PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست معرفی سایت واسط برای فروش ایده های مختلف

Mr.Pouria
January 17th, 2017, 13:58
سلام خدمت دوستان ...

من چندین ایده مختلف در زمینه های متفاوت دارم که با توجه به مسائل فعلی کشور خیلی هاشون قابل پیاده سازی هستن و با پیاده سازی مناسب میشه درامد بسیار بالایی ازشون داشت ....
تا امروز هم نمونه ای که این ایده هارو در بر گرفته باشه و یا پیاده کرده باشه ندیدم ...

میخواستم یه جایی رو بهم معرفی کنید ( سایت یا شرکت واسط معتبر ) که به عنوان یه شخص سوم در معاملات فروش ایده ها همکاری داشته باشن که به این صورت بنده ایده با جزعیات دقیق و کامل رو به فرد سوم میدم و در مقابل فرد سوم از خریدار ایده وجه را دریافت کنه و سپس پول را به من و ایده را به فرد خریدار بده ...

توی گوگل سایتی پیدا نکردم که بتونم ازش استفاده کنم ممنون میشم اگه سایت یاشرکتی رو میشناسید معرفی کنید ♥

Mr.Pouria
January 17th, 2017, 19:00
کسی از دوستان نظری نداشتن ؟!‌

amirhasan
January 17th, 2017, 21:37
برنامه اقای رشید پور شبکه سه ، چند باری دیدم که مردم ایده میفرستادن و تو برنامه رایگان معرفی میکردن تا سرمایه گذار پیدا بشه

auuob
January 17th, 2017, 21:42
سلام و وقت بخیر

به نظرم بهترین کسی که میتونه یک ایده را اجرایی کنه ، خود فردی هست که به ایده فکر کرده!
نگران سرمایه گذار نباشین ، یه سری شتاب دهنده هستند که بروی ایده ها و استارتاپ سرمایه گذاری میکنند.
http://avatech.ir

Mr.Pouria
January 17th, 2017, 22:04
تشکر از هر دو عزیز
اما خوب مشکل از سمت هزینه نیست ...
متعصفانه دانش کافی و مهم تر از آن زمان کافی برای پیاده سازی ایده ها ندارم به همین دلیل تصمیم دارم ایده های جدیدی که خلق میکنم را با هزینه مناسب به یه نفر یا یه شرکت واگذار کنم ...

برخی از ایده هام مربوط به نرم افزار های اندروید - میزبانی وب - یک اتاقک سرور قابل حمل ! (البته با تجهزیات مناسب) و چندین ایده دیگه ...