PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت کانال تلگرام در سازماندهی

amin karimi
January 17th, 2017, 16:29
با سلام

(آموزش ثبت کانال تلگرام در سایت ساماندهی و مجوز گرفتن ان)

امروز برام پیام اومد کانال تلگرام خود را در سازماندهی ثبت کنید

با استفاده از ربات iransamandehibot

انجام میشه

شما باید با یوزری که کانال ساختین یا ادمین هستین این رباتو ادمین کنین
(من تو این مشکل داشتم ) وقتی میخواستم اضافه کنم فقط مخاطبام بالا میومد که تو قسمت سرچ مخاطبام عبارت iransamandehibot سرچ کردم
دیدم پیدا شد وثبت شد

آموزش توسط سازماندهی

کافی است جهت انجام این تاییدیه، ایجاد کننده کانال، ربات با شناسه iransamandehibot را به صورت موقت به یکی از اعضای ادمین کانال خود اضافه نمایید. سپس لازم است شناسه iransamandehibot را جستجو کرده و گفتگو با این ربات را جهت احراز کانال آغاز کند و بدین منظور لازم است عبارت verify microkord_com 65844425589 را ارسال نماید. در این حالت کانال شما احراز شده و سپس ربات بصورت خودکار از لیست ادمین های کانال حذف می گردد.

اگه کارتونو درست انجام داده باشید ربات این پیام میده

کانال شما با شناسه microkord_com احراز گردید و ربات iransamandehibot از ادمین های کانال شما حذف گردید.
کد شامد شما 1-1-2534-61-3-1 می باشد. در ضمن لینک زیر را در توضیحات کانال خود اضافه نمایید تا کاربران بتوانند از صحت ثبت کانال شما اطمینان حاصل نمایند:

http://shamad.saramad.ir/_layouts/ShamadDetail.aspx?shamadcode=1-1-2534-61-3-1
لینک زیر مجوز کانال من هستش

کسانی که سایتشونو تو ساماندهی ثبت کردن نیاز نیست دوباره ثبتنام کنن

اما اون دسته از ادمایی که اولین باره وارد سازماندهی میشن باید ثبتنام کنن

مشکلی بود در خدمتم

hostnic24
January 17th, 2017, 16:34
قرار بود برای کانال های بالای 5 هزار عضو باشه

amin karimi
January 17th, 2017, 16:36
قرار بود برای کانال های بالای 5 هزار عضو باشه

شایان ذکره کانال من فقط 2800 عضو داره

شمام ثبتش کنید ضرر نداره بلاکش نکنن

Club4fun
January 18th, 2017, 12:44
فعلا که خیلی از کانال های که قبلا فعالیت غیرقانونی داشتن هنوز هم دارن ادامه میدن بلاک هم نشدن واقعا معلوم نیست دقیقا میخوان چیکار کنن ...

saeid1346
January 18th, 2017, 15:41
مگه تلگرام زیر نظر دولت جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکنه که چنین درخواستی رو دارن ؟

این قضیه منو یاد سایت های اسپم گوگل میندازه ، گوگل رسیدگی نمیکرد ولی دوستان دست به کار شده بودن :))

- - - Updated - - -

راستی این رسانه معاندیعنی بی-*بی سی 663000 عضو داره اینو میخوان چیکار کنن دقیقا ؟ بیاد عضو بشه در ساماندهی ؟