PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا برای قهرمانانمان دعا کنید ⛔️

Netfollower
January 19th, 2017, 16:39
عرض ادب

خجالت ندارد اگر بگویم وسط خیابان گریه کرده ام !

امروز صبح در پی اتش سوزی ساختمان پلاسکو - قهرمانان اتش نشانی کسبه و مردم را از انجا خارج

اما متاسفانه 20 تا 30 نفر از این مردان بزرگ متاسفانه در پی فروریختن ناگهانی ساختمان بزرگ پلاسکو

زیر اوار گیر کرده اند.....

از شما خواهش میکنم ... خواهش میکنم برای خودشان و خانواده هایشان دعا کنید....

کسانی که بی هیچ منتی برای نجات بقیه جانشان را فدا میکنند.....

این ها از نسل همان کسانی هستند که چند دهه قبل 8سال مقابل یک جنگ دست تنها ایستادند !!!

امروز هم با کمترین امکانات از جانشان مایه میگذارند

میدانم این تاپیک شاید کمی نامرتبط با موضوع باشد اما ما انسانیم نه؟ برای قهرمانانمان دعا کنید... زنده باشند....

psfa
January 19th, 2017, 16:41
عرض ادب

خجالت ندارد اگر بگویم وسط خیابان گریه کرده ام !

امروز صبح در پی اتش سوزی ساختمان پلاسکو - قهرمانان اتش نشانی کسبه و مردم را از انجا خارج

اما متاسفانه 20 تا 30 نفر از این مردان بزرگ متاسفانه در پی فروریختن ناگهانی ساختمان بزرگ پلاسکو

زیر اوار گیر کرده اند.....

از شما خواهش میکنم ... خواهش میکنم برای خودشان و خانواده هایشان دعا کنید....

کسانی که بی هیچ منتی برای نجات بقیه جانشان را فدا میکنند.....

این ها از نسل همان کسانی هستند که چند دهه قبل 8سال مقابل یک جنگ دست تنها ایستادند !!!

امروز هم با کمترین امکانات از جانشان مایه میگذارند

میدانم این تاپیک شاید کمی نامرتبط با موضوع باشد اما ما انسانیم نه؟ برای قهرمانانمان دعا کنید... زنده باشند....
نیازی به دعا کردن نیست
همین که ملت فهیم ایران جهت تصویر برداری برای شبکه های اجتماعی تجمع نکن و جلوی ورود نیرو های امداد رو نگیرن کار بزرگی کردن
دیگه دعا کردن پیش کش

dertgtr
January 19th, 2017, 16:43
پلاسکو از دیروز تا امروز :

https://faceit.ir/news/10694/%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D8%AA%20%D8%AA%D8%A7%D8%B 1%DB%8C%D8%AE%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9% 85%D8%A7%D9%86%20%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9 %88

black.p
January 19th, 2017, 17:07
واقعا جای تاسف داره همه ریختن اینجا که عکس بگیرن که چی بشه ؟ فیلم بگیرن که چی بشه 2 تا لایک و 4 تا کامنت بگیرن ؟! اخه این همه نفهمی تا کی ... مشکل ساز اصلی همین ملتن

34938

تسلیت به خانواده های آتش نشان های عزیزمون، خدا رحتمشون کنه

delta
January 19th, 2017, 17:49
واقعا جای تاسف داره همه ریختن اینجا که عکس بگیرن که چی بشه ؟ فیلم بگیرن که چی بشه 2 تا لایک و 4 تا کامنت بگیرن ؟! اخه این همه نفهمی تا کی ... مشکل ساز اصلی همین ملتن

