PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش ip یک سرور دیگر به عنوان ip میزبان

hoka
January 20th, 2017, 19:52
سلام دوستان

بنده دو سرور دارم

سرور اول من آلمان هست سرور دوم من آمریکا و سایت رو سرور دوم هست

نیاز دارم وقتی سایت لود میشه به جای آی پی میزبانی آمریکا آی پی آلمان در مرورگر نشون داده بشه ( یعنی در سرور آلمان هاست میزبانی شده )

آیا امکان پذیر هست ؟ ( به هر روشی مثل پراک-سی یا ... )

RealHAM
January 20th, 2017, 20:27
سلام

می توانید از Nginx یا Ha-P-r-o-x-y برای این کار استفاده کنید

hoka
January 20th, 2017, 22:24
سلام

می توانید از Nginx یا Ha-P-r-o-x-y برای این کار استفاده کنید

بیشتر توضیج میفرمایید ؟

RealHAM
January 20th, 2017, 22:43
بیشتر توضیج میفرمایید ؟

۱- روی سرور آلمان Nginx نصب کنید

۲- سایتتان را ReverseP-r-o-x-y کنید از طریق Nginx ، یعنی یک ویچرال هاست براش ایجاد کنید تا محتوا از طریق سرور آمریکا لود کند

۳- A رکوردهای دامنه را تغییر دهید

hoka
January 20th, 2017, 22:49
۱- روی سرور آلمان Nginx نصب کنید

۲- سایتتان را ReverseP-r-o-x-y کنید از طریق Nginx ، یعنی یک ویچرال هاست براش ایجاد کنید تا محتوا از طریق سرور آمریکا لود کند

۳- A رکوردهای دامنه را تغییر دهید

مرسی پاسخ عالی و دقیقتون برای معرفی این موضوع ( لود بالانسینگ در لینوکس )
. چیزی که در ویکی پدیا خوندم این بود که hapro-xy با منابع بسیار کم قادر هست تا 40 هزار بازدید در ثانیه رو بکشه !!! که به نظرم از nginx خیلی منابع کمتر استفاده بکنه

برای haprx آیا تنها نصب و کانفیگ خودش در یک سرور خام کفایت میکنه ؟ بدون اینکه سرویس دی ان اس و وب سرویس رو نصب کنیم ؟

RealHAM
January 20th, 2017, 23:00
مرسی پاسخ عالی و دقیقتون برای معرفی این موضوع ( لود بالانسینگ در لینوکس )
. چیزی که در ویکی پدیا خوندم این بود که hapro-xy با منابع بسیار کم قادر هست تا 40 هزار بازدید در ثانیه رو بکشه !!! که به نظرم از nginx خیلی منابع کمتر استفاده بکنه

برای haprx آیا تنها نصب و کانفیگ خودش در یک سرور خام کفایت میکنه ؟ بدون اینکه سرویس دی ان اس و وب سرویس رو نصب کنیم ؟

بله تنها نصبش کفایت می کند

hoka
January 20th, 2017, 23:12
بله تنها نصبش کفایت می کند

واقعا عالی هست . همین الان نصب کردم و فعال شد کاری که میخواستم . مرسی عزیز جان :x

RealHAM
January 21st, 2017, 08:19
واقعا عالی هست . همین الان نصب کردم و فعال شد کاری که میخواستم . مرسی عزیز جان :x

خلی هم عالی، موفق باشید