PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجرای کرون جاب و ساخت فاکتور های سررسید

parsvia
January 14th, 2017, 12:36
سلام خدمت دوستان عزیز وب هاستینگ تاک خسته نباشید
کرون جاب هر بار در سرور اجرا می شود اما در whmcs نه فاکتور های سر رسید ساخته می شود نه تیکت های قدیمی بسته می شود
توی بخش سلامت و بروزرسانی whmcs هم که وضعیت سیستم رو بررسی می کنم ارور میده که :
وظایف سیستم کرون
طی 24 ساعت اخیر سیستم کرون به پایان نرسیده است . لاگ فعالیت را برسی کنید و برای اطلاعات بیشتر در باره کرون به مستندات (http://docs.whmcs.com/Cron_Tasks) مراجعه نمایید .
لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست. ممنون

dow
January 14th, 2017, 13:10
سلام
بهتره دستور اجرای کرون رو بررسی کنید.

parsvia
January 14th, 2017, 13:40
دستور درست وارد شده

dow
January 14th, 2017, 13:47
دستی دستور رو اجرا کنید ببینید موردی اعمال می شود یاخیر؟

mizban97
January 14th, 2017, 13:49
دستور درست وارد شده

سلام
نسخه های دیگر whmcs تست کن
اگر مشکلی نداشت مشکل از whmcs فعلی شماست.

parsvia
January 14th, 2017, 13:58
دستور کرون سینک دامنه اجرا میشه دستور کرون اتوماسیون اجرا نمیشه!

n4ser
January 14th, 2017, 14:07
در نسخه های
7.0.0 , 7.0.1 ,7.0.2 , 7.1.1
این مشکل وجود داشت و در نسخه 7.1.0 این مشکل برطرف ولی کاملا نه ولی درنسخه 7.1.1 کلا همه چیز stable هست مخصوصا کرون جاب
این چیزای که گفتم شخصا تست کردم تو‌نسخه های مذکور شما از نسخه 7.1.1 استفاده کنید ناگفته نماند که وارد کرون شده فایل کانفیگ را تغیر نام بدین به config.php سپس ادرس محل نصب را در فایل درج کنید

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

parsvia
January 14th, 2017, 19:35
توی فایل کانفیگ کرون whmcs کد زیر رو قرار دادم
$whmcspath = '/home/saranhosting/public_html/my/';

و توی فایل کانفیگ اصلی whmcs هم کد زیر رو
$crons_dir = '/home/saranhosting/public_html/my/crons/';

کرون جاب اجرا میشه یعنی توی whmcs بخش استاتوس اتوماسیون زده که چک شده توی زمان مشخص اما هیچ فاکتور ساخته نمیشه تیکت ها بسته نمیشن و توی بخش سلامت whmcs هم زده که کرون توی 24 ساعت قبل اجرا نشده!

dow
January 14th, 2017, 19:48
بهتره درصورت امکان نسخه 7.1.1 رو نصب کنید.شاید حل شد

yazdserver.ir
January 14th, 2017, 20:52
سلام خدمت دوستان عزیز وب هاستینگ تاک خسته نباشید
کرون جاب هر بار در سرور اجرا می شود اما در whmcs نه فاکتور های سر رسید ساخته می شود نه تیکت های قدیمی بسته می شود
توی بخش سلامت و بروزرسانی whmcs هم که وضعیت سیستم رو بررسی می کنم ارور میده که :
وظایف سیستم کرون
طی 24 ساعت اخیر سیستم کرون به پایان نرسیده است . لاگ فعالیت را برسی کنید و برای اطلاعات بیشتر در باره کرون به مستندات (http://docs.whmcs.com/Cron_Tasks) مراجعه نمایید .
لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست. ممنون

سلام
این مشکل رو داشتیم
با بروز رسانی به اخرین نسخه مشکلات سیستم رفع میشود.

نکته:
اگر بعضی پوشه ها رو تغییر محل دادین موقع اپدیت کپی ها رو دستی انجام بدین تا مثل من مشکل نخورید

اگر مشکل حل شد اعلام کنید تا بقیه دوستان استفاده کنند
سپاس

n4ser
January 14th, 2017, 22:02
فایل کانفیگ در پوشه کرون را ویرایش کردین صحیح بود اما چرا در فایل کانفیگ اسکریپت را مسیر دهی کردین؟ این اشتباه شما مگه تو پوشه ایکس نصب نکردین نیازی به ادرس دهی نبود در صورتی باید ادرس دهی کنید که پوشه کرون را خارج اروت منتقل کرده باشین در اون صورت باید فایل کانفیگ مسی دهی کنید الان مسیری که تو فایل کانفیگ اسکریپت درج کردین پاک کنید و مجدد کرون را اجرا کنید مشکل حل میشه