PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپارات سرورهاش داخل ایران هست؟؟؟ کدوم دیتا سنتر؟؟؟

iroo
January 13th, 2017, 21:50
سلام دوستان

آپارات سرورهاش داخل ایران هست؟؟؟ کدوم دیتا سنتر؟؟؟

mehrania
January 13th, 2017, 21:53
سلام دوستان

آپارات سرورهاش داخل ایران هست؟؟؟ کدوم دیتا سنتر؟؟؟

طبق اخرین اطلاع داشتم اسیا تک هستش

iroo
January 13th, 2017, 21:54
این سرورهای آپارات هست

سرور میزبانی 1: 208.94.148.2 <= ns0.dnsmadeeasy.com
سرور میزبانی 2: 208.80.124.2 <= ns1.dnsmadeeasy.com
سرور میزبانی 3: 208.80.126.2 <= ns2.dnsmadeeasy.com
سرور میزبانی 4: 208.80.125.2 <= ns3.dnsmadeeasy.com
سرور میزبانی 5: 208.80.127.2 <= ns4.dnsmadeeasy.com

reza7023
January 13th, 2017, 21:57
سلام

تا جایی که من اطلاع دارم سرور میزبانی سایت شون دست خودشونه

و سرور های دانلود اش رو هم های وب تامین میکنه

ldda company
January 13th, 2017, 22:00
با سلام ...
یه مورد رو گفتم با مشاهده این تاپیک عرض کنم . یه مورد ساده اما در عین حال کاربردی هست :
ببینید ، برای سایت هایی مثل آپارات یا یوتیوب ، و همچنین سایت های استریم آنلاین فیلم و سریال ، باید محل سرور های اینجور سایت ها مهندسی بشه تا بیشترین بازدهی رو برای کاربران داشته باشه . جدیدا با اومدن سرویس های توزیع محتوا یا همون cdn ، کلا این راه ها دچار دگرگونی هایی شد . از جمله اینکه این سرویس یا بهتره بگیم تکنولوژی نوین ، باعث شد که روند استفاده کاربران از اینجور سرویس ها هموار تر بشه .
در ایران هم با بیشتر شناخته شدن cdn و شرکت های ارائه دهنده خدمات سیستم توزیع محتوا ، سایت هایی مثل آپارات و ... ، از اینجور سرویس ها استفاده میکنن تا تجربه کاربری رو برای کاربرانشون بهبود ببخشن .

پ.ن.1 : در کشور عزیزمون ، ایران ، شبکه های توزیع محتوا برای بازدهی بیشتر به صورت استانی و محلی وجود دارن تا اطلاعات به بهترین شکل ، روی سرور های مختلف توزیع بشه .
پ.ن.2 : باید توجه داشت که کیفیت شبکه های توزیع محتوا در ایران و خارج از ایران ، با اینکه لوکیشن سرور های ایرانی چندین و چند برابر از سرور های خارج از کشور ، به کاربران داخلی نزدیک تر هستن ، اما باز هم تفاوت کیفیت احساس میشه .
پ.ن.3 : جدیدا چندین شرکت و دیتاسنتر در ایران ، میزبانی اینجور سایت ها رو به عهده میگیرن و اطلاعات اونا رو میزبانی میکنن . به طور مثال دیتاسنتر رسپینا یکی از فعالان در این زمینه هست .

موفق باشید ...