34938

تسلیت به خانواده های آتش نشان های عزیزمون، خدا رحتمشون کنه

خود شما این عکسو از کجا اوردی گذاشتی که داری به بقیه توهین میکنی؟ از تلویزیون گرفتی؟ همین عکسی رو که گذاشتی رو یکی از همین نفهما گرفته! شاید این نفهما نبودن من خودم و شما نمیفهمدیم ساختمان اتیش گرفته و ریخته..این همه ملت فکر میکنی از کجا فهمیدن ساختمون ریخته و ابراز همدردی و کمک کردن؟ پایه شبکه یک و دو 100 درصد ننشستند!! تقریبا میشه گفت 70 درصدشون بیشتر از شبکه های اجتماعی خبرها رو دنبال کردند و فهمیدن!!
عکس برداری و انتقال خبر تمام دنیا الان مرسومه.نیازی نیست به ملت خودمون توهین کنیم..فرهنگ سازی ربطی به عکس گرفتن و فیلم گرفتن نداره.. میشه فرهنگ سازی کرد به موقع کمک کرد..به موقع عکس و فیلم هم گرفت..وگرنه به تمامی خبرنگارا و گزارشگرا باید بگیم نفهم!
انشالا تعداد کشته ها کمتر باشه و ما هم به خانواده اتش نشانها تسلیت میگیم.

OmidX
January 19th, 2017, 17:57
عکس برداری و انتقال خبر تمام دنیا الان مرسومه.نیازی نیست به ملت خودمون توهین کنیم..فرهنگ سازی ربطی به عکس گرفتن و فیلم گرفتن نداره.. میشه فرهنگ سازی کرد به موقع کمک کرد..به موقع عکس و فیلم هم گرفت..وگرنه به تمامی خبرنگارا و گزارشگرا باید بگیم نفهم!

خیلی راحت ماست مالی کردید رفت ، این جمعیت الاف و بیکار ، ک دنبال هیجان و سلفی گرفتن هستن رو شما ب کمک رسان تشبیه میکنید ؟؟؟؟ خب نمونه ای از کمک هاشون رو بزارید ببینیم ، اول من میزارم :

http://up.vbiran.ir/uploads/4992148483601538592_twfarsi.jpg

این عکس ها رو هم توجیح کنید لطفا"

dertgtr
January 19th, 2017, 17:59
این عکس ها رو هم توجیح کنید لطفا" :

http://up.vbiran.ir/uploads/4992148483601538592_twfarsi.jpg
خوب خودش نوشته خخخخ

cheapmizban
January 19th, 2017, 18:02
خود شما این عکسو از کجا اوردی گذاشتی که داری به بقیه توهین میکنی؟ از تلویزیون گرفتی؟ همین عکسی رو که گذاشتی رو یکی از همین نفهما گرفته! شاید این نفهما نبودن من خودم و شما نمیفهمدیم ساختمان اتیش گرفته و ریخته..این همه ملت فکر میکنی از کجا فهمیدن ساختمون ریخته و ابراز همدردی و کمک کردن؟ پایه شبکه یک و دو 100 درصد ننشستند!! تقریبا میشه گفت 70 درصدشون بیشتر از شبکه های اجتماعی خبرها رو دنبال کردند و فهمیدن!!
سلام
بهتر است اینگونه اتفاقات از طریق صدا و سیما و رسانه های رسمی دنبال شود تا اینکه هرکس یک عکسی بگیرد و زیر آن چیزی بنویسد .
نمیدانم چرا این افراد بجای دعا کردن به فکر عکس گرفتن هستن؛ حداقل نشان میدهد این افراد ذره ای انسانیت ندارند.

OmidX
January 19th, 2017, 18:06
از صبح تا الان هزار مدل اخبار و داستان در شبکه های اجتماعی پخش شده ، جالب هست ک یکسری شون مقصر رو هم پیدا کردن و ریختن تو پیج اینستاش و شروع ب فحاشی کردن !!

الان شما با هر کس درباره این موضوع صحبت کنی ، طبق معمول همیشه انگار داری با یک تئورسین مسائل سیاسی ~ اجتماعی صحبت میکنی ! (حالا طرف دیپلم هم نداره !!!)

