PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی فروشگاه اینترنتی سانترال

H.G.N
January 18th, 2017, 03:02
سلام

کسی از دوستان فروشگاه معتبر اینترنتی در زمینه فروش سانترال میشناسه ؟؟
سابقه خرید داشتین ؟؟

جستجو کردم اما قیمت ها و گارانتی های متفاوتی هست.

ممنون از لطفتان

goldenhost.org
January 18th, 2017, 14:05
با اجازه استارتر گرامی من هم نیاز دارم و زیاد گشتم ولی قیمت ها واقعا بالاست
کسی از دوستان اگر قیمت مناسب جایی میشناسه معرفی کنه ممنونم

majidisaloo1
January 18th, 2017, 15:00
پیشنهاد میکنم سانترال نگیرید و به جاش از سیستم های ویپ استفاده نمایید
هزینه اضافه است سانترال و بسیار محدود .

dellserver
January 18th, 2017, 15:09
جناب عیسی لو میشه چندتاشو و ارزونشو و خوبشو معرفی کنید ؟

majidisaloo1
January 18th, 2017, 15:13
جناب عیسی لو میشه چندتاشو و ارزونشو و خوبشو معرفی کنید ؟

voip رو در موردش تحقیق بفرمایید
ارزونی و... نداره بلکه یک سیستمی هست که باید راه اندازی بشه و از پایه و اساس متناسب با نیازتون اوکی بشه
حتی اگه بخواهید میتونید در voip تلفن سخت افزاری نداشته باشید و روی لپ تاپ یا موبایلتون به کاربرانتون پاسخ بدهید .

dellserver
January 18th, 2017, 15:19
بله میدونم منظورم این بود شرکتها یا سایتهای ارئه دهنده
از شماره های خارجی voip استفاده میکنم که از اونجایی که تهیه کردم ایران نداره چند جا هم سوال کردم ایران ندارن

majidisaloo1
January 19th, 2017, 12:46
از شماره های خارجی voip استفاده میکنم که از اونجایی که تهیه کردم ایران نداره چند جا هم سوال کردم ایران ندارن

voip رو میتونید خودتون راه بندازین روی همین شماره های معمولی که دارید و یا شماره sip بگیرید

dellserver
January 19th, 2017, 12:52
voip رو میتونید خودتون راه بندازین روی همین شماره های معمولی که دارید و یا شماره sip بگیرید
اگر
براتون مقدورهست کمی درموردراه اندازیvoipیاsip توضیح بدید

majidisaloo1
January 19th, 2017, 14:18
شما یک مودم مثله لینک زیر :
http://www.senatelecom.com/%D8%B3%D9%86%DA%AF%D9%88%D9%85%D8%A7-sangoma-%DA%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C-e1-pri-vega-100g-fa
متناسب با ساختارتون خرید میکنید که تلفن های آنالوگ شما رو به آی پی بتونه تبدیل بکنه
یک سرور تهیه میکنید و شبکه داخلی تون رو انجام میدهید که اونوقت به جای تلفن معمولی میتوانید از تلفن آی پی یا تلفن هایی تحت ویندوز یا اندروید و... داشته باشید (تلفن نرم افزاری مثل zoiper و آی پی فون مثله cisco 7960 )
روی سرور الستیکس یا فری پ ب ایکس نصب میشه و این الستیکس یا FreePBX وصل میشه و مودم شما و از سمتی همین الستیکس وصل میشه به تلفن های شما و یک سیستم تلفنی کامل را خواهید داشت .
اگر تلفن های سیپ بگیرید از شرکت هایی مانند alotehran دیگر نیازی به مودم نخواهید داشت و با یک سرور و یک اینترنت با کیفیت خوب وایرلسی حدالامکان میتوانید سرویس تلفنی راه اندازی بکنید
امکانات گسترده زیادی رو داره این مورد که خارج از توضیح است اما اگر خواستید میتتوانید اعلام بکنید در خصوصی برایتان راه کار ها و چطور میشه پیاده کرد رو بهتون بگم
چون بخش فروش نیست نمیتوانیم آفر بدهیم .

ali-rezam
January 20th, 2017, 20:30
چند وقت پیش بنده هم قصد راه اندازی تلفن گویا از طریق سانترال رو داشتم ، با کمک دوستان انجمن از جمله جناب عیسی لو با سیستم voip آشنا شدیم .
با یه سرچ و تحقیق کوچیک نحوه کار ، شرکت و کسانی که راه اندازی میکنند رو میتونید پیدا کنید اگر در تهران هستید پ.خ بدید بهتون معرفی کنم

ashadata
January 20th, 2017, 20:50

ایران
هم داره

تلفن ثابت تهرانش هست الوهای میده
سانترال + فکس و ...