PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات قبل از خرید سرور از هتزنر

elementary
January 15th, 2017, 13:43
سلام به همه دوستان

ما برای یک شرکت قرار هست از هتزنر سرور تهیه کنیم اما چندین سوال دارم

برای ثبت نام با مشخصات ایرانی مشکلی که پیش نمیاد ؟

ما هم پیپال در اختیار داریم و هم ویزا کارت اما این ویزا کارت ها برای ادرس امریکا هستن در زمان خرید مشکلی که پیش نمیاد ؟
هتزنر قابلیت خرید با دیگر سرویس های پرداخت رو داره ؟

ما میخوایم روی سرور مجازی ساز نصب کنیم اما تو لیست os ها مجازی ساز نیست باید چیکارکرد ؟

mhiizadi
January 15th, 2017, 14:02
مشکلی با کاربران ایرانی نیست .
برای نصب مجازی ساز اگر esxi هست؛ کنسول میدن نصب میکنید راحت.
هتزنر فقط پی پال و کردیت قبول میکنه .

مشکلی بابت ادرس پنل در ایران و پرداخت از خارج نیست .

مشخصات ایران رو دقیق و کامل و درست وارد کنید .

meysam021
January 15th, 2017, 14:12
سلام به همه دوستان

ما هم پیپال در اختیار داریم و هم ویزا کارت اما این ویزا کارت ها برای ادرس امریکا هستن در زمان خرید مشکلی که پیش نمیاد ؟

ما میخوایم روی سرور مجازی ساز نصب کنیم اما تو لیست os ها مجازی ساز نیست باید چیکارکرد ؟
فقط
به این مورد توجه کنید که کار فقط با خرید سرور تمام نخواهد شد و در ادامه پاسخ به ابیوز ها حل مشکلات سرور و.. نیز باید انجام دهید که نیازمند دانش فنی و تجربه کار با دیتاسنتر میباشد
سوالات مربوط را همکار محترم پاسخ دادند
برای نصب vmwere دیتاسنتر برای شما نصب نمیکند یا باید 21 یورو به دیتاسنتر بدید برای نصب که سی دی براتون میذارند و شما باید نصب کنید
و یا خودتون iso گذاری کنید

arc1o0
January 15th, 2017, 14:48
سلام به همه دوستان

سلام

با دسترسی kvm-ip می تونید هر سیستم عاملی رو که بخواید روی سرور نصب کنید، اگر نتونستید، تو بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید، دوستان براتون رایگان نصب می کنند.

Aria90
January 21st, 2017, 21:17
سلام به همه دوستان

درود
در کنار راهنمایی اساتید چند مورد که به تازگی و با تجربه شخصی کسب کردم میخوام بهتون بگم
تا جایی که مقدوره سعی کنید خودتون از هتزنر اکانت بسازی و با پاسپورت ایرانی اهراز هویت کنید چون با ایران هیچ مشکلی ندارن و هرکسی بهتون گفت مشکل هست دروغ میگه من الان 2 سرور ازشون
توی پنل خودم طی چند روز گذشته خریدم بدون هیچ مکشلی و پشتیبانی بسیار عالی
دوم اصلا نگران ابیوز ها تیکت ها و.. نباشید مورد خاصی اصلا پیش نمیاد اگه از سورر ها استفاده درست کنید تخلف نکنید و..
مشکلی هم پیش امد نعایاتا موردی هزینه میدید متخصصین واستون رفع میکنن بهتر از این که سرورون اموالتون دست افرادی باشه که ممکنه هر لحظه بپیچونن برن بدون هیچ نعهدی یا اصلا زمانی بخواید
سرور توی پنل خودتون باشه بهتون ندن مثلا همین دایکو وب ازش سرور خریدم 509 هزار هزینه ست اپ از من گرفت و قانونا سرور واس من شد بعد گذشت چند ماه ازش خواستم سرور رو به پنل خودم
منتقل کنه و این کارو به بهانه ها انجام نداد و این وسط 509 هزار من همینطوری پرید بدون هیچ تعهد اخلاقی
بنابرین فکر اینده رو بکنید
برای نصب مجازی سایت هم ازشون کنسول kvm ip بگیرید یا خودتون نصب کنید یا بدید افراد متهد و متخصصی مثل جناب ایزدی mhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210) یا دیگر دوستان متعهد این فروم

RealHAM
January 21st, 2017, 21:40
سلام

با مشخصات ایرانی و واقعی ثبت نام کنید، چون هیچ مشکلی با ایرانی ندارند و در ارتباطات هم خیلی با احترام برخورد می کنند.

در مورد این که پی پال یا کارت شما برای آمریکاست نیز مشکلی ندارند فقط دقت کنید که سورس پرداخت‌های شما مطمعن باشد.

در مورد نصب سیستم عامل هم نگران ۲۱ یورو نباشید چون اکثر لاراهایی که در اختیار شماد قرار می دهند قابلیت مانت ایزو را دارند و می توانید هر سیستم عاملی را نصب کنید، فقط موقع درخواست لارا قید نکنید که برای سیستم عامل می خواهید.

هترنز روی پورت اسکن‌ها خیلی حساس هست سعی کنید از فایروال سخت افزاری هتزنر که به رایگان در اختیار شما قرار گرفته است استفاده کنید و پورت هایی که لازم ندارید را مسدود کنید

موفق باشید

ebrahimsh
January 25th, 2017, 02:21
ب نظر من اگه از واسطه بگيرين خيلي بهتره