PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش ایجاد سرویس به صورت دستی در whmcs

Fardis Host
January 16th, 2017, 16:27
با عرض سلام
دوستان من اگه بخوام سرویس رایگان و فعال برای مشتریام ایجاد کنم باید چه کنم؟
مثلا یه مشتریم کارت به کارت کرده هزینه ی هاست رو الان می‌خوام تو whmcs براش هاست باز کنم و اطلاعات هاست هم بهش ایمیل بشه. باید چیکار کنم؟
رفتم قسمت سفارشات براش سفارش ایجاد کردم و به وضعیت فعال قرار دادم بعدش هم فاکتور اون سفارش رو پرداخت شده کردم اما ایجاد نشد!
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با سپاس

planday
January 16th, 2017, 17:01
با عرض سلام
مثلا یه مشتریم کارت به کارت کرده هزینه ی هاست رو الان می‌خوام تو whmcs براش هاست باز کنم و اطلاعات هاست هم بهش ایمیل بشه. باید چیکار کنم؟
رفتم قسمت سفارشات براش سفارش ایجاد کردم و به وضعیت فعال قرار دادم بعدش هم فاکتور اون سفارش رو پرداخت شده کردم اما ایجاد نشد!
با سپاس
با سلام و احترام
از قسمت سفارش می تونید کلیک کنید و سپس افزودن سرویس جدید بزنید
یا به انتهای آدرس اینو بزنید
http://domian/client/user/ordersadd.php

Fardis Host
January 16th, 2017, 17:33
34918
طبق تصویر که مشاهده می‌کنید، موندم اینجا الان باید اطلاعات ورود رو وارد کنم؟
با تشکر

dizaji_saeed
January 16th, 2017, 17:44
34918
طبق تصویر که مشاهده می‌کنید، موندم اینجا الان باید اطلاعات ورود رو وارد کنم؟
با تشکر
درود دوست عزیز

شما همه مراحل رو درست رفتین.
فقط توی اون مرحله ای ک عکس گذاشتین ، از بین گزینه های ایجاد - تغییر رمز - تغییر پلن - ساسپند و.... ، گزینه "ایجاد" رو بزنین

اگه سرورهاتون رو درست تنطیم کرده باشین به whmcs ، نام کاربری و رمز ومابقی اطلاعات خودکار ایجاد میشه و سرویس موردنظر قابل استفاده خواهد بود

موفق باشین

planday
January 16th, 2017, 18:11
با عرض سلام
با سپاس
راهی که گفتم زودتر به نتیجه می رسید.
در غیر این صورت اگر قالب شما در صفحه اصلی دارای میان بر است که معمولا سمت راست بالا هستش...
افزودن کاربر و.... داره که شما افزودن سرویس داره بزنید سرویس رو ایجاد کنید

Fardis Host
January 16th, 2017, 20:55
با تشکر از عزیزان