت دامنه را توصیه می کنید یا استفاده از Gmail یا Yahoo را ؟
لطفا جوانب مشکلات آتی ، امنیتی و .. را در نظر بگیرید.

ممنون

iraniam2000
January 22nd, 2017, 00:23
با سلام و عرض ادب

دوستان برای ثبت نام و دریافت پنل در فروشگاه ها و سایت های خارجی جهت دریافت لایسنس و ... شما استفاده از ایمیل تحت دامنه را توصیه می کنید یا استفاده از Gmail یا Yahoo را ؟
لطفا جوانب مشکلات آتی ، امنیتی و .. را در نظر بگیرید.

ممنون

درود
به شخصه جی میل را ترجیح میدم چون هم امنیت بالاتری داره ، هم مشکلات تحریم که ممکنه برای مالک ایرانی دامنه به وجود بیاد در اون نیست و مهم تر از همه دامنه شخصی را ممکنه واگذار کنم یا اصلا دامنه را به هر دلیلی تمدید نکنم و بعد فروش مشکلاتی امکان داره به وجود بیاد
اینها نظر شخصی بنده هست

mozakhraf_ir
January 22nd, 2017, 02:13
جی‌میل و یاهو احتمالاً بهتره.
البته دوستمون گفتن جی‌میل امنیت بالاتری داره ولی من این روزها با اکانت‌های هک شده‌ی جیمیل زیادی مواجه شدم! نمی دونم اینا چطوری کرک می شن!

H.G.N
January 22nd, 2017, 08:28
درود
به شخصه جی میل را ترجیح میدم چون هم امنیت بالاتری داره ، هم مشکلات تحریم که ممکنه برای مالک ایرانی دامنه به وجود بیاد در اون نیست و مهم تر از همه دامنه شخصی را ممکنه واگذار کنم یا اصلا دامنه را به هر دلیلی تمدید نکنم و بعد فروش مشکلاتی امکان داره به وجود بیاد
اینها نظر شخصی بنده هست

با توجه به بررسی هایی که انجام دادم گاهی اوقات ایمیل تحت دامنه نسبت به ایمیل های رایگان بهتر هست.

اکانت gmail شما مسدود یا هک بشه برای فعال سازی دوباره اون باید یه پروسه طولانی رو طی بکنید. در حالی که در ایمیل سازمانی یا همان تحت دامنه این مشکل وجود ندارد و شما مدیریت و دسترسی بیشتری به اکانت ایمیل دارید.

iraniam2000
January 22nd, 2017, 11:41
جی‌میل و یاهو احتمالاً بهتره.
البته دوستمون گفتن جی‌میل امنیت بالاتری داره ولی من این روزها با اکانت‌های هک شده‌ی جیمیل زیادی مواجه شدم! نمی دونم اینا چطوری کرک می شن!

با توجه به بررسی هایی که انجام دادم گاهی اوقات ایمیل تحت دامنه نسبت به ایمیل های رایگان بهتر هست.

اکانت gmail شما مسدود یا هک بشه برای فعال سازی دوباره اون باید یه پروسه طولانی رو طی بکنید. در حالی که در ایمیل سازمانی یا همان تحت دامنه این مشکل وجود ندارد و شما مدیریت و دسترسی بیشتری به اکانت ایمیل دارید.

در کل امنیت جی میل خیلی بالاتر از هاست های ما و دامنه های شخصی هست و البته تعداد زیادی اکانت یاهو هم هک شده بودن که خبر هک چند میلیارد اکانت یاهو چند روز قبل منتشر شده بود .
اینکه جی میل هک میشه دلیلش اکثرا رعایت نکردن نکات امنیتی توسط خود کاربر هست که توضیحات زیادی داره
در مورد بستن اکانت جی میل هم باید بگم اگه دقت کنید و موردی نباشه نمیبنده ، مثلا شما سن خودت را درست نزنی بعد موقع ورود به یوتیوب اگر هشدار سن بده و درست گزینه راانتخاب نکنی در جا اکانتت مسدود میشه ! 12 ساله اکانت جی میل و یاهو دارم هیچ وقت تا حالا باهاشون مشکلی نداشتم ولی اون موارد که تو پست قبلی گفتم را تجربه کردم و دامنه را فروختم بعدا برای ورود به اکانتم با توجه به اینکه مدتی نرفته بودم خطا داد و درخواست تایید ایمیل کرد که خلاصه اکانتم بر باد رفت ( اکانت آپلودسنتر خارجی بود)