PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعطای درگاه بانک صادرات در کوتاه ترین زمان به دارندگان enamad

bazaryab
January 16th, 2017, 21:16
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی

اینجانب به عنوان بازار یاب بانک صادرات می باشم

خواهشن دوستانی که فقط و فقط دارای enamad هستن و احتیاج به درگاه بانکی دارن توی پ خ برای اینجانب آدرس سایت و مشخصات تماسشون رو بفرستن تا با عزیزان در اسرع وقت تماس گرفته بشه

درگاه نهایت ظرف 5 روز بدون هیچ هزینه ایی اعطا می شود
با تشکر
یا حق

به دلیل تقاضای دوستان و همکاران شهرستانی جهت دریافت درگاه شرط تهران بودن مکان شرکت برداشته شد. از این پس همه دوستان میتوانند در خواست درگاه رو بدن

همچنین دوستانی که تراکنش های زیادی دارند در اولویت دریافت تسهیلات قرار میگیرند

شماره تلفن مسول مستقیم معاونت پروژه بازاریابی
77357094
آقای عسگری
در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره فوق در ساعات 7:30 الی 14:15 تماس حاصل فرمایید
پنجشنبه ها 7:30 الی 13:15

با تشکر

almandata
January 16th, 2017, 21:22
سلام

ماژول whmcs هم ارائه میدین؟

hoster
January 16th, 2017, 21:23
بنده تاحالا درگاه بانک صادرات رو بر روی هیچ سایتی مشاهده نکردم

میشه یه اسکرین شات از صفحه پرداخت درگاه ارائه کنید ؟

lizard.tiny
January 16th, 2017, 21:29
درود

البته دوست عزیز همه psp ها طی 2 الی 3 روز درگاه میدن

برخی psp ها مثل پاسارگاد هم 1 روزه فعال میکنن درگاه رو

و تا جایی که اطلاع دارم بانک صادرات psp نیست که بتونه درگاه ارائه کنه, و فکر میکنم بامک صادرات از مبناکارت آریا درگاه میده و ایران کیش

اگه از این دو psp هست از نظر بنده ایران کیش هم پشتیبانی خوبی داره هم پنل خوبی داره و هم ظاهر و امکانات مناسبی داره

اما مبنا کارت پشتیبانی ضعیفی داره همچنین جزء درگاهایی هست که پنل درست و حسابی نداره و ظاهر خود درگاه هم زیاد جالب نیست

طبق تجربه شخصی بنده وقتی ظاهر درگاه پرداخت به چشم مشتری ها آشنا نباشه تراکنش ها کاهش پیدا میکنه چون خیلی از مشتریان در درگاهایی که نمیشناسن تراکنش انجام نمیدن

ldda company
January 16th, 2017, 21:31
با سلام ...
دوست عزیز ، میشه اول از هر چیز یک تصویر از صفحه درگاه به ما بدید ؟ لطفا عکس کامل به همراه آدرس درگاه هم بدید که تمامی مشخصات دامین و پروتکل درگاه ورودی معلوم باشه ...
ضمنا خطاب به دوستانی که میگن بانک صادرات درگاه میده یا خیر ، باید عرض کنم که بله ، این بانک هم درگاه پرداخت اینترنتی ارائه میده ، منتهی اگر کسی درگاه بخواد ، خب میتونه بره از خود بانک بگیره ...

hassanfe
January 16th, 2017, 22:15
سلام
بنده حدود 4ماه هست که از بانک صادرات درگاه گرفتم و در کنار درگاه بانک ملت قرار دادم.
تا حالا که مشکلی نداشته. ماژول هم خودشون رایگان در اختیارتون میزارن

34924

bazaryab
January 16th, 2017, 22:21
با سلام ...
دوست عزیز ، میشه اول از هر چیز یک تصویر از صفحه درگاه به ما بدید ؟ لطفا عکس کامل به همراه آدرس درگاه هم بدید که تمامی مشخصات دامین و پروتکل درگاه ورودی معلوم باشه ...
ضمنا خطاب به دوستانی که میگن بانک صادرات درگاه میده یا خیر ، باید عرض کنم که بله ، این بانک هم درگاه پرداخت اینترنتی ارائه میده ، منتهی اگر کسی درگاه بخواد ، خب میتونه بره از خود بانک بگیره ...