واقعا زشت و نشونه ی بی فرهنگی مطلق ه ، طرف ب خاطر انجام وظیفه فوت شده ، بعد یکسری آدم نفهم مشغول سلفی گرفتن با شرایط موجود ن.

alirad
January 19th, 2017, 18:09
delta شما همیشه نظرات مفید میذاری و من استفاده میکنم
اما این بار نه.شما چه جوری اون همه جمعیت که راهو بستن و امدادرسانیو سخت کردن رو توجیه میکنی؟یعنی همه اینا خبرنگار شدن؟10 نفر فیلم میگرفتن حرف شما درست بود.نه اینکه 1000 نفر باهم مسابقه گذاشتن کی بهتر فیلم بگیره
امیدوارم افراد زیر آوار بیشتری زنده بمونن و تسلیت به کشته شدگان

almandata
January 19th, 2017, 18:14
http://up.setaresharghi.ir/images/xw8s1yww31t0f43sxum1.jpg

من در جریان نیستم !

ولی جامعه از بس ............ جوانا مجبورن به این چیزا دلخوش کنن و شده هیجان براشون :|

ali1150
January 19th, 2017, 18:17
یعنی رو چه حساب واقعا این همه ادم فیلم میگیرن با عقل جور در نمیاد هر چی فکر میکنم :-|

black.p
January 19th, 2017, 19:48

دوست عزیز منظور من این ملتی هستن که اومدن فیلم و عکس میگیرن،بعضی ها هم که هیچی دیگه اومدن سلفی بازی !
اتفاقا بنده خودم هم صبح از طریق کانال گیزمیز باخبر شدم،وظیفه کیه که بیاد این خبرا رو پوشش بده ؟ وظیفه کیه عکس تهیه کنه ؟ وظیفه کیه فیلم بگیره از خود حادثه و حاشیه هاش ؟ معلومه مسولین رسانه و خبرنگارا.ملت نیان تو صحنه عکس و فیلم نگیرن دست به دست نشه ، هیش کی نمیفهمه چی شده ؟
به قول شما همه پای تلویزیون ننشتند،اما همین تصاویر و فیلم ها هم میتونه به دست عکاسا و خبرنگارا تو شبکه های اجتماعی پخش بشه ! نیازی به حضور مردم نیست.
شما یه نمونه مثال بزن که این ملت موقع یه حادثه ای به دنبال عکس و سلفی ننداختن نباشن !
البته عده ای هم هستند که الان شنیدم رفتن خون بدن ، اینجور مردمی هم داریم.

ldda company
January 19th, 2017, 20:12
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که در این تاپیک با حادثه پلاسکو ابزار همدردی کردن . منم امروز به نوبه خودم این وقوع این اتفاق و پیش آمد هاشو به مردم ایران زمین و همچنین جامعه آتش نشانان کشور ، تسلیت عرض میکنم .
امروز کاری از دستم بر نمیومد جز اینکه اشک بریزم تا حداقل اینطوری بتونم کمی قلب نا آرام خودم رو تسکین بدم . خداوند خودش به بازماندگانشون صبر و شکیبایی عنایت کنه . و در نهایت متاسفم برای قشر نالایق و مفت خوری که اونقدر به فکر چپاول سرمایه های این مرز و بوم و پر کردن جیب پر از پول خودشون هستن که ، دیگه بودجه ای باقی نمونده که 4 تا تجهیزات مناسب و مدرن برای چنین زمان هایی خریداری و تدارک دیده بشه تا در شهری مثل تهران و برای وقوع چنین حادثه ای ، آماده به کار باشه .

#تسلیت

delta
January 20th, 2017, 01:31
delta شما همیشه نظرات مفید میذاری و من استفاده میکنم
اما این بار نه.شما چه جوری اون همه جمعیت که راهو بستن و امدادرسانیو سخت کردن رو توجیه میکنی؟یعنی همه اینا خبرنگار شدن؟10 نفر فیلم میگرفتن حرف شما درست بود.نه اینکه 1000 نفر باهم مسابقه گذاشتن کی بهتر فیلم بگیره
امیدوارم افراد زیر آوار بیشتری زنده بمونن و تسلیت به کشته شدگان

