PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی فروشگاه اینترنتی (کرمانشاه)

amin karimi
January 15th, 2017, 21:04
با سلام به تجربتون نیازمندیم :d

من اهل کرمانشاه هستم و خودمم مغازه فروش وسایل جانبی کام‍‍پیوتر و موبایل هستم

+ بنظر شما ی فروشگاه مجازی دارم وسایل درب منزل کمتر از یک ساعت تحویل بدم ایده خوبیه (اخه پیک داریم ) ؟

++ بنظرتون تو بازده زمانی حدودا یک سال جواب میده یا وقتمو تلف میکنم

+++ میدونم بعضیا الان میگن باید قیمتت خیلی پایین باشه + پشتیبانی + جنس اصل خیالتون راحت من خودم عمده فروشم

منتظر نظرهاتون هستم

سایتی که زدم 00834.ir

متاسفانه شدیدا دو دل هستم

delshad
January 15th, 2017, 21:33
شاید فکر خوبی باشه - آدرس فروشگاه رو بزنین که حضوری هم بخرن - اسم فروشگاه به نظرم جالب نبود - قالب سایت رو هم عوض کنین یه قالب شیک و تمیز باشه به نظرم تاثیر داره - تو سطح شهر هم اگه تبلیغات بنری و
.... کنید چرا که نه

amin karimi
January 15th, 2017, 21:36
شاید فکر خوبی باشه - آدرس فروشگاه رو بزنین که حضوری هم بخرن - اسم فروشگاه به نظرم جالب نبود - قالب سایت رو هم عوض کنین یه قالب شیک و تمیز باشه به نظرم تاثیر داره - تو سطح شهر هم اگه تبلیغات بنری و
.... کنید چرا که نه

ممنون قربان بابت وقتی که گذاشتین نمیدونم اسمشو چی بذارم دامین کد استانمون هستش + 0 بیشتر

delshad
January 15th, 2017, 21:42
ممنون قربان بابت وقتی که گذاشتین نمیدونم اسمشو چی بذارم دامین کد استانمون هستش + 0 بیشتر

آها - والا خب به نظرم جلب اعتماد مشتری تو فضای انلاین کاری سختیه و باید این کار رو با طراحی قالب مناسب دریافت مجرو های لازم و درگاه پرداخت اختصاصی و پروتکل اس اس ال انجام داد + اینکه بخوای نتیجه بگیری باید مثل همه فروشگاه های بزرگ تبلیعات کنید مثلا مقداد ای تی کلی تبلیغات داده صبا ویژن و کلیک یاب که تو سطح کشور بفروشن شما هم بهتره روی همه کشور کلیک کنن نه تنها کرمانشاه البته میشه اولویت رو کرمانشاه قرار بدید

Netfollower
January 15th, 2017, 21:44
عرض ادب
اگر زمانی خواستید رو کلمات و محصولاتتون کار کنید برای گوگل
برای بحث بک لینک و... درخدمت هستیم
انشالا که نتیجه خوبی بگیرید

almandata
January 15th, 2017, 21:53
سلام هم زبون:دی

ما پیاده کردیم یک ذره بازدهی نداشتش

بیخیالش شو

amin karimi