34923

meysam021
January 16th, 2017, 22:29
درود

البته دوست عزیز همه psp ها طی 2 الی 3 روز درگاه میدن

برخی psp ها مثل پاسارگاد هم 1 روزه فعال میکنن درگاه رو

و تا جایی که اطلاع دارم بانک صادرات psp نیست که بتونه درگاه ارائه کنه, و فکر میکنم بامک صادرات از مبناکارت آریا درگاه میده و ایران کیش

اگه از این دو psp هست از نظر بنده ایران کیش هم پشتیبانی خوبی داره هم پنل خوبی داره و هم ظاهر و امکانات مناسبی داره

اما مبنا کارت پشتیبانی ضعیفی داره همچنین جزء درگاهایی هست که پنل درست و حسابی نداره و ظاهر خود درگاه هم زیاد جالب نیست

طبق تجربه شخصی بنده وقتی ظاهر درگاه پرداخت به چشم مشتری ها آشنا نباشه تراکنش ها کاهش پیدا میکنه چون خیلی از مشتریان در درگاهایی که نمیشناسن تراکنش انجام نمیدن
بانک
صادرات دارای درگاه معتبر و فعالی میباشد
و به شخصه تجربه کار کردن به آن را داشتم
قطعی هایی که مرتبا به پرداخت و مشکلاتی که دارد به هیچ وجه ندارد

tikweb.ir
January 16th, 2017, 22:32
چرا همش پ.خ؟
خب شرایط و مدارک مورد نیاز و مراحل رو داخل تاپیک بزارید

lizard.tiny
January 16th, 2017, 22:35
بانک
صادرات دارای درگاه معتبر و فعالی میباشد
و به شخصه تجربه کار کردن به آن را داشتم
قطعی هایی که مرتبا به پرداخت و مشکلاتی که دارد به هیچ وجه ندارد
درود

دوست عزیز بانک صادرات خودش نمیتونه درگاه ارائه کنه, بانک صادرات درگاهاش رو از 2 شرکت ایران کیش و مبنا کارت آریا ارائه میکنه و از بین این 2 شرکت ایران کیش درگاه خیلی خوبی هست

در سایت رسمی شاپرک و در ای لینک : https://www.shaparak.ir/content?id=290 میتونید لیست PSP های مجاز به ارئه درگاه رو برسی کنید

همونطور که میبینید درگاهی به نام صادرات وجود نداره, درواقع درگاهی که شما دارید, با همکاری بانک صادرات از یکی از شرکت های ایران کیش یا منباکارت آریا دریافت شده و به شما داده شده و در حال استفاده هستید

meysam021
January 16th, 2017, 22:37
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی

اینجانب به عنوان بازار یاب بانک صادرات می باشم

خواهشن دوستانی که فقط و فقط دارای enamad هستن و احتیاج به درگاه بانکی دارن توی پ خ برای اینجانب آدرس سایت و مشخصات تماسشون رو بفرستن تا با عزیزان در اسرع وقت تماس گرفته بشه

درگاه نهایت ظرف 5 روز بدون هیچ هزینه ایی اعطا می شود
با تشکر
یا حق

فراموش کردم یه نکته رو ذکر کنم در حال حاضر دوستانی که در شهر تهران هستن پ خ ار سال کنن
با تشکر
چند
سوال از شما دوست گرامی دارم
1- حق بازار یابی از پرداخت های کاربران به شما داده خواهد شد؟
2- کاربران چه دلیلی باید ببینند که از خود بانک مستقیما درگاه نگیرند و به شما اعتماد کنند و مدارک شخصی خودشون رو در اختیار شما بگذارند؟
3- چگونه میخواهید ثابت کنید بازاریاب بانک صادرات هستید

لطفا شفاف سازی کنید
- - - Updated - - -

درود

دوست عزیز بانک صادرات خودش نمیتونه درگاه ارائه کنه, بانک صادرات درگاهاش رو از 2 شرکت ایران کیش و مبنا کارت آریا ارائه میکنه و از بین این 2 شرکت ایران کیش درگاه خیلی خوبی هست

در سایت رسمی شاپرک و در ای لینک : https://www.shaparak.ir/content?id=290 میتونید لیست PSP های مجاز به ارئه درگاه رو برسی کنید

همونطور که میبینید درگاهی به نام صادرات وجود نداره, درواقع درگاهی که شما دارید, با همکاری بانک صادرات از یکی از شرکت های ایران کیش یا منباکارت آریا دریافت شده و به شما داده شده و در حال استفاده هستید
بله
حرف شما صحیح هستش
بنده منظور شما رو در پست قبلی اشتباه متوجه شدم

bazaryab
January 16th, 2017, 22:42
چرا همش پ.خ؟
خب شرایط و مدارک مورد نیاز و مراحل رو داخل تاپیک بزارید
با سلام خدمت شما دوست عزیز
بزرگوار شما در استان اصفهان قرار دارید .قسمتی هم که بنده بازاریابی میکنم شهر تهران هست بخاط همین بود ابتدای تاپیک گفتم شهر تهران.شما میتونید به شعب بانک اصفهانمراجعه کنید
من به عنوان بازار یاب این پروسه راه انداری رو کوتاه تر میکنم. و توی تهران نیازی به مراجعه شما عزیزان نبود و خود ما خدمت میرسیم.

