PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای پیدا کردن مشکل و رفع فیـــــ لــــتر!

3hdvd
January 21st, 2017, 14:46
سلام خدمت همه اساتید و دوستان گرامی

من یک سایت فروشگاهی دارم که عمده فعالیتم فروش فیلم بصورت dvd هست!

متاسفانه دوسال پیش برای نماد اقدام کردم و بنابر دلایلی بمن ندادن!

الان نزدیک 2 ماهه که هر چندروز فیـــ ل تـــر میشم! قبلا هم پیش میومد, اما حدود هر چندماه یکبار.

الان دنبال مطالبی هستم که از نظر ساماندهی نادرسته و باعث فیل ت ر شدن سایتم میشه.

اما دقیقا نمیدونم باید دنبال چه مطلب, نوشته یا مورد دیگه باشم و حذف کنم؟؟

راهی هست که بشه بطور دقیق و نسبتا سریعتر این موارد را بررسی کرد و از روی سایت حذف کنم؟

چون شنیدم برای اینکار بصورت خودکار اقدام میشه و کلماتی که در لیستشون هست را بررسی میکنن.
چطور میشه فهمید دقیقا چه کلمات یا مواردی نباید روی سایت باشه؟؟

ممنون از راهنمایی شما

kiava
January 21st, 2017, 17:21
سلام خدمت همه اساتید و دوستان گرامی

من یک سایت فروشگاهی دارم که عمده فعالیتم فروش فیلم بصورت dvd هست!

متاسفانه دوسال پیش برای نماد اقدام کردم و بنابر دلایلی بمن ندادن!

الان نزدیک 2 ماهه که هر چندروز فیـــ ل تـــر میشم! قبلا هم پیش میومد, اما حدود هر چندماه یکبار.

الان دنبال مطالبی هستم که از نظر ساماندهی نادرسته و باعث فیل ت ر شدن سایتم میشه.

اما دقیقا نمیدونم باید دنبال چه مطلب, نوشته یا مورد دیگه باشم و حذف کنم؟؟

راهی هست که بشه بطور دقیق و نسبتا سریعتر این موارد را بررسی کرد و از روی سایت حذف کنم؟

چون شنیدم برای اینکار بصورت خودکار اقدام میشه و کلماتی که در لیستشون هست را بررسی میکنن.
چطور میشه فهمید دقیقا چه کلمات یا مواردی نباید روی سایت باشه؟؟

ممنون از راهنمایی شما

فروش هرگونه dvd و اثار هنری باید مجوز از فرهنگ وزارت ارشاد داشته باشید ... بنابراین سایت شما تا هروقت تغییر بدید ***** میشه و مجوز نداشته باشید برخورد جدی میکنند

3hdvd
January 22nd, 2017, 04:02
فروش هرگونه dvd و اثار هنری باید مجوز از فرهنگ وزارت ارشاد داشته باشید ... بنابراین سایت شما تا هروقت تغییر بدید ***** میشه و مجوز نداشته باشید برخورد جدی میکنند

حرف شما کاملا صحیح. اما من شنیدم که فروش dvd و محصولات تصویری داخلی نیاز به مجوز داره!

اصلا من فیلمهای داخلی کار نمیکنم.
فقط فیلمهای خارجی.

البته اصل سوال من علت حساس شدن هست که روی سایت من پیدا کردن

وگرنه همه میدونن سایتهایی هستن که فروش یا دانلود فیلمهای آنچنانی دارن, اما مدتها میبینی آدرس (دامنه) شون تغییر نکرده و بدون مشکل فــیـل-تر دارن کار میکنن.

رو این حسابه که من فکر کردم شاید مطلب یا موردی جدیدا به سایتم اضافه کردم که حساس شدن!

AtrafNet
January 22nd, 2017, 07:17
سلام
البته ممکنه صرفاً محتوای شما به صورت سیستمی فـیلتر نشه چون من یادمه تو یکی از سایت های وردپرسیم افزونه آماره وردپرس رو که داشتم یه روز بخش Referral رو که چک میکردم می دیدیم خیلی ها از لینکی داخل سایت internet.ir وارد سایتم شدن این یعنی نشون میده که کمیته محترم فـیلترینگ اشخاصی رو داره که جدا از سیستمش دستی وارد سایت های با سابقه میشن و بررسی میکنن.جالب اینجاست که در لینک Referral که گفتم کوئری ها و بخش های خاصی وجود داشت که من به عنوان یه کاربر نمی تونستم به اون بخش های سایت internet.ir دسترسی داشته باشم.پس تا این جا نتیجه این شد که فـیلترینگ فقط سیستمی نیست.

درباره کلمات هم چندین سال پیش که فـیلترینگ تازه آمده بود تقریباً به تمامی کلمات غیراخلاقی و مستحجن حساس بود و حتی تو یه صفحه HTML ساده هم فقط یکی از اون کلمات رو می نوشتید سایتتون باز بود ولی اون صفحه خاص خودکار فـیلتر میشد اما الان طی حداقل 2 - 3 سال اخیر این فیـلترینگ حساس به کلمات حذف شده و از هر کلمه ای میشه استفاده کرد و فـیلتر نشد ولی من دقیق نمی دونم دیگه روش اجراییش چطوریه که تازه الان میگن هوشمند شده احتمالاً معیار های خیلی بیشتری به جز فقط کلمات زشت بررسی میشه تا از لازم به فـیلتر شدن سایت با خبر بشن ولی هر چی هست فکر نکنم مردم عادی مثل من و شما اطلاع داشته باشن.

