PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو درباره ی راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش پوشاک

Riko
January 15th, 2017, 20:04
سلام از دوستان دعوت میشه از تجربیات و مباحث خودشون را در اختیار ما بگذارند.
طبق آمار رشد جمعیت و تجارت در شهر ما، نظر شما درباره ی اینکه فروشگاه آنلاین فروش پوشاک راه اندازی کنم چیه ؟ خوبه ؟
و هزینه راه اندازی فروشگاه آنلاین تقریبا چقدر میشه ؟

ممنون

armin.rf
January 15th, 2017, 20:06
دفتر دارید ؟ اگر بله در کدوم استان ؟!

میتونید اول پوشاک راه بندازید در صورت موفقیت جامع کنید فروشگاهتون رو

ضمنا اگر بودجه زیادی دارید انجام بدید اینکارو

Riko
January 15th, 2017, 20:09
دفتر دارید ؟ اگر بله در کدوم استان ؟!

میتونید اول پوشاک راه بندازید در صورت موفقیت جامع کنید فروشگاهتون رو

ضمنا اگر بودجه زیادی دارید انجام بدید اینکارو

مغازه داریم، استان بوشهر هستیم

dkr.amir
January 15th, 2017, 20:14
سلام. ببخشید شهر خودتون رو اعلام نکردید!!!
با توجه به این که در حال حاضر فروشگاه های عظیمی همچون مدیسه و شیکسون به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت هستند؛ برای ورود به بازار شما یا این که نیاز به یه سرمایه عظیم دارید و یا نیاز به بند پ.
برای مورد دوم که نیاز به توضیح نیست... اما مثال نمونه اول، فروشگاه بامیلو هست. فروشگاه بامیلو در عرض سه سال توانست به یک رقیب جدی برای دیجی کالا تبدیل شود. چرا؟؟ چون که سرمایه گذاری عظیمی برایش انجام شده بود و حالا حداقل از لحاظ ترافیک اینترنتی جزو بیست سایت برتر ایران هست.
به هر حال قبل از انجام هرگونه اقدام لازم است طرح کلی بر روی کاغذ پیاده شود و تمام امور مادی و غیر مادی آن را در نظر بگیرید.این نظر من بود. ببخشید طولانی شد. :d:d:d

Riko
January 15th, 2017, 20:22
سلام. ببخشید شهر خودتون رو اعلام نکردید!!!
با توجه به این که در حال حاضر فروشگاه های عظیمی همچون مدیسه و شیکسون به صورت تخصصی در این زمینه در حال فعالیت هستند؛ برای ورود به بازار شما یا این که نیاز به یه سرمایه عظیم دارید و یا نیاز به بند پ.
برای مورد دوم که نیاز به توضیح نیست... اما مثال نمونه اول، فروشگاه بامیلو هست. فروشگاه بامیلو در عرض سه سال توانست به یک رقیب جدی برای دیجی کالا تبدیل شود. چرا؟؟ چون که سرمایه گذاری عظیمی برایش انجام شده بود و حالا حداقل از لحاظ ترافیک اینترنتی جزو بیست سایت برتر ایران هست.
به هر حال قبل از انجام هرگونه اقدام لازم است طرح کلی بر روی کاغذ پیاده شود و تمام امور مادی و غیر مادی آن را در نظر بگیرید.این نظر من بود. ببخشید طولانی شد. :d:d:d

شهر ما فکر نکنم شنیده باشید ( شهرستان بندر کنگان ). :d

حالا ما نمیخوایم با دیجی کالا رقابت کنیم فعلا میخوایم برای مردم خودمون خدمات ارائه دهیم بعد که پیشرفت کردیم گسترش میدهیم کارمون.

بند پ والا فعلا نداریم خخخ

auuob
January 15th, 2017, 20:37
سلام و وقت بخیر

فکر میکنم اون منطقه (و اطراف) بیشتر خرید حضوری و قیمت مناسب رو پسند کنند.

در کل یه طرح اولیه سایت (mvp) را بیارین بالا. ببینین چقدر از همون نسخه اولیه استقبال میشه؟ پیشنهادات را اجرایی کنین و باز بررسی کنین. اگر رو به رشد و راضی کننده بود سپس هزینه انبوه کنین.