- - - Updated - - -

چند
سوال از شما دوست گرامی دارم
1- حق بازار یابی از پرداخت های کاربران به شما داده خواهد شد؟
2- کاربران چه دلیلی باید ببینند که از خود بانک مستقیما درگاه نگیرند و به شما اعتماد کنند و مدارک شخصی خودشون رو در اختیار شما بگذارند؟
3- چگونه میخواهید ثابت کنید بازاریاب بانک صادرات هستید

لطفا شفاف سازی کنید
- - - Updated - - -

بله
حرف شما صحیح هستش
بنده منظور شما رو در پست قبلی اشتباه متوجه شدم

مسلما با همانگی صورت خواهد گرفت
بنده در حال حاضر هیچ مدرکی از هیچ یک از عزیزان نخواستم !!!!!!!!

topwebhost
January 16th, 2017, 22:48
بانک صادرات با همراهی مبنا کارت پشتیبانی خوبی رو در ضمینه درگاه پرداخت اینترنتی دارد و اکثر ماژول ها را دارند
ما از این شرکت استفاده میکنیم و رضایت کامل داریم. تسویه حساب نیز بطور منظم انجام میدند.
و پشتیبانی کاملا عالی دارند
بنده به نوبت خود کمال تشکر را از این شرکت دارم.

bazaryab
January 16th, 2017, 22:50
خواهشی که از عزیزان دارم طول تاپیک رو طولانی نکنن. دوستانی که خواستار درگاه هستن پ خ بدن.

akbar_syberia
January 17th, 2017, 11:19
اگر نماد شرط اصلی هستش که بقیه PSP ها هم سریع درگاه میدن . به نظر من نیازی نیست که از واسطه گرفته بشه چون صادرات خودش واسطه هستش و از یه psp دیگه بهره می بره .
حتی پرداخت الکترونیک سامان جدیدا یک طرح خیلی خوبی رو ارائه کرده Pay.ir

friend_sre
January 17th, 2017, 14:56
اگر نماد شرط اصلی هستش که بقیه PSP ها هم سریع درگاه میدن . به نظر من نیازی نیست که از واسطه گرفته بشه چون صادرات خودش واسطه هستش و از یه psp دیگه بهره می بره .
حتی پرداخت الکترونیک سامان جدیدا یک طرح خیلی خوبی رو ارائه کرده Pay.ir

صادرات واسط نیست .. مبناکارت آریا برای خود صادرات هست.

akbar_syberia
January 17th, 2017, 15:17
صادرات واسط نیست .. مبناکارت آریا برای خود صادرات هست.

استارتر اسکرین شات از ایران کیش گذاشته بود !

sami-00
January 17th, 2017, 23:03
با سلام از مبنا کارت اریا میدن ایران کیش تجارت رو میده البته روی همه بانکها تصویه میکنه

bazaryab
January 17th, 2017, 23:37
با سلام خدمت همه دوستان گرامی از آنجایی که تعداد پیام های خصوصی اینجانب بسیار زیاد شده و دوستان عزیز سوالات زیادی در ذهنشون هست .در جهت شفاف سازی شماره تلفن معاونت بازاریابی مسول این پروژه به صورت زیر هست

دوستانی که تراکنش های بیشتری دارند در الویت دریافت تسهیلات قرار میگیرند

77357094-021
آقای عسگری

همه دوستان در تهران و شهرستان میتوانند با شماره زیر تماس حاصل فرمایند

لطفا در صورت هرگونه سوال با شماره تلفن فوق از ساعت 7:30 الی 14:15 تماس حاصل فرمایید

پنجشنبه 7:30 الی 13:15

با تشکر

bazaryab
January 19th, 2017, 21:07
با سلام خدمت تمامی دوستان

پست اول اصلاح گردید

سوالی که ذهن خیلی از دوستان رو به خودش مشغول کرده و خیلی از دوستان سوال میکنند اینه که فکر میکنن ما یک واسطه هستیم .در صورتی که اینگونه نیست میتوانید با شماره تلفنی که در پست اول دادایم تماس حاصل فرمایید و متوجه شوید که تلفن بانک هست و چون ترافیک ورودی در آن جا کمتر هست میتوانیم بسیار سریعتر درگاه را را اعطا نماییم.
در صورت داشتن عرگونه سوال با شماره تلفن داده شده تماس حاصل فرمایید

OmidX
January 19th, 2017, 21:08
درگاه از کدوم psp هست ؟ چون صادرات ک خودش psp نیست ، حتما نیاز ب حساب در بانک صادرات هست ؟

bazaryab
January 19th, 2017, 21:18
درگاه از کدوم psp هست ؟ چون صادرات ک خودش psp نیست ، حتما نیاز ب حساب در بانک صادرات هست ؟

psp مختلفی داریم ایران کیش ، مبنا ، که قابل اراه هستن

بانک صادرات خودش یه برند 63 ساله هست .این خودش کفایت میکنه

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید