PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سایت شرکتی

MaX-1900
January 20th, 2017, 16:56
درود و وقت بخیر

دوستان بنده میخواستم یک سایت شرکتی راه اندازی کنم و قبلش خواستم بفهمم که

برای این قبیل سایت ها هاست لینوکس بهتر هست یا ویندوز؟ و اینکه بهترین سیستم مدیریت محتوا

برای اینکار کدوم هست؟حال از نظر امنیت هم لطفا توضیح بدید.

با تشکر

seokaran.org
January 20th, 2017, 17:18
به نظر من اختصاصی طراحی و کد نویسی بشه بهتره
لینوکس
وردپرس
استفاده کنید

persiancoder
January 20th, 2017, 18:12
هاست که قطعا لینوکس. اگر امنیت براتون مهمه و محدودیت هزینه ندارید سرور اختصاصی تهیه کنید و بسپارید به کانفیگ کار براتون امنیت رو تامین کنه.
اگر میخواهید مدیریت محتوای اختصاصی سفارش دهید حتما به زبان php باشد و اگر از سیستم های آماده قصد استفاده دارید وردپرس ایمن و کارآمدترین هست.

joomla2
January 20th, 2017, 19:04
سلام.
هاست لینوکس
و سیستم مدیریت محتوا جوملا & وردپرس هردو عالی هستند.

موفق باشید

MaX-1900
January 20th, 2017, 20:20
سپاس از راهنماییتون

میشه لطف کنید یک میزبان وب هاستینگ خوب چه از نظر قیمیت و کیفیت به بنده معرفی کنید.

من این دو مورد رو دارم،خوب هستند؟:webramz.com ... mihanwebhost.com

persiancoder
January 20th, 2017, 23:38
سپاس از راهنماییتون

میشه لطف کنید یک میزبان وب هاستینگ خوب چه از نظر قیمیت و کیفیت به بنده معرفی کنید.

من این دو مورد رو دارم،خوب هستند؟:webramz.com ... mihanwebhost.com

اینجا اکثر دوستان هاستینگ هستند یه سر به بخش فروش بزنید ...
اما شخصا تجربه خوبی با پشتیبانی میهن وب هاست ندارم

miladgh
January 21st, 2017, 00:07
بهترین گزینه وردپرس هست در صورتی که نمیخوایید هزینه زیادی کنید وگرنه اختصاصی طراحی کنید
هاست هم مهم نیست ویندوز یا لینوکس هر دو از php پشتیانی میکنند و مشکل نداری

بازم اگر مشکلی دارید میتونم تلفنی مشاورت بدم یا بپرس جوابت بدم
asakserver.com
@milad_ghiami
09125303638

persiancoder
January 21st, 2017, 00:15
بهترین گزینه وردپرس هست در صورتی که نمیخوایید هزینه زیادی کنید وگرنه اختصاصی طراحی کنید
هاست هم مهم نیست ویندوز یا لینوکس هر دو از php پشتیانی میکنند و مشکل نداری

بازم اگر مشکلی دارید میتونم تلفنی مشاورت بدم یا بپرس جوابت بدم
asakserver.com
@milad_ghiami
09125303638

شما امنیت ویندوز و لینوکس رو در یه سطح میبینی گرامی؟

almandata
January 21st, 2017, 00:22
ویندوز برای asp و اینا هستش

لینوکس برای php

اینطوری فکر کنم بهتر متوجه بشید

وردپرس خوبه

ولی برای شرکتی چون فقطم معرفی هستش html بهتر و راحتره

MaX-1900
January 21st, 2017, 15:53
ممنون از دوستان

یه سوال دیگه هم داشتم؛کنترل پنل لینوکس ایرانی دایرکت ادمین و لینوکس خارحی سی پنل هستش

ظاهرا طبق مطالبی که مطالعه کردم،سی پنل کاراییش بهتر و راحت تر هست،خب این وسط لینوکس ایرانی

با کنرل پنل سی پنل وجود داره یا کلا دایرگت ادمین هستش؟!

چون من در نظر دارم لینوکس ایرانی تهیه کنم حالا ممنون میشم دوستان طبق تجربه هاشون بنده رو راهنمایی کنن

که در کل لینوکس ایرانی بگیریم یا خارجی؟!

blueserver
January 21st, 2017, 16:01
سلام دوست عزیز ، کنترل پنل ها ، همه خارجی هستن ، cpanel , direct admin توسط شرکت های خارجی توسعه داده شده اند.
اگر کلمات و عبارات ایرانی در دایرکت ادمین مشاهده میکنید ، اینها دستکاری شده و فارسی شده هستند. در کل ایرانی نداریم.
سی پنل هم بخاطر ظاهر و یکسری امکانات و کاربرپسند بودن ، و پایداری بهتر ، در رتبه ی اول معمولا قرار میگیره و بعد دایرکت ادمین.

dkr.amir
January 21st, 2017, 16:10
با سلام. خب طبیعتا اگر هاست رو از داخل کشور دریافت کنید؛ سایت با سرعت بیشتری بارگذاری می شود.
اما در مورد کنترل پنل اکثر هاستینگ های ایرانی (تا جایی که من اطلاع دارم ) هاست ایران رو با کنترل پنل دایرکت ادمین عرضه می کنند. که هم منابع کمتری مصرف می کنه و هم کاربران تازه کار رو گیج نمی کنه. (بر خلاف سی پنل!! ) البته یکی از شرکت های هاستینگ رو می شناسم که هاست ایران رو با کنترل پنل سی پنل نیز می فروشد. نام نمی برم تا تبلیغات نشه.
8-} این نظر شخصی بنده بود :78:

persiancoder
January 21st, 2017, 23:18
ممنون از دوستان

یه سوال دیگه هم داشتم؛کنترل پنل لینوکس ایرانی دایرکت ادمین و لینوکس خارحی سی پنل هستش

ظاهرا طبق مطالبی که مطالعه کردم،سی پنل کاراییش بهتر و راحت تر هست،خب این وسط لینوکس ایرانی

با کنرل پنل سی پنل وجود داره یا کلا دایرگت ادمین هستش؟!

چون من در نظر دارم لینوکس ایرانی تهیه کنم حالا ممنون میشم دوستان طبق تجربه هاشون بنده رو راهنمایی کنن

که در کل لینوکس ایرانی بگیریم یا خارجی؟!

هاست ایرانی بگیرید پینگ پایین تری داره و بهتر هست.
کنترل پنل هم قطعا سی پنل. بعضی از شرکت های هاست ایران با کنترل پنل سی پنل هم دارند از اونها تهیه کنید.
اما بنظر اگر سرویس هاست ایران با کنترل پنل سی پنل پیدا نکردید همان هاست خارج مثلا آلمان یا فرانسه تهیه کنید با کنترل سی پنل.
سی پنل از هر نظر از دایرکت ادمین سر تر هست.