PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا استفاده از CloudFlare می تونه تو آمار سایت تاثیر بذاره؟؟

iroo
January 19th, 2017, 00:41
سلام و خسته نباشید

در یک وب سایتی از CloudFlare استفاده شده، این وب سایت قبلا بالای 120 تا ورودی داشت الان دو شبه که CloudFlare نصب شده آمار ورودی گوگلش بشدت کاهش یافته و رسیده به 25 - 30 تا....

آیا CloudFlare تاثیری بر سئو، بازدید، ورودی گوگل داره؟

ممنون میشم راهنمائیم بفرمائید

m2n
January 19th, 2017, 01:00
تو سرعت تاثیر داره که سرعتم بخشی از سئو هست ولی رشد هم نداشته باشه لااقل افت نداره

OmidX
January 19th, 2017, 01:30
سلام و خسته نباشید

در یک وب سایتی از CloudFlare استفاده شده، این وب سایت قبلا بالای 120 تا ورودی داشت الان دو شبه که CloudFlare نصب شده آمار ورودی گوگلش بشدت کاهش یافته و رسیده به 25 - 30 تا....

بستگی ب تنظیماتی داره ک اعمال میشه ، چون این قابلیت رو داره ک ربات ها و ایندکس کننده ها رو بلاک کنه !

shetabanhost
January 19th, 2017, 02:18
سلام و خسته نباشید

سلام

بروی سایت هایی که کلودفلیر استفاده میکنیم چنین مشکلی گزارش داده نشده
اما حتی اگر تاثیر گذار هم باشه به این صورتی که شما گفتین نمیشه !
افت زیادی داشتین که میتونه دلیل دیگه ای داشته باشه و از نظر بنده تنها از سمت کلود فلیر نیست

BuyHardware
January 19th, 2017, 10:17
خیر هیچ تاثیری نداره

amirabasalinaghi
January 20th, 2017, 22:58
کلود فلیر معمولا باعث افت رنک و ورودی نمیشه مگه این که تنطیمات انجام شده توسط شما مشکل داشته باشه

zigma4000
January 20th, 2017, 23:05
خیر در حالت تنظیمات پیشفرض کلودفلر تاثیری بر آمار و ورودی از گوگل نداره، میتونم بپرسم برای آمار از چه سیستمی استفاده میکنید؟ توصیه من استفاده از آنالیتیکس گوگل هست.

سیدرضا بازیار
January 20th, 2017, 23:17
من از این سرویس استفاده میکنم
با توجه به اینکه باعث بالا رفتن سرعت سایت میشه و از ورود برخی ربات های مزاحم و تقلبی جلوگیری میکنه، تاثیر خوبی در رتبه سایت داره