PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه کار با سیستم های کلیکی

mojtaba.masters
January 17th, 2017, 20:06
سلام. من و چند تا از دوستانم که سایت های نام اشنا و پر بازدیدی دارن بعد از مشکلاتی که برای هاستینگ و سرورهامون پیش اومد مجددا سایتها رو برخیشو را هانداختیم که یکیش خیلی خوب برگشت و بازدید بسیار خوبی داره.

گفتیم برای شروع کار سیستم کلیکی استفاده کنیم. در عرض یک هفته‌ی اخیر در Anetwork با استفاده از این سایت روزانه حدودا میانگین ۹۰۰ تا کلیک داشتیم که ازین بین فقط و فقط زیر ۲۰ تاشو میزد تکراری و غیر قابل پرداخت...

جالب ایجاس قبلش بهوشن گفتیم که کلیک دست کاربره ما نمیتونیم که کنترل کنیم... اگرم سیستمتون سالمه و واقعا تقلب پیدا میکنه با دلیل بگین یا ای دی متخلف رو بدین ما هم ببندیمش که توی سایتمون نیاد

خلاصه حالا که سر ماه رسیده سایت رو بستن و جوابی هم نمیدن و جوابشون مثل خیلی دیگه از سایت هایی که بستن اینه: سایت شما کلیک غیر واقعی فرستاده! بین ۹۰۰ تا کلیک ۷ تا ۸ تا کلیک تکراری آیا منطقی نیست؟ اصلا شما بگو نصفش تکراری! پول بقیه رو هم ندادن.

خلاصه سعی کنین روی این سایت ها حساب باز نکنین.

ما حتی گفتیم حاضریم آمار سایت رو از وب سایت معتبر histats.com نشونشون بدیم ولی جواب هم ندادن و فقط پول ما رفت!

الان نمیدونیم برای او سایت دوسمون چکار کنیم کسی سیستم منصفی سراغ داره؟

ashadata
January 17th, 2017, 20:13
با سلام

من هم با این سیستم کار کردم روشش رو میدونم
دلیل این امر اینه که خودتون روزانه 1 الی 2 کلیک روی تبلیغات میکردید بلکه از 900 کلیک حداقل 100 تاش مطمعنم از کامپیوتر های خودتون بوده

mojtaba.masters
January 17th, 2017, 20:17
با سلام

من هم با این سیستم کار کردم روشش رو میدونم
دلیل این امر اینه که خودتون روزانه 1 الی 2 کلیک روی تبلیغات میکردید بلکه از 900 کلیک حداقل 100 تاش مطمعنم از کامپیوتر های خودتون بوده

چطور انقد با اطمینان وبدون هیچ اطلاعی داری ن درمورد سایت ما کار من قضاوت میکنین؟ آخه من انقد بیکار اگه بودم بشینم پایک لیک کردن که با بازدیدی که سایت دوست من داره و من هم دارم کمکش می کنم کلیک بجای ۹۰۰ تا میشد ۹۰۰۰ تا....

متاسفام واسه طرز فکرتون من حاضرم آمار سایت رو دقیقا ارائه بدم اگه نیاز باشه ولی اونها حتی جواب ندادن. من میگم از هر ۹۰۰ کلیک ۷ تا ۸ تاش خود سیستمشون زده تکراری شما میگی ۱۰۰ تا خودت زدی؟ اصلا به فرض که خیال خام و سطحی شما درست باشه پس مابقی ۸۰۰ کلیک چی میشه؟

- - - Updated - - -

متاسفانه من بعد از این جریان سرچ کردم توی اینترنت نه یکی نه دوتا ده ها مورد دیدم که پرداختشون رو انجام ندادن و همه رو گذاشتن آخر ماه که موقع تصفیه هست بستن. من بقیه رو نمیدونم ولی سایت دوست من واقعا بازدید بالایی داره . سایتیه که همه میشناسین و نمیشه اسم بیارم. واقعا ایکاش گوگل ادسنس فعال بود در ایران تا امثال این سایت های .... اینجور با مردم بازی نکنن

ashadata
January 17th, 2017, 20:27
چطور انقد با اطمینان وبدون هیچ اطلاعی داری ن درمورد سایت ما کار من قضاوت میکنین؟ آخه من انقد بیکار اگه بودم بشینم پایک لیک کردن که با بازدیدی که سایت دوست من داره و من هم دارم کمکش می کنم کلیک بجای ۹۰۰ تا میشد ۹۰۰۰ تا....

متاسفام واسه طرز فکرتون من حاضرم آمار سایت رو دقیقا ارائه بدم اگه نیاز باشه ولی اونها حتی جواب ندادن. من میگم از هر ۹۰۰ کلیک ۷ تا ۸ تاش خود سیستمشون زده تکراری شما میگی ۱۰۰ تا خودت زدی؟ اصلا به فرض که خیال خام و سطحی شما درست باشه پس مابقی ۸۰۰ کلیک چی میشه؟

- - - Updated - - -

متاسفانه من بعد از این جریان سرچ کردم توی اینترنت نه یکی نه دوتا ده ها مورد دیدم که پرداختشون رو انجام ندادن و همه رو گذاشتن آخر ماه که موقع تصفیه هست بستن. من بقیه رو نمیدونم ولی سایت دوست من واقعا بازدید بالایی داره . سایتیه که همه میشناسین و نمیشه اسم بیارم. واقعا ایکاش گوگل ادسنس فعال بود در ایران تا امثال این سایت های .... اینجور با مردم بازی نکنن

!
امار سایت شما به درد کسی نمیره و اون اماری که ارائه میدید
خود اون سایت امار بازدید و امار کلیک رو نشون میده دقیق و نسبت کلیک به بازدید رو ارائه میده ؟
این نسبت برای شما روی چه عددی بوده است !؟

delshad
January 17th, 2017, 20:34
من قبلا از این سایت که گفتید 450 هزار تومن واریزی داشتم ولی الان از کلیک یاب استفاده میکنم که خوبه شاید مشکلی در کلیک داشتید چون اگه قرار باشه 900 تا کلیک شده باشه باید امار سایتتون حداقل 100 هزار در روز باشه وگرنه امکان نداره همچین رقم بالایی کلیک در روز