PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد پارک علم و فناوری

gigabyte2052
January 21st, 2017, 17:04
سلام دوستان خسته نباشید من چند سوال برام ایجاد شده تمایل داشتم بپرسم

1-اصلا پارک علم و فناوری چی هست و چرا هستش
2-تفاوت پارک های علم و فناوری با شتاب دهند های خصوصی (اواتک و ...) چیست؟
3- فقط به صورت شرکت میشه وارد پارک شد؟
4- شرکت از خارج از مجموعه پارک میشه دانش بنیان بشه یا فقط شرکت های درون پارک؟
5-در مقابل خدماتی که میدن چه چیزی طلب میکنن؟
6-پارک ها برای چه کسانی توصیه میشه؟ و براشون مناسبه
7-ایا فقط ایده های خاص رو جذب میکنن یا ....؟
8-اگر در ابتدا درون پارک باشید امکان داره بعدا خارج شیم؟
9-فضای که ازش صحبت میکنن ایا اختصاصی یا شراکتی؟ و موقت

ممنون

Kian
January 22nd, 2017, 13:11
http://techpark.ir/content.php?pagename=FAQ

1- پارك فناوري چيست؟پارک فناوری محیطی است از لحاظ فیزیکی با کیفیت بالا و پارک مانند که واحدهای تحقیقاتی خصوصی و یا وابسته به سازمانها و صنایع در آن مستقر شده و تحت پوشش و حمایت قرار می گیرند تا به خلاقیت و نوآوری بپردازند. آنها از مزایای نزدیکی به منابع مهم سرمایه معنوی، زیرساختهای مناسب و سیاستهای راهنمایی کننده بهره مند بوده و موجبات تعامل، توسعه فناوری و رشد اقتصادی را فراهم می آورند.
.................................................. ....

http://pgstp.ir/page/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86+%D9%88+%D8%A2 %D8%A6%DB%8C%D9%86%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%8 7%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B9%D9%85%D9%88%D9 %85%DB%8C

http://daneshbonyan.isti.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=2&fkeyid=&siteid=2&pageid=186&siteid=2

AMIRsaya2
January 22nd, 2017, 22:36
وارد شدن که الکی بگید یکی از دوستان داخل فلان جاست و برید اما اگر وارد ساختمان ها بشید یا مشکوک بشن ....

گرفتن شرکت آنجا به این سادگی نیست,اول باید شرکت داشته باشید + سابقه کار + درخواست میدهید میان چک میکنن مورد تایید بود اجازه میدن که دفتر انتقال بدید

شرکت های آنجا دو دسته هستند,شرکت های بزرگ و معروف با سرمایه انسانی و مالی کلان

و شرکت های باسابقه ولی کوچک ,شرکت های بزرگ که مشخص هست ,یه قسمتی هم داره که واحد های تجاری داره و شرک های کوچک میرن آنجا

اینترنت خیلی خوبی داره,میتوانید کنفرانس و.. بزارید,پارتنر های خوبی داشته باشید

و اینکه خیر جذب عمومی هست اما اگر تایید بشوید.

BGN13
January 24th, 2017, 17:43
سلام دوست عزیز
کلیت رو دوستان فرمودن که پارک چی هست و چیکار میکنه
منتها من فقط یه مساله رو میخواستم خدمتت بگم.
من توی پارک دو تا استان بودم.
تهران و یزد.
و سالها توی هردو فعالیت کردم.
اگر هیچ آشنایی با پارک نداری و هیچ نوع تجربه وارد پارک نشو.
پارک میتونه بهت خیلی کمک کنه و هم میتونه خیلی بهت ضرر بزنه.
بیشتر از این رو نمیتونم در موردش حرف بزنم چون توی فضای عمومی نمیشه هر حرفی رو زد.
اگر شرکت داری یا میخوای شرکت تاسیس کنی خارج از پارک کار کنی به نظرم بهتر هست.
با تشکر

gigabyte2052
January 24th, 2017, 17:59
سلام دوست عزیز
کلیت رو دوستان فرمودن که پارک چی هست و چیکار میکنه
منتها من فقط یه مساله رو میخواستم خدمتت بگم.
من توی پارک دو تا استان بودم.
تهران و یزد.
و سالها توی هردو فعالیت کردم.
اگر هیچ آشنایی با پارک نداری و هیچ نوع تجربه وارد پارک نشو.
پارک میتونه بهت خیلی کمک کنه و هم میتونه خیلی بهت ضرر بزنه.
بیشتر از این رو نمیتونم در موردش حرف بزنم چون توی فضای عمومی نمیشه هر حرفی رو زد.
اگر شرکت داری یا میخوای شرکت تاسیس کنی خارج از پارک کار کنی به نظرم بهتر هست.
با تشکر
ممنونم از راهنماییتون برای معافیت های مالیات ی که ارائه میدن بیشتر تمایل داشتم تو پارک باشم