متاسفانه شما فقط اول حرفای منو دیدید..لطفا توجه بیشتری کنید به نوشتم..فرهنگ سازی!! مردم بریزن عکس و فیلم بگیرن از یک واقعه ایا نادانی مردم رو میرسونه؟ اتفاقا اگر نادان بودند فقط میموندن تماشا میکردن نه اینکه گوشی در بیارن فیلم بگیرن که بفرستن تو شبکه های مجازی!!
مردم جامعه ما بسیار با فهم هستند.بسیار فهیم هستند.بسیار باهوش هستند..اما وقتی تو یک کاری نظمی نباشه,قانونی نباشه,اطلاع رسانی نباشه باهوشترین ها هم اشتباهات فاجعه امیزی میکنند.
ساختمونی که اتیش گرفته مردم چرا رفتند توش دارند دور میزنن هنوز؟فیلمشو من دیدم طرف داخل ساختمونه کلی مردم دارن میگردن و فیلم میگیرن از بالا که در حال سوختنه!!یعنی کسی تا به حال بهشون نگفته عزیز من یک ساختمون یا خونه در حال سوختن خطر ریزش لحظه ای داره بیخیال مال دنیا شو بزن به چاک!!
شما چه قدر اطلاع رسانی راجب انواع حوادث تو کانالها و شبکه های اجتماعی و تلویزیون دیدید؟ چه قدر تا به حال شده این طور اموزش ها رو به مردم بدند؟ چه قدر فرهنگ سازی شده راجب مردم ما؟ تا بوده تلویزیون رو روشن میکنی 1 ساعت سوریه رو نشون میده بعد 2 ساعت تشییع جنازه یه فلسطینی رو !! و هر خبری که ربطی اصلا به ما نداره...
میمونیم حادثه رخ میده بعد تازه میفهمیم چه بلایی سرمون امده..تو این حادثه همه فکر مقصرن..یکی نیست بگه بابا کی مجوز داده یه ساختمون 50 ساله به ان عظمتی هنوزم مرکز خرید باشه و تخریب نشه!!کدوم عقل میگه ساختمون ها کهنه مرکز خرید بشن؟ این اولیش نیست اخریشم نخواهد بود..نه فرهنگ سازی میشه نه عمل پس بایدم منتظر اینجور حوادث باید باشم!!تو همچین وضعیتی بزار مردم خوش باشن فیلم بگیرن..مهمه مگه؟

Netfollower
January 20th, 2017, 01:49
دوستان درکتون نمیکنم
نه نمیتونم درکتون کنم
من اصلا نمیفهممتون
هموطناتون یه عده قهرمان زیر اوارن
هنوز زندن
یک عده که اینجا دارن باهم بحث میکنند !!!!!!!!
یک عده که دارن متن جانسوز جانگداز میزنن که نشون بدن خیلی پرفکتن
یک عده... هم تجمع کردن داذن فیلم میگیرن یادگاری بمونه !!!!!!!!!1
یه عده که وقیحانه نگران خسارت و جیب فلانن

داریم کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا به جای این کارها دعا کنید
هنوز نه کسیو از زیر اوار بیرون اوردند نه امار تلفات رسمی دادند
خواهش میکنم دعا کنید
واقعا دعا کنید
پیام جانسوز وجانگداز و لاکچری اینجا و اینستا و فلان کمکی بهشون نمیکنه

