PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور سایتی که به قیمت ابروی سینمای ایران تمام شد ⛔️

Netfollower
January 21st, 2017, 01:25
عرض ادب

این مطلب به این سایت به شدت مربوط است. بنده که در زمینه هاستینگ واقعا اطلاعات زیادی ندارم اما واقعا خجالت اور است که
سایتی که بلیط فیلم های جشنواره فجر را میفروشد در اولین روز فعالیتش دان و از دسترس خارج شود !!!!!
دلیل این اتفاق استقبال بی نظیر مردم اعلام شده !
حالا دوست دارم اساتید در این باره نظر بدهند
بنده سوالی که دارم اینه مگر یک سرور اختصاصی با تمام امکانات و لایسنس و.... چقدر هزینه دارد که
چنین سایت مهمی بعد از گذشت 24 ساعت هنوز سایت دان است !!؟؟؟؟؟؟؟

حجم مراجعه مردم چقدر بوده نهایتا؟؟؟ سینما ها نهایتا 10000 ظرفیت نه اصلا میگوییم 100000 ظرفیت داشتند
برفرض میگیریم که
تمام این صد هزارنفر همزمان در کمتر از یکساعت به سایت برای خرید مراجعه کردند ایا دلیل موجهی برای دان شدن است؟؟؟؟؟؟

اینهمه هاستینگ معتبر داریم - اینهمه طراح وب مستعد که عمر و زندگیشونو اینجا گذاشتند اونوقت یک گروه تازه کار
که معلوم نیست از کجا امدند باید اینگونه ابروی وب ایران و مخصوصا هاستینگ - طراحی سایت رو ببرند؟؟؟؟؟؟

لطفا نظرات خود را با پیش بینی سرور یا هزینه در اینجا درج کنید !
این ابروریزی بزرگ را چگونه میتوان توجیه کرد؟

almandata
January 21st, 2017, 01:37
فرض کنیم در لحظه 10 هزار تا بازدید داشته باشه با یه سرور 200 هزار تومنی میشه رفعش کرد:دی

احتمال اینو میدم میخوان یه جوری بگن فروش بالاست که مردم هجوم ببرن بلیت بخرن یه جور تبلیغاته دیگه:دی

Netfollower
January 21st, 2017, 01:43
فرض کنیم در لحظه 10 هزار تا بازدید داشته باشه با یه سرور 200 هزار تومنی میشه رفعش کرد:دی

احتمال اینو میدم میخوان یه جوری بگن فروش بالاست که مردم هجوم ببرن بلیت بخرن یه جور تبلیغاته دیگه:دی

ایکاش مسئله این بود
اما قضیه اینه که کلا سایت داونه !!!
اونم بیش از 24 ساعت !

و خودشونم ذکر کردن گروهی که کارو انجام دادن تازه کار بودن !

farshid17
January 21st, 2017, 02:03
دوستان سايت دانشگاه ما داراي دو سرور اختصاصي مي باشد ازاد ته تهش 10 هزارنفر انلاين بشه در روز بااين حال دانشجو زمان بندي شده مثلا سال 92 اين موقع بياد ولي دوباره دان ميشه بخاطر تعداد درخواست به هاست اين مشكل هست براي همين بهتون ميگم اين شركت صد در صد سرور اختصاصي داشته

Club4fun
January 21st, 2017, 04:07
مشکل اینه که میخوان با هزینه کم پول زیاد دربیارن ، اگه یکم فکر کنن میفهمن که هزینه کردن ضرر نداره اتفاقا سود هم میاره ...

RoobinaServer
January 21st, 2017, 05:39
ایکاش مسئله این بود
اما قضیه اینه که کلا سایت داونه !!!
اونم بیش از 24 ساعت !

و خودشونم ذکر کردن گروهی که کارو انجام دادن تازه کار بودن !
مطمئن باشید آبرون وب ایران نرفته است بلکه آبروی خودشان رفته است مخصوصا با این توضیح خط آخر

اگر دنبال ارزانی نبودند طبیعتا به دنبال گروه تازه کار هم نمیرفتند - دیگر کمتر کسی در ایران برای کیفیت هزینه میکند ،بیشتر الان برای عدد و ارقام و رو هوا هزینه میکنند و دنبال ارزانی به شدت زیاد هم هستند و دیگر کیفیت ملاک نیست.

