PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتراک گذاشتن اینترنت لب تاپ به pc

mirmohsen
January 15th, 2017, 16:09
سلام .من یک مودم ایرانسل دارم که در محل کارم در یک کانکس هست که اون کانکس رو ساپورت میکنه از طریق وایرلس.
اما برای کانکس بغل همین کانکس اینترنتی در اختیار قرار نمیده.
به این فکر افتادم که از لب تاب کانکس به کامپیوتری که در کانکس خودم هست و اینترنت نداره یه کابل lan بکشم و اینترنت لب تاب رو به اشتراک بزارم باهاش.
هر دو سیستم ویندوز سون است. فقط نمیدونم چیکار باید بکنم.راهنمایی میکنید؟

auuob
January 15th, 2017, 18:42
سلام و وقت بخیر

مودم وایرلس با پورت lan توی کانکس اول وجود داره؟

mirmohsen
January 15th, 2017, 19:05
نه متاسفانه مودم ایرانسل فقط بصورت وایرلس و اتصال یو اس پی است.وچون فاصله دو کانکس حدود 10 متره نمیشه با کابل یو اس پی اینترنت داد.و فکر کردم شاید بشه از کابل lan به لب تاب وصل بشم و ازدن اینترنت بگیرم

auuob
January 15th, 2017, 19:11
بصورت تئوری ، باید شما دو سیستم را از طریق lan شبکه کنین ، در مرحله بعد اینترنتی که از طریق wifi توسط لپ تاپ دارین را برای سیستم دوم که از طریق lan متصل هست را share کنین.

به نظر خوب توضیح داده شده در لینک زیر :
http://mywin.in/mkc5y

موفق باشین

OMIDTU5
January 15th, 2017, 19:59
سلام .من یک مودم ایرانسل دارم که در محل کارم در یک کانکس هست که اون کانکس رو ساپورت میکنه از طریق وایرلس.
اما برای کانکس بغل همین کانکس اینترنتی در اختیار قرار نمیده.
به این فکر افتادم که از لب تاب کانکس به کامپیوتری که در کانکس خودم هست و اینترنت نداره یه کابل lan بکشم و اینترنت لب تاب رو به اشتراک بزارم باهاش.
هر دو سیستم ویندوز سون است. فقط نمیدونم چیکار باید بکنم.راهنمایی میکنید؟

شما کافیست نرم افزار Connectify Hotspot را بر روی سیستم خود نصب کنید و اینترنت آن را با WiFi به اشتراک بگذارید .