PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست cisco ASA

coolboyman
January 21st, 2017, 20:36
با سلام.
میخواستم بدونم دوستانی که از data center های امریکا و یا هلند خدمات ارائه میدن ایا امکان ارائه cisco ASA 5515-X رو دارن؟ (مدل های دیگر هم باشه از ASA باشه مشکلی نیست)
اگر نه، ایا امکانش هست لایسنس cisco ASA رو روی یک مجازی ساز نصب کرد و استفاده کرد؟ (همانند میکرو)
لطفا با ذکر کانفیگ قیمت بدین.
ممنون

farshid17
January 21st, 2017, 21:26
هم در dara سنتر امریکا میدن و هم هلند واینکه اگه دنبال این سخت افزار هستی و همون جور که من فکر می کنم می خوای استفاده کنی asa 5525-x بگیر کشش کاربر هات نمیده و اینکه اگه می خوای من یکی میشناسم که بهت نامحدود اکانت بده چون طبق کاری که من کردم ماهی 1.5 میلیون هر یک از دیتا سنتر ها هزینه داره واسه این مشخصات به نظرم من بهت یکی معرفی می کنم کارت رو راه بنداز اگه می خوای بیا pv

BuyHardware
January 21st, 2017, 21:42
میخواستم بدونم دوستانی که از data center های امریکا و یا هلند خدمات ارائه میدن ایا امکان ارائه cisco ASA 5515-X رو دارن؟ (مدل های دیگر هم باشه از ASA باشه مشکلی نیست)
بستگی داره اگه فروشنده رک داشته باشه میتونه بخره براتون کولو کنه چون یک یونیت هست

اگر نه، ایا امکانش هست لایسنس cisco ASA رو روی یک مجازی ساز نصب کرد و استفاده کرد؟ (همانند میکرو)
من فایلشو براتون آپلود کردم خودتون میتونید نصب و راه اندازی کنید در غیر این صورت من میتونم براتون انجام بدم در پیغام خصوصی یا تلگرام پیغام بدید
ایدی تلگرام : buyha@

http://uploadboy.me/accvn11jwnkq/Cisco ASA for VmWare.zip.html

coolboyman
January 22nd, 2017, 20:20
بستگی داره اگه فروشنده رک داشته باشه میتونه بخره براتون کولو کنه چون یک یونیت هست

من فایلشو براتون آپلود کردم خودتون میتونید نصب و راه اندازی کنید در غیر این صورت من میتونم براتون انجام بدم در پیغام خصوصی یا تلگرام پیغام بدید
ایدی تلگرام : buyha@

http://uploadboy.me/accvn11jwnkq/Cisco ASA for VmWare.zip.html

ممنون از توضیحات اجمالی شما.
میخواستم بدونم این cisco asa چه ورژنی هست؟
از نظر کیفیت سرعت چطور هست؟
ممنون