SixthElement
January 21st, 2017, 06:11
عرض ادب

این مطلب به این سایت به شدت مربوط است. بنده که در زمینه هاستینگ واقعا اطلاعات زیادی ندارم اما واقعا خجالت اور است که
سایتی که بلیط فیلم های جشنواره فجر را میفروشد در اولین روز فعالیتش دان و از دسترس خارج شود !!!!!
بنده سوالی که دارم اینه مگر یک سرور اختصاصی با تمام امکانات و لایسنس و.... چقدر هزینه دارد که

حجم مراجعه مردم چقدر بوده نهایتا؟؟؟ سینما ها نهایتا 10000 ظرفیت نه اصلا میگوییم 100000 ظرفیت داشتند
برفرض میگیریم که
تمام این صد هزارنفر همزمان در کمتر از یکساعت به سایت برای خرید مراجعه کردند ایا دلیل موجهی برای دان شدن است؟؟؟؟؟؟

اینهمه هاستینگ معتبر داریم - اینهمه طراح وب مستعد که عمر و زندگیشونو اینجا گذاشتند اونوقت یک گروه تازه کار
که معلوم نیست از کجا امدند باید اینگونه ابروی وب ایران و مخصوصا هاستینگ - طراحی سایت رو ببرند؟؟؟؟؟؟

سلام

سه سال پیش ما پیمانکار سایت جشنواره تاتر فجر بودیم. فقط میگیم کسانی که مثلاْ در حال مدیریت هستند قدر کلاغ از it درک ندارن و اصلاْ براشون مهم نیست این چیزا. کار رو انجام دادیم و با اینکه قرارداد هم داشتیم حتی مبلغ قرارداد رو به ما پرداخت نکردند. کلاْ بیشتر به جوک شبیهه این ماجرا

دل خوش سیری چند ...

Netfollower
January 21st, 2017, 11:44
حداقل بین 500میلیون تا 1 میلیارد درامد این جشنواره میتونه باشه

یعنی 500 هزارتومن یا 1 میلیون خیلی زیاده براش؟؟؟؟؟

sarwhost
January 21st, 2017, 12:02
شایدم زیر دی داس هست ؟

CaeZer
January 21st, 2017, 12:18
شایدم زیر دی داس هست ؟
سلام
اگر زیر دیداس بود به دلیل اینکه در داخل ایران هست سرور ها ایران اکسس میشد نه اینکه کلا از دسترس خارج بشه .

به نظرم باید این چنین جشنواره ها باید از انحصاری در بیاد و خصوصی بشه تا کیفیت این جشنواره ها بالا بیاد مثل جشنواره های جهانی مانند : VMA AmA Grammy Choice و دیگر جشنواره های جهانی و خارجی اصلا آدم تشویق میشه برای مشارکت ، ولی متاسفانه اینجا هر چیزی دست یکیه از نخ سیگار بگیر و برو بالا

iroo
January 21st, 2017, 16:19
فک نکنم این همه مراجعه کننده داشته باشند، و مطمئن باشید با یه هاست اشتراکی مشکلشون حل میشد!!!

viasky
January 21st, 2017, 16:32
تنها بک پاسخ به ذهن بنده رسید
این مورد در اولویت مسئولین مربوط نیست و اگر وب سایت در دسترس نیست مشکل بازدید کننده است و به اون عزیزان ربطی نداره
موفق باشید

Netfollower
January 21st, 2017, 18:15
فک نکنم این همه مراجعه کننده داشته باشند، و مطمئن باشید با یه هاست اشتراکی مشکلشون حل میشد!!!

احسنت
ناراحتی ما هم دقیقا از همین مسئلست
مردم هم درجریان نیستند
فکر میکنند بله استقبال شده و قضیه همینیه که دوستان میگند !

