PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز گذاشتن فقط تعداد محد.دی از پورت های مورد نیاز و بستن بقیه به وسیله ی ؟

m_dg_farari
December 12th, 2010, 17:34
سلام
دوستان ، من یک ویندوز سرور 2008 دارم ، میخوام که فقط یک سری از پورت ها که خودم به صورت دستی بهش میدم فقط قابل دسترسی باشه و بقیه قابل دسترسی نباشه.
دلیل: بستن تورنت
در حال حاظر من خودم 2 تا راه رو پیش گرفتم.
1- استفاده از نرم افار Peer Block (http://peerblock.com)
2- استفاده از فایروال ویندوز (توجه کنید که ویندوز من ، ویندوز سرور 2008 هست و با فعالسازی فایوال ویندوز RRAS مشکلی براش پیش نمیاد)
هر دوی این ها فعال بوده.
کانفیگ پایه ی فایروال رو من خوددم انجام ندادم ولی یکی از بهترین ها در این زمینه این کار رو واسم انجام دادن که دستشون درد نکنه.
من یه سری پورت ها رو Allow کرده بودم و یکی از پورت هایی که Allow نبود رو تست کردم که آیا میشه باهاش وصل شد به سرور یا نه که دیدم نمیشه! یعد از قرار دادن اون پورت در Allow لیست مشکل حل شد.
پس فایروال داره درست و درمون کار میکنه... !
حالا مشکل اینجاست که چرا بازم ریپورت میاد از تورنت؟
پورت هایی که من Allow کردم پورت های کاملا شناخته شده ای هست و پورتی که ازش ریپورت اومده واسم (54119)
جالب اینجاست که من فقط 2 بار در این چند وقتی که این روش رو اجرا کردم ریپورت شدم که هر 2 بار هم از 1 دونه پورت بوده!
من باید این 1 دونه پورت رو میبستم که بنا به دلایلی ... Port Number به دستم نرسید تا بعد از داون شدن سرور و دریافت ریپورت دوم!
قبلا من ریپورتم خیلی بالا بود! به طوری که تقریبا در روز 2 بار ریپورت میشدم!
الآن سوال اینجاست که چرا این پورت با توجه به اینکه توی Allow لیست هم نبوده Accessable بوده؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.