شرکت های که خارج پارکن نمیتونن دانش بنیان بشن ؟

ممنون میشم اون مسایلی که گفتید اگه تمایل دارید به صورت خصوصی بهم اطلاع بدید

BGN13
January 24th, 2017, 18:04
آهان از اون لحاظ
خب این خودش یک مزیت هست منتها شما خارج از پارک هم میتونید با روش های مختلف از هزینه های مالیاتی تون کم کنید.
چرا دانش بنیان میتونید بشید البته خیلی راه باید برید تا دانش بنیان بشید.
حتی یه سمینار برگزار کرده بودن دوستان که آموزش بدن چطوری دانش بنیان بشن شرکت ها چون قواعد و اصول خاصی داره.
متاسفانه چون بنده کاربر تازه وارد محسوب میشم امکان ارسال پسغام خصوصی رو ندارم.
اگر شما میتونید بهم پیام بدید در خدمتتون هستم.

paradis
January 26th, 2017, 13:17
سلام
امروز تو یکی از کانالها این رو دیدم
شاید به دردتون بخوره

فراخوان پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی
(http://www.ictstartups.ir/fa/content/35276)
پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و صاحبان ایده برای استقرار در تهران فراخوان داد.
به اطلاع پژوهشگران، استادان دانشگاه، دانشجویان، شرکت‌های مهندسی، دانش‌بنیان و واحدهای فناور می‌رساند، نظر به اخذ مجوزهای لازم از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با هدف توسعه تجاری‌سازی، تسهیل فرایندهای کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش‌بنیان، راه‌اندازی شده است.
متقاضیان می‌توانند درخواست‌های خود همراه با مدارک مورد نظر را از طریق ثبت نام در سامانه ideacup.ir ارسال کنند تا تقاضاهای ارسالی، مورد بررسی قرار گرفته و در صورت ارزیابی مثبت، دعوت به مصاحبه به عمل آید. متقاضیان برای اطلاع بیشتر در این زمینه از طریق خطوط تلفن، می‌توانند با مسئول امور شرکت‌ها تماس حاصل کنند.

امکانات پارک
امکان استقرار در واحدهای اداری پارک دانشگاه آزاد در تهران و مراکز استان که علاوه بر آن مجموعه پارک دارای امکانات دیگر نظیر فضای اداری، سالن همایش، سالن جلسات تجاری، اینترنت و تلفن است.
مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی در طرح‌های منتخب
ارائه بسته‌های تشویقی و حمایت‌های مالی برای استقرار در دوره‌های پیش رشد در پارک و بیش از ۸۰ مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی
ارائه خدمات مشاوره‌ای تجاری‌سازی مانند فنی مهندسی، مالی، حسابداری، بازاریابی، برندسازی، صادرات، حقوقی، ثبت اختراع و جلب سرمایه گذار
واگذاری زمین و زیرساخت در پارک‌های استانی دانشگاه آزاد اسلامی
تسهیل و مشاوره در روند اخذ گواهی دانش‌بنیان
استفاده از بازار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی برای محصولات شرکت‌ها
حمایت‌های لازم برای استفاده از امکانات صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری
معرفی برای استفاده از معافیت‌های پارک‌های علم و فناوری مانند مالیاتی ، گمرکی و بیمه
امکان جذب در شتاب‌دهنده‌های تخصصی واحد‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی
شرکت در نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی و کمک در جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی
برگزاری دوره‌های تخصصی، آموزشی در حوزه تجاری‌سازی شامل بازاریابی، مالی، اداری، صادرات و تولید
استفاده از شبکه گسترده مربیان حرفه‌ای (منتورینگ) از استادان دانشگاه و صنعت داخل و خارج کشور
استفاده از ظرفیت واحدهای بین المللی دانشگاه آزاد برای ورود به بازار خارجی
استفاده از مزایای تفاهم‌نامه‌های همکاری با پارک‌های سایر کشورها، از جمله پارک skolkova کشور روسیه، پارک‌های کشور سوئد و سایر کشورهای طرف قرارداد

مدل‌های قرارداد برای استقرار در پارک یکی از انتخاب‌های زیر بر اساس توافق طرفین است:
مدل ۱ - به صورت شرکت در سود فروش محصولات (رویالیتی - بالاسری) به ازای فضای اداری و خدمات ارائه شده
مدل ۲- مشارکت در طرح‌ها و پروژه ها
مدل ۳- به صورت پرداخت اجاره بها و دریافت هزینه بابت خدمات ارائه شده
مدل ۴- به صورت ترکیبی از گزینه‌های بالا

اطلاعات تماس
آدرس: خیابان شریعتی – دوراهی قلهک – خیابان شهید پابرجا – بلوار آینه – نبش گل‌یخ غربی – پلاک ۱۶ – بال‌غربی – طبقه ۳
شماره تلفن: ۲۲۰۰۸۰۹۰ – ۲۲۰۰۸۰۹۱ – ۲۲۰۰۸۲۵۱
آدرس پست الکترونیکی: info@park.iau.ir
آدرس پایگاه اینترنتی برای ثبت نام متقاضیان ideacup.ir
آدرس پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری park.iau.ir
شناسه تلگرام پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی: satpark ۰۹۳۵۱۹۷۵۰۲۸