AtrafNet
January 21st, 2017, 18:23
احسنت
ناراحتی ما هم دقیقا از همین مسئلست
مردم هم درجریان نیستند
فکر میکنند بله استقبال شده و قضیه همینیه که دوستان میگند !

وقتی بعضی سایت های دولتی ما هنوز مشکل فقط با یا بدون www باز شدن دارن یا خیلی از جا هاشون خطای سیستمی ASP.Net میدن دیگه چه انتظاری دارید.
پدر من خودش بازنشسته نظامه و آمده بهم میگه چرا سایت بازنشستگی صفحه فلانش باز نمیشه اینترنت خراب شده زنگ بزن آسیاتک گفتم ببینم رفتم دیدم خطای سیستم ASP.Net هستش و هر وقت پدر من به عنوان یه بازنشسته نیاز به اون بخش سایت که تازه خودش در منو های سایت بهش لینک داده بود می خواست وارد بشه خطای ASP.Net میداد تا چند روز بعدش هم (به دلیل پیگیری پدرم) چک میکردم همچنان همون بود که بود تازه محتوای اکثر این سایت های دولتی سالی یه بار هم آپدیت نمیشه ولی مثلاً روی کارت ها و دفترچه ها و... کارکنان می نویسن انجام فلان کار و فلان کار و... در سایت فلان دات آی آر در صورتی که من نمی تونم به پدرم ثابت کنم بابا این مشکل از سایته و ربطی به من نداره که میگه تو بلد نیستی بذار فلانی بیاد بهش میگم برام بازش کنه :d

- - - Updated - - -

نکته جالب اینجاست که تلفنی زنگ زده به پشتیبانی اون بخش خانمه گفته سایت فقط تو مرورگر کروم بالا میاد منم گفتم بهش بگو کروم هم تست کردیم میگه نه باید اینترانت داشته باشی!!! به همین دلیل چند وقت بود تو ذهن پدر ما که چی بریم اینترانت بگیریم حالا من باید خودمو میکشتم که راضیش کنم اصلاً ربطی نداره /:)

delta
January 21st, 2017, 18:32
فکر نکنم دلیل دسترس خارج شدنش حمله یا سرور باشه..احتمالا به خاطر ماجرای پلاسکو هست.چون تو این شرایط فکر نکنم درست باشه بلیط جشنواره بفروشن! مخصوصا عزای عمومی!!

mozakhraf_ir
January 22nd, 2017, 02:19
عرض ادب

برفرض میگیریم که

آدرس سایتش چیه؟

ourweb
January 22nd, 2017, 04:03
به خیلی چیزها ربط داره که دان شده میتونه از اسکریپت شان باشه بخاطر درخواست های زیاد ! میتونه از کانفیگ نادرست باشه ! میتونه زیر حمله باشه ! یا اینکه واقعا هزینه نکردن برای سرور شان

seokaran.org
January 24th, 2017, 10:37
دو ریال نمیان خرج کنن برا سایتشون !!!!
انتظار دارن با کمترین کیفیت وب سایتی درامد زیادی کسب کنن !

host-net
January 24th, 2017, 10:41
مگه مرض دارن پول بی زبون رو بدن ماها؟ خودشون میخورن یک روزم قطعی طبیعی هست:76:
اگه به فکر ما ملت بودن حقوقاشون تنظیم بود
تا ***ی هست همینجوری میمونیم اشکالی هم نداره#-o

iranian-portal
January 24th, 2017, 12:43
جشنواره فیلم فجر؟!

اینم مثل جشنواره وب!!! یک عده کارگردان و فیلم نامه نویس نور چشمی میان، الکی تعریف و تمجید میشن!!! بارها و بارها چنین موضوعاتی در جشنواره های قبلی، از زبان بازیگران و... در مصاحبه ها بازگو شده!!

اگر ملت شریف، اینقدر خودجوش برای چنین جشنواره های بی کیفیت و دسته چندم، علاقه نشون ندن، شاید اوضاع فرق میکرد!