iraniam2000
January 20th, 2017, 01:51
متاسفانه شما فقط اول حرفای منو دیدید..لطفا توجه بیشتری کنید به نوشتم..فرهنگ سازی!! مردم بریزن عکس و فیلم بگیرن از یک واقعه ایا نادانی مردم رو میرسونه؟ اتفاقا اگر نادان بودند فقط میموندن تماشا میکردن نه اینکه گوشی در بیارن فیلم بگیرن که بفرستن تو شبکه های مجازی!!
مردم جامعه ما بسیار با فهم هستند.بسیار فهیم هستند.بسیار باهوش هستند..اما وقتی تو یک کاری نظمی نباشه,قانونی نباشه,اطلاع رسانی نباشه باهوشترین ها هم اشتباهات فاجعه امیزی میکنند.
ساختمونی که اتیش گرفته مردم چرا رفتند توش دارند دور میزنن هنوز؟فیلمشو من دیدم طرف داخل ساختمونه کلی مردم دارن میگردن و فیلم میگیرن از بالا که در حال سوختنه!!یعنی کسی تا به حال بهشون نگفته عزیز من یک ساختمون یا خونه در حال سوختن خطر ریزش لحظه ای داره بیخیال مال دنیا شو بزن به چاک!!
شما چه قدر اطلاع رسانی راجب انواع حوادث تو کانالها و شبکه های اجتماعی و تلویزیون دیدید؟ چه قدر تا به حال شده این طور اموزش ها رو به مردم بدند؟ چه قدر فرهنگ سازی شده راجب مردم ما؟ تا بوده تلویزیون رو روشن میکنی 1 ساعت سوریه رو نشون میده بعد 2 ساعت تشییع جنازه یه فلسطینی رو !! و هر خبری که ربطی اصلا به ما نداره...
میمونیم حادثه رخ میده بعد تازه میفهمیم چه بلایی سرمون امده..تو این حادثه همه فکر مقصرن..یکی نیست بگه بابا کی مجوز داده یه ساختمون 50 ساله به ان عظمتی هنوزم مرکز خرید باشه و تخریب نشه!!کدوم عقل میگه ساختمون ها کهنه مرکز خرید بشن؟ این اولیش نیست اخریشم نخواهد بود..نه فرهنگ سازی میشه نه عمل پس بایدم منتظر اینجور حوادث باید باشم!!تو همچین وضعیتی بزار مردم خوش باشن فیلم بگیرن..مهمه مگه؟

http://up.worldup.ir/do.php?imgf=photo-2017-01-20-01-37-55.jpg (http://up.worldup.ir/)

درود
دوست عزیز شما چرا داد و هوار میزنی ؟! مگر تو این مملکت خبرنگار و خبرگزاری نیست که هر کی یک دوربین و گوشی گرفته افتاده تو خیابان و شده خبرنگار خود خوانده ؟ مگه خبرنگاری کشک و هر کسی مجازه خبرنگاری کنه ؟
اولا این مسئولان از بین همین مردم با فرهنگ و با شعور انتخاب شدن
دوما همین مردم باشعور ، دانا ، عاقل و با فرهنگ کسایی را سر کار گذاشتن که بودجه آتش نشانی را خرج جنگ تو 50 کشور دارند میکنند و تو تمام دنیا برای ساختمان های بلند در هنگام آتش سوزی از راه هوا وارد عمل میشن ولی تو ایران کو امکانات ....

سال گذشته از محل عوارض شهرداری باید ۱۴۰میلیارد در اختیار آتشنشانی قرار می‌گرفت که تنها ۲۵میلیارد پرداخت شد

در آخر خدمت شما بخشی از قوانین کشور آلمان را در هنگام حوادث میگم تا بدانید این افرادی که امروز باعث اختلال در کمک رسانی و اطفاء حریق شدن ، اینها که با خودخواهی خود باعث شدن پدری نتونه امشب راهی خانه اش بشه و فرزندی فردا اولین جمعه بی پدرش را تجربه کنه تو خیلی جاها مجرم هستن ...

اگر راننده‌ای در آلمان راه را برای خودروهای امدادی باز نکند، مسئول اتفاقاتی است که پیش می‌آید.

اگر مسير حركت خودروهای امدادى را مسدود كنيد سر و كارتان با دادستان و دادگاه عالى ست؛ حتی ممکن است به جرم جرح یا قتل بازداشت شوید.

بى توجهى به آژير و اخطار خودروهاى امدادى در صورت نداشتن صدمه جانى جريمه نقدى تا ١٠٠٠ یورو به همراه دارد.

در بعضی موارد انسداد راه مامورين امداد و نجات يا وسايل نقليه تا پنج سال زندان به همراه دارد.

اگر بخاطر این اقدام مشکلی برای افراد حادثه پیش بیاید، در صورت گزارش پزشک و یا شهادت مامورين امدادى، فرد با اتهام اقدام به جرح و یا حتی قتل شبه عمد رو به رو است.