3hdvd
January 23rd, 2017, 11:44
سلام
این یعنی نشون میده که کمیته محترم فـیلترینگ اشخاصی رو داره که جدا از سیستمش دستی وارد سایت های با سابقه میشن و بررسی میکنن.جالب اینجاست که در لینک Referral که گفتم کوئری ها و بخش های خاصی وجود داشت که من به عنوان یه کاربر نمی تونستم به اون بخش های سایت internet.ir دسترسی داشته باشم.پس تا این جا نتیجه این شد که فـیلترینگ فقط سیستمی نیست.

ممنون از راهنمایی شما.

منم هراز گاهی که چک کردم دیدم از internet.ir وارد شدن, البته خیلی به ندرت!

جالب اینجاست که من حدود 3 ساله این سایتو راه انداختم و یجورایی زیرمجموعه یه سایت بزرگتره که دقیقا مشابه هست!
اون فروشگاه اصلی بیشتر از 9 ساله فعالیت میکنه و تقریبا تو این 3 سال گذشته فقط 1 بار دامنه تغییر داده!

سیستم فروشگاهی من اپن کارته و برای سایت اصلی دیتالایف . بنظرتون چی باعث میشه که یکی مثل من هرماه 4 بار فیــــلتر میشم و اون دوستمون بیشتر از 2 ساله هیچ مشکلی نداشته؟؟

ضمنا, توضیحات و کلمات کلیدی سایتی که عرض کردم را چک کردم, خیلی بیشتر از کلمات حساس استفاده کرده!!!!

و باز جالبتر اینکه اون سایت معمولا در جستجوی گوگل در صفحه اوله و برای من بین 2 تا 5 جابجا میشه (بدلیل فــــلتـــرهای زیاد و تغییر آدرس)

بنظر من یا راه حلی داره که من نمیدونم یا تواین سازمان و بخش *****ینگ هم پارتی بازیه!

kiava
January 23rd, 2017, 12:16
ممنون از راهنمایی شما.

منم هراز گاهی که چک کردم دیدم از internet.ir وارد شدن, البته خیلی به ندرت!

جالب اینجاست که من حدود 3 ساله این سایتو راه انداختم و یجورایی زیرمجموعه یه سایت بزرگتره که دقیقا مشابه هست!
اون فروشگاه اصلی بیشتر از 9 ساله فعالیت میکنه و تقریبا تو این 3 سال گذشته فقط 1 بار دامنه تغییر داده!

سیستم فروشگاهی من اپن کارته و برای سایت اصلی دیتالایف . بنظرتون چی باعث میشه که یکی مثل من هرماه 4 بار فیــــلتر میشم و اون دوستمون بیشتر از 2 ساله هیچ مشکلی نداشته؟؟

ضمنا, توضیحات و کلمات کلیدی سایتی که عرض کردم را چک کردم, خیلی بیشتر از کلمات حساس استفاده کرده!!!!

و باز جالبتر اینکه اون سایت معمولا در جستجوی گوگل در صفحه اوله و برای من بین 2 تا 5 جابجا میشه (بدلیل فــــلتـــرهای زیاد و تغییر آدرس)

بنظر من یا راه حلی داره که من نمیدونم یا تواین سازمان و بخش *****ینگ هم پارتی بازیه!

بهترین کار این هست زنگ بزنید و از خودشون بپرسید راهنماییتون میکنند و اگر مشکلی توی کپی رایت یا هرچیزی باشه بهتون اعلام میکنند

3hdvd
January 24th, 2017, 22:49
بهترین کار این هست زنگ بزنید و از خودشون بپرسید راهنماییتون میکنند و اگر مشکلی توی کپی رایت یا هرچیزی باشه بهتون اعلام میکنند

به کجا زنگ بزنم؟ اداره فیــــلتــرینگ؟؟

حقیقتش اینه میترسم یجورایی وضع برای خودم بدتر کنم.
یا اگه سوالاتی که اینجا مطرح کردم از اونا بپرسم, یموقع برای اون سایت بد بشه و ناخواسته نون بری کنم.

بهرحال ممنون از راهنمایی شما :53:

zigma4000
January 25th, 2017, 11:00
اگر خیلی سریع ***** میکننداحتمال زیاد گزارش میشید. یعنی شخصی یا اشخاصی وب سایت شما رو دائم گزارش میکنند و وب سایت شما سریع ***** میشه. نیاز نیست تماس بگیرید اکر در ساماندهی ثبت کنید خودشون لینک هایی که از نظرشون مشکل داره براتون ارسال میکنند که حذف کنید و اگر نکنید ***** میشین. البته دیده شده وب سایت های ثبت شده بدون اخطار ***** شدند.