PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه تغییر ایپی؟

novinvps.com
June 11th, 2009, 13:39
سلام
نکته: Hide Ip... رو نگید اصلا جواب نداد تست کردم هیچ ایپی رو عوض نکرد.
دوستان برنامه ای میشناسید که ایپی رو عوض کنه
یا بهش پروکسی بدیم به صورت رندم ، یا خودکار پروکسی بگیره عوض کنه ایپی رو ؟ ( برای دسترسی به اینترنت )

Kambiz
June 11th, 2009, 18:17
تو گوگل سرچ کن فکر کنم باشه :">

Vahid
June 11th, 2009, 21:07
شما وقتی توی اینترنت هستی یعنی ایپی داری

Roka
June 12th, 2009, 11:15
سلام
نکته: Hide Ip... رو نگید اصلا جواب نداد تست کردم هیچ ایپی رو عوض نکرد.
دوستان برنامه ای میشناسید که ایپی رو عوض کنه
یا بهش پروکسی بدیم به صورت رندم ، یا خودکار پروکسی بگیره عوض کنه ایپی رو ؟ ( برای دسترسی به اینترنت )

دوست من شما هر بار که آی پی عوض میکنی انگار یک بار از اینترنت خارج میشی و دوباره وصل میشی . برای مثال شما توی مرورگر گذاشتی یک سایت باز بشه و توی یاهو مسنجر هم آی دیتون باز هست ! وقتی که به یک سرور وی - پی - ان وصل میشید . آی دی تون بسته میشه و باید دوباره لاگین کنید و سایت هم در صورتی که قبل از وصل شدن به سرور کامل لود نشده باشه ارور میده و شما باید رفرش کنید !
پس عملا این حرف که میگید یک نرم افزار میخواید که به صورت راندوم آی پی عوض بکنه جالب نیست !
حالا ! احتمالا شما برای روم اسپمر میخواید
اگر برای این قضیه باشد نیاز نیست آی پی شما عوض بشه و برنامه نویس . برنامه ای که نوشته رو باید فیکس کنه ( یعنی بهش قسمت هائی اضاف کنه ) که بتونه از پروکسی استفاده کنه
که باز هم همه پروکسی به درد نمیخوره ! شما بایستی 5 socks ذاشته باشید و البته از نوع Green !!
نرم افزار گیر آوردنش زیاد هست و همچنین تسترش که گرین باشه !!
اگرم برای کار هائی دیگه باشید که باید حتمی حتمی آی پی خودتون عوض بشه . فقط میتونید از چندین جا اکانت وی - پی - ان بگیرید و هر چند دقیقه یک بار به یکی وصل بشید . یا اکانت دیال آپ استفاده کنید ( هر چند دقیقه یک باز از یکی استفاده کنید
که بعید میدونم این همه حوصله داشته باشید :65:
موفق باشید