همچنین گرفتن عكس و فيلم از مجروحين پيگرد قانونى دارد و در مواردى یک سال زندان نیز به همراه دارد

- - - Updated - - -

لطفا به جای این کارها دعا کنید
هنوز نه کسیو از زیر اوار بیرون اوردند نه امار تلفات رسمی دادند
خواهش میکنم دعا کنید
واقعا دعا کنید
پیام جانسوز وجانگداز و لاکچری اینجا و اینستا و فلان کمکی بهشون نمیکنه

ببخشید با دعا مشکل حل میشه ؟ من 700 کیلومتر با تهرن فاصلهخ دارم ولی وظیفه ما اتفاقا به نظر من بحث هست و اینکه از مسئولان پاسخ بخوایم و اینجا بحث کنیم که چه کار میشه کرد از این فلاکت و بدبختی نجات پیدا کنیم و چرا عده ای امروز به خاطر بی لیاقتی یک عده مسئول و برخی عوامل دیگه کشته شدن ؟
باید ببینیم وظیفه ما چیه در اینجور مواقع ؟ باید ببینیم وظیفه مسئولان چی بوده و در آینده چی هست ؟ هر چند تو این کشور انتخابات یعنی کشک ولی خوب چاره ای نیست و باید به مسئولان نالایق اگر از دستمان برمیاد رای ندیم
در مورد دعا کردن هم نکته که نظر بنده هست را عرض میکنم

ﻧﺰﺩﯾﮏ 38 ﺳﺎﻟﻪ ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺭ ﺩﻋﺎ ﻭ ﻋﺰﺍ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﻧﺎﻟﻪ ﻭ ﻧﻔﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﯾﻢ
8 ﺳﺎﻝ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺩﻧﯿﺎ ﺟﻨﮕﯿﺪﯾﻢ
10 ﺳﺎﻟﻪ ﺩﺭ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﺍﺯ ﻧﺎﺧﻨﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻭﯼ
ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻭ ﺍﯾﺪﺯ ﻭ ﺯﮔﯿﻞ ﻫﺴﺘﯿﻢ
ﭼﻪ ﺣﮑﻤﺘﯽهستش که ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻫﻤﮥ ﺩﻧﯿﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ
ﻣﯿﮑﻨﻦ ؟
ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻗﻄﺐ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﯿﺸﻪ
ﺩﺑﯽ ﻻﺱ ﻭﮔﺎﺱ ﺁﺳﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ
ﮐﺮﻩ ﺟﻨﻮﺑﯽ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﺍ ﻣﺎﻝ خودش ﻣﯿﮑﻨﻪ
ﻗﻄﺮ ﺛﺮﻭﺗﻤﻨﺪ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺸﻪ ..............
ﻣﺎ ﺍﺯ ﺳﻮﻣﺎﻟﯽ ﻭ ﺑﻨﮕﻼﺩﺵ ﻓﻘﯿﺮ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﯿﻢ
ﺗﻮ ﺻﻒ ﺳﺒﺪ ﮐﺎﻻ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻣﯿﻤﯿﺮند
ﯾﻪ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﻣﺎ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﯿﺴﺖ
ﯾﺎ ﺩﻋﺎ ﻫﺎ ﺭو ﻋﻮﺿﯽ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ
ﯾﺎ ﺩﻋﺎﯼ ﻋﻮﺿﯽ میخونیم
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ
ﯾﺎ ﺑﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﯿﻢ
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﯽ ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻣﻮﻥ ﺩﻋﺎ ﻣﯿﺨﻮﻧﻦ
ﯾﺎ ﻋﻮﺿﻤﻮﻥ ﮐﺮﺩﻥ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺩﻋﺎ ﺑﺨﻮﻧﯿﻢ
یا جای عوضی زندگی میکنیم

Hi Data
January 20th, 2017, 10:04
سلام.

اولا اینکه یه سری دوستان کلا دنبال این هستن تا سریع یه مشکل بوجود میاد سیاسیش کنن یا ضد دینی. امثالش تو اینستاگرام و این پست دیده شد: (نمیدونم پول برای ضریح داریم برای فلان کار نداریم و اینهمه مرگ بر آمریکا گفتیم و ...). اینها تکلیفشون مشخصه با اینها کاری ندارم...

و اما اینکه دعا اثر گذار هست یا نه؟! اینجا دو مورد بوجود میاد، یک اینکه هیچ کاری نکنیم و بنشینیم و فقط دعا کنیم... بله به جایی نمیره... اما الان اینطور نیست، آتش نشانان با زحمت دارن کار میکنن... خب حقشون نیست براشون دعا بشه؟ (و جواب یه سری ها که بالا مشخص کردم نه هست...)

سوم اینکه مرگ بر آمریکا رو کسی به ملت ایران یاد نداد.... از غیرت تک تک مردم بر علیه انگلیس و آمریکاست که می گویند مرگ بر... و باز اون دوستان بالا که مشخص کردم متوجه نمیشن یا نمیخوان بشن ....

والسلام و علیکم.

التماس تفکر.

Netfollower
January 20th, 2017, 12:55
دیروز پیگیر خبر ها بودم که گفتند "بهنام میرزاخانی" با 70 درصد سوختگی بستری شده
امروز شهید شد...
اولین شهید این واقعه....
برای شادی روحشون فاتحه...

saeed1988m
January 20th, 2017, 13:02
خدا رحمت کنه هر کسی که در این اتفاق فوت کرده همچنین برای بقیه بازماندگان سلامتی و صبر از خدا میخوام
چه میشه گفت واقعا همیشه وقتی اتفاق افتاده به فکر میوفتیم هر چند بازم بعد یه مدت این به فکر افتادن هم از یاد میره و مجدد همین هست
فقط باید برای این آتش نشان های قهرمان که واقعا قهرمان هستند امیدواریم که سالم و سلامت باشن ولی ...
فاتحه و طلب بخشش و رحمت از خدا بکنیم و صبر و شکیبایی برا خانوادهاشون که خدا میدونه چقدر در فشار هستند الان
درود بر شرافت این قهرمانان
فعلا 3 تن از این عزیزان شهید شدن

Club4fun
January 21st, 2017, 04:08
خدا رحمتشون کنه
انگار 5 تا جسد دیگه هم درآوردن از زیر آوار واقعا خدا به خانواده هاشون صبر بده ...

auuob
January 21st, 2017, 07:32
^

تایید نشده هنوز.

در حال حاضر ، پیکر دو عزیز را از ساختمان خارج کردند و یک عزیز دیگر که به علت سوختگی زیاد به شهادت رسیدند.
سر جمع تاکنون : 3شهید

-------------------------------------------------------------------

#فارس_نیوز

04:00/ بعد از اتمام استفاده از دستگاه زنده یاب مجدد امدادگران مشغول فعالیت آواربرداری شدند
03:45/ دستگاه زنده یاب زنده بودن حدود 4 نفر را نشان می‌دهد/ خوشحالی میان امدادگران موج می‌زند
03:35/ پلاسکو در سکوت کامل فرو رفت/ دستگاههای امدادی خاموش شدند/ کسی صدایی نمی‌زند/ تمام ماشین ها خاموش شدند.به نظر می‌رسد مسئولان امدادی در حال استفاده از دستگاه‌های زنده یاب هستند

^
خبر بالا هم مثل اینکه خود خبرگزاری تکذیبش کرد :/

psfa
January 21st, 2017, 12:56
^

تایید نشده هنوز.

در حال حاضر ، پیکر دو عزیز را از ساختمان خارج کردند و یک عزیز دیگر که به علت سوختگی زیاد به شهادت رسیدند.
سر جمع تاکنون : 3عدد

-------------------------------------------------------------------

#فارس_نیوز

04:00/ بعد از اتمام استفاده از دستگاه زنده یاب مجدد امدادگران مشغول فعالیت آواربرداری شدند
03:45/ دستگاه زنده یاب زنده بودن حدود 4 نفر را نشان می‌دهد/ خوشحالی میان امدادگران موج می‌زند
03:35/ پلاسکو در سکوت کامل فرو رفت/ دستگاههای امدادی خاموش شدند/ کسی صدایی نمی‌زند/ تمام ماشین ها خاموش شدند.به نظر می‌رسد مسئولان امدادی در حال استفاده از دستگاه‌های زنده یاب هستند
سر جمع تاکنون : 3 شهید