PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست لینوکس با لایت اسپید

delta
December 13th, 2010, 11:34
نیازمند 500 مگابایت هاست + 100 گیگ پهنای باند لینوکس هستیم
..مشخصات: سی پنل + آپتایم 99.9 + حتما و 100 درصد لایت اسپید قانونی نه تریال! باشه + ایمن.. با ذکر قدرت سرور و کشور محل سرور و... اگر هم شد نمونه سایت جهت تست سرعت!! آفر بدید بینم چند مرده حلاجید :d

توجه: وی پی اس و ریسلر و سرور خصوصی و .. دارم..الکی آفر این چیزا رو ندید فقط هاست میخوام!

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

توجه 2 : سرورتون باید سرور درست و حسابی باشه تا سایت رو بکشه! بازدید حداقل 30 تا 50 هزار نفر در روز! هیچی هم رو هاست آپلود نشده فقط سایته ولی با این وجود صفجه خالیش حدود 100 گیگ پهنا میسوزونه در ماه! اینو گفتم حساب دستتون بیاد.. ریسلردارها و وی پی اس دارها آفر ندند چون نمیکشه! فقط سرور دارها!
یک چیز دیگه: قطعی داشته باشه زیاد سرور رو سر صاحبش خراب میکنم طوری که 2 دقیقه ای سرورش دان بشه! :d چون هر قطعی کلی ضرر میزنه و ممکنه مشتری بپرونه!
حالا مردهاش آفر بدند! :d

irlogo
December 13th, 2010, 11:35
وب سرور Nginx + Apache
قوی از لایت اسپید

delta
December 13th, 2010, 13:20
مرد عمل نبود؟

delta
December 13th, 2010, 16:35
این همه هاستینگ ادعا داشتند تو سرور و... یکی نیست سرورش لایت اسپید باشه؟؟ تو تمام تاپیکها همینطوری کیلویی آفر میدید آنوقت اینجا که میرسه هیچ کس نمیتونه آفر بده؟ :62:

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

Hetzner کسی سرور نداره با لایت اسپید؟؟؟؟؟؟ :-$

NiceIran.net
December 13th, 2010, 16:47
این همه هاستینگ ادعا داشتند تو سرور و... یکی نیست سرورش لایت اسپید باشه؟؟ تو تمام تاپیکها همینطوری کیلویی آفر میدید آنوقت اینجا که میرسه هیچ کس نمیتونه آفر بده؟ :62:

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

Hetzner کسی سرور نداره با لایت اسپید؟؟؟؟؟؟ :-$

از هتزنر اگر سرور مجازي مدنظرتون بود در خدمتيم.سرويس ها مديريت نشده اند و ميتونيد لايت اسپيد و بقيه ي كانفيگ ها هم خودتون انجام بدين

1eng.ir
December 13th, 2010, 17:06
مرد عمل نبود؟
تا شب صبر کن ببین چقدر آفر میریزه رو سرت :d
غیر از پیغام خصوصی و یاهو و ایمیل و ... :111:

پ.ن: مواظب باش (به توان 2) :دی

delta
December 13th, 2010, 17:15
تا شب صبر کن ببین چقدر آفر میریزه رو سرت :d
غیر از پیغام خصوصی و یاهو و ایمیل و ... :111:

پ.ن: مواظب باش (به توان 2) :دی

ممد من تا فردا هم منتظر جوابتم.. اگر ok نشه مجبورم برم جایی دیگه.. :-<

nimapendar
December 13th, 2010, 18:24
همه چیز حله غیر از لایت اسپید می تونم 1 هفته تست بدم سرعت و قدرت را ببینید اما وب سرورمون لایت اسپید نیست اپاچی هست

Warez-Host.IR
December 13th, 2010, 19:39
delta (http://www.webhostingtalk.ir/member/4168/) , جان من دارم با لایت اسپید ولی پنل دایرکت ادمین هست

amirizadi
December 13th, 2010, 20:17
در